Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 év körüli lányok! Meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli lányok! Meddig tűrnétek, hogy a 22 éves párotok ne dolgozzon?

Figyelt kérdés

Érettségije van amúgy járt egy OKJ-ra de bukott azóta otthon henyél lusta elmenni dolgozni az apja eltartja, akit ráadásul ugráltat és parancsolgat neki. Például hozzon neki kaját ilyesmik.



Így nem is nagyon terveznétek vele hosszútávra ha nem változna meg?



2020. jan. 19. 22:58
1 2
 11/13 anonim válasza:
37%

Most nem azért, de mi van, ha csak nem talál?? Nálunk ott falun semmi nincs, de 80 km-es körzetben is a legtöbb protkós, gyár bezárt... Unokatestvérem tanár, meg van nyelvi diplomája is és nem talál munkát... Nem feltételnül az ő hibája... Vagy ti melyik országban éltek??


Meg drágám, jobb lesz neki nélküled, meg a nagyképűséged nélkül is... Neked milyen iskolád van az érettségin kivül, külön laksz anyádéktól és magadat tartos fent?


Képzeld én ia ebben a helyzetben vagyokycsúsztam egyetemen, mert utálom, kényszerítettek és apmá rendszeresen ver, legutóbb októberben akart megölni, közben csak egy telefonlágatós otthon munkát tallátam... Folyamatosan beteg vagyok, orvoshoz nem mehetek, 2 hónapja folyamatisan lázas vagyok, 20 évesen majdnem meghaltam, mert nem engedett orvoshoz...


Tervezz mással, mindenki jobban jár!

2020. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
41%
Micsoda budos bunkó vagy
2020. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
49%
Mondjuk sztem nem az a lenyeg, hogy valaki dolgozik-e, hanem hogy van e eleg penze arra, hogy fentartsa az elvart eletszinvonalat...
2020. febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!