Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasi hízik el párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi hízik el párkapcsolat alatt az sem baj?

Figyelt kérdés

Sokan mellé álltak a témában a nőknek,de fordított helyzetben mi a véleményetek?

Nekem a pasim hízott el a kapcsolat alatt,amióta nincs munkája és már nagyon sok a túlsúlya,már a mindennapokban is zavaró kissé.


Mit gondoltok erről?



2020. jan. 23. 12:51
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

20-as az meg kifogás,hogy nincs munkalehetőség.

Nem feni a munka inkább neki.

Képezze magát aztán lesz munka,akkor válogasson.


Csak kifogásokat keres kérdező a párod,az ilyen nem férfi hanem csak egy kisfiú.

Plusz nem tisztel téged meg saját magát sem,ha ennyire nem foglalkozik magával.


Én ajtót mutatnék egy ilyen embernek.

2020. jan. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

A munka nem kifogas,sok helyre én vittem be az önéletrajzát stb és nem jeleztek vissza ,Enis érdeklődők ,rokonok is de semmi.

Képezni magát csak fizetősön tudná ,de az én fizetésemből már erre is nem futja.

2020. jan. 23. 16:19
 23/40 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nincs ott munka (van ilyen térség, tudom), akkor onnan el kell költözni.
2020. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
2 OKJ ingyen megszerezhető, az első korhoz kötött, de a második nem. Nézzetek ennek utána.
2020. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Ez már nem a kérdéshez kapcsolódó téma,de a ház ideköt és nem is adhatom el mert mínuszba mennék vele.
2020. jan. 23. 16:48
 26/40 A kérdező kommentje:
Köszi 24es ,tudom,de kettő van neki.
2020. jan. 23. 16:49
 27/40 A kérdező kommentje:
Kamionra akarta letenni a jogosítványt de mikor megtudtam mennyi ,mondtam inkább h hagyja.
2020. jan. 23. 16:52
 28/40 anonim ***** válasza:
Nekem pont az volt a mondandóval a bajom, hogy jobban tudom Norbinál, hogy én mire izgulok fel, de a pasiknak megengedett a tohonyaság.
2020. jan. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Egy szerető kapcsolatban nem ez az elsődleges szempont.


Érthető, ha pl. emiatt egy idő után kevésbé találunk valakit vonzónak, de egy kapcsolatban ez nem az elsődleges szempont, másrészt pedig nagyon nem mindegy, mit kezdünk ezzel és hogyan tálaljuk a másiknak.

Mert a "kövér vagy és ocsmány" soha a büdös életben nem működik, csak még jobban magába fordul az ember és még többet fog zabálni.

2020. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
16-os. Van különbség, hogy valaki azért hagyja el magát, mert ellustul, azért nem jár már edzeni, mert kényelmesebb a kanapén ülni és tv-t nézni, vagy azért, mert a 8-9 óra munka után megy a gyerekekért az oviba, bevásárol, vacsorát főz, játszik, tanul a gyerekekkel, elvégzi a házimunkát, és örül, ha este 10-kor beeshet az ágyba. Én gyerek mellett is tudtam sportolni, és van időm magamra, mert a férjem ezt lehetővé teszi. Azt látom a környezetemben, hogy ahol az apuka is foglalkozik a gyerekekkel, és megbecsüli a feleségét, ott a nő is csinos, és ad magára.
2020. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!