Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasi hízik el párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi hízik el párkapcsolat alatt az sem baj?

Figyelt kérdés

Sokan mellé álltak a témában a nőknek,de fordított helyzetben mi a véleményetek?

Nekem a pasim hízott el a kapcsolat alatt,amióta nincs munkája és már nagyon sok a túlsúlya,már a mindennapokban is zavaró kissé.


Mit gondoltok erről?



2020. jan. 23. 12:51
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek baj van akinek meg nem számít. Ahány ember annyi kalap. Viszont amikor saját véleményemet általános igazságként próbálom beállítani akkor hibázom, hiszen én nem képviselhetem az összes nő véleményét.
2020. jan. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
37%
Finoman közöld vele, hogy jobban örülnél neki ha egészségesebben étkezne. Készíts neki kifejezetten diétás kajákat és valahogy vedd rá a mozgásra. Fiatalon még korai elhízni. Esetleg kezdjen el dolgozni valami fizikai melót. Én is gyárban dolgozok, pedig lány vagyok 6 kg-t fogytam pár hónap alatt, amikor fizikai munkát végeztem.
2020. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

Ő szokott főzni, mert jelenleg csak én dolgozom és minden nap későn érek haza mert szükségünk van a pénzre.

Nem azért mert zavar csak ami már a mindennapokban gátol az sok...

2020. jan. 23. 14:00
 14/40 anonim ***** válasza:

Nekem anyám hízott el az évek során, de nem azért, mert belekényelmesedett valamibe. Tesóm születésénél orvosi műhibát követtek el, anyám majdnem meghalt, majd az ezt követő pszichés terhelés, meg az amúgy is stresszes munkája következtében megint csak orvoshoz került, ahol félrekezelték, és gyakorlatilag felhizlalták. Évek óta járja az orvosokat, a cukorgondozót, diétázik, és próbál fogyni, több-kevesebb sikerrel, mert jojózik. Apám próbál segíteni neki, amit tud, de mellette áll. Na most az ő esetükben mindkét félben ott a tenni akarás, a próbálkozás, a megoldáskeresés, de mivel orvosi közreműködéssel cseszték szét anyám szervezetét, ezért nem egyszerű helyrehozni a dolgot.


Nem tudom, te és a párod mióta vagytok együtt, mennyire erős a kapcsolatotok, a hízás okait szerintem látjátok, ismeritek, kérdés, hogy ér-e annyit a kapcsolatotok, hogy ez nem borítja meg, és hogy van-e akarat mindkettőtökben, hogy javítsatok a helyzeten, ezt ti tudjátok. Egy halott kapcsolatban az elhízás már csak egy utolsó csepp, egy élő kapcsolatban meg nem szakító ok, ahogy a szüleimnél sem az.

2020. jan. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
34%
Én azt gondolom erről, hogy amelyik fél elhízik és nem is akart változtatni, azt nevezhetjük igénytelenségnek. Igenis, legyen már annyira igényes magára valaki, hogy normálisan néz ki és nincs elhízva.
2020. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
0%

Dehogynem baj,mi SEM hízhatunk el,oda kell nekünk is figyelni,de nem csak erre.

Hanem

- Nem engedem el a párom előtt a hátvágány gázt

- Nem énekelem el böfögve az abc-t odavissza előtte

- Nem horkolunk mint egy opera énekes,ha zavarja főleg nem.

Ha ez van akkor go orvos

- Nem hordunk kinyűlt ezer éves fehér alapon fekete ruhát,hanem mindig tiptop ahogy megismert.

- Úgyanúgy eddzek sőt jobban

- Karrierben is sokkal jobban odateszem magam meg önképzésben.


Ez olyan,amiről Norbi beszél,akkor forditsunk jelenlévő hölgyek.

Tehát van egy jó megjelenésű izmos,sikeres a karrierjében,értelmes pasi.

Megismertétek klappol ül minden.


Na,akkor ez a pasi tegyük fel nem jár már edzeni,elhízott malac lett,nem figyel a kajára már bezabál mindent.

Jah igen tetejében ruháit nem frissíti már,nem érdekli már.

Mellette lusta tehát a jó fizunak is búcsút inthettek nincs wellneszezés,nincs utazgatás,étterem,a szép kocsiját is el kellett adnia mert ott hagyta a kiváló munkahelyét is,elment valahova apróért közalkalmazottként negyed annyi fizuért.

Ja nem képzi magát már,lesz_rja.

Mellette ABC kaja után orrba szájba megy,meg béke galambok is.

,,Ha szeretsz elfogadsz így is mostmár".

Jah talán a lakàst fent tudja tartani,de kocsibòl max egy szakadt Suzuki(Audi után pl)


Na őszintén de nagyon,hogy hangzik?

Nem suhanna le nálatok a férfi,nem ábrándulnátok ki?

Tegyétek a szívetekre a kezetek.

2020. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
54%
Neki is ugyanúgy lehet szólni hogy vigye le a valagát az edzőterembe.
2020. jan. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
69%
Engem nem csak a plusz kiló zavarnának, hanem az is, hogy lusta dolgozni.
2020. jan. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

De ne akkor kapjunk már észbe, hogy zavar a túlsúly, amikor már nehéz visszafordítani. Vagy egyesek annyira vakok, hogy észre sem veszik, hogy a párjuk hízni kezd? Addig nem zavar? Nem egy éjszaka alatt lesz valaki soványból kövér. Ha zavar, addig szólj, amíg könnyű megállítani, ha betegség van a háttérben, segíts utánajárni, támogasd a párodat, ha lusta, és csak ismerkedős trükk volt az aktív életmód, akkor meg te választottál szarul.


Amúgy Bud Spencer például fiatalon élsportoló volt, aztán abbahagyta a sportot, de továbbra is jókat evett, elhízott, őt elfogadta így a felesége, viszont azt is írja az önéletrajzi könyveiben, hogy kipróbált fogyókúrákat, csak volt, amitől még kövérebb lett. Akit érdekel, olvassa el.

2020. jan. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Őszintén tényleg sokáig nem zavart ,más sem tökéletes ,de már túlzásba vitte a 3xl -es póló feszül rajta, alig bír a lépcsőn feljönni.


Dolgozni nem lustaság miatt nem dolgozik, a környéken tényleg kevés a lehetőség.

2020. jan. 23. 16:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!