Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jelezzem a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem a barátnőmnek hogy túl sokat eszik?

Figyelt kérdés
Szögezzük le hogy nagyon szeretem, de sajnos el fog hízni ha így folytatja és már most se vonzódok hozzá hogy felszedett 8 kilót. Nem jó a szex. A szülei nagyon kövérek és sajnos olyan genetikát örökölt amit nem segít avval hogy ennyire sokat eszik és gyorsan. Én majdnem 100kg-os férfi vagyok de mindig annyit eszik mint én és fele annyi idő alatt mint én. Nem merem neki mondani hogy nagyon rossz úton jár mert szeretem, egyszerűen nem tudom hogyan mondjam el neki anélkül hogy megsérteném. Jó irányba szeretném elindítani ahol egészségesebben táplálkozik és mozog rendszeresen. Én is próbálok edzeni és betartani a diétát. Férfiként 20 kilót leadtam és rendszeresen sportolok hogy fitt legyek, ha én megteszem, örülnék ha a barátnőm is odafigyelne magára és nem hanyagolná el ennyire magát mert nem tud nemet mondani a finom ételekre mint pizza csoki bor stb. Azt érzem hogy az hogy elhízik totálisan tönkreteszi a szexuális vonzalmat és azáltal a kapcsolatot is előbb utóbb.

2020. jan. 22. 09:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%
Itt nem segíthet más, csak a piócás ember (Update piócákkal természetesen).
2020. jan. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
38%
Kérdezd meg Norbit!
2020. jan. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
34%
Ez nehéz kérdés mivel a párod valószínűleg megfog sértődni de am ez rajta is áll te nyújtsd ki felé a kezedet adj neki tanácsokat és ha magától nem fogadja meg hiába erőltetem nem biztos hogy elkezdi a változtatást.Sztem ha az nem motiválja hogy te jársz edzeni akkor sztem simán lusta.
2020. jan. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%
Szépen mondd meg neki, de csak akkor, ha te is tökéletes vagy.
2020. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
86%

Tudod, mikor zabáltam össze pizzát, csokit, bort? Amikor a szexuális életem egy kalap fhos volt, mert így pótoltam a "boldogság hormont." Magyarán: az evés több örömet okozott, mint a szex. Ha a csajod ezeket nem bírja feladni, van egy rossz hírem....


Ja, és 100 kilóval meg te nem vonzódsz hozzá, mert felszedett 8 kilót? Tégy neki egy szívességet és hagyd el, hadd találjon egy pasit aki nem ennyire felszínes és még ki is elégíti.

2020. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
utolsónak üzenem hogy 192cm vagyok és 100kg 12%-os testzsírral
2020. jan. 23. 22:55
 17/18 anonim ***** válasza:

És csak a külső a lényeg, de akkor miért jöttél össze olyan lánnyal akinek a szülei is kövérek (intő jel) nem jó a genetikája és tudod jól, hogy nem sportos és nem diétázik? Hagy el, hadd találjon hozzá illő párt magának aki szereti és kielégíti. Te meg keress valakit akinek az életmódja egyezik a tiéddel.

Amúgy vicces, hogy ezeket az adatokat magadról nem tetted ki a kérdésbe, csak a 100 kilót, innen is látszik, hogy troll vagy, vagy kérdést sem tudsz feltenni normálisan, vagy nagyon megihletett Norbi.

2020. jan. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Brit tudósok kiderítették, hogy jelentős mértékben csökken annak a férfinak a várható élettartama, akinek a nője túlsúllyal küzd, és ezt ő megemlíti neki.
2020. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!