Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasi hízik el párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi hízik el párkapcsolat alatt az sem baj?

Figyelt kérdés

Sokan mellé álltak a témában a nőknek,de fordított helyzetben mi a véleményetek?

Nekem a pasim hízott el a kapcsolat alatt,amióta nincs munkája és már nagyon sok a túlsúlya,már a mindennapokban is zavaró kissé.


Mit gondoltok erről?



2020. jan. 23. 12:51
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Volán! Oda mindenhol keresnek embert! Fizetik a jogsit!
2020. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha par plusz kilorol lenne szo engem nem zavarna. Sot az en parom eseteben orulnek neki, mert nagyon vekony es nem veszi eszre, allandoan edz. 😕 Lassan rajtam is tultesz pedig en is fogytam most 7 kg-ot 57 kg-rol. 28/N
2020. jan. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

44%-os, már megint össze-vissza írsz... Én nem is tudom, hogy ezzel a gusztustalan stílusoddal valaha bárkit is megbírtál-e győzni?! Kétlem.

Te lehet, hogy az edzőteremben töltöd az életed, de hogy így is igénytelen vagy, az biztos. Az írásod engem tutira elijesztene. Te képzed magad? Hol? A gyúrós haverjaid között?

2020. jan. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
0%

33-as nem is ismersz kisgyerek.

Nem érdekel mit gondolsz,elmondtam mi a véleményem de csak személyeskedni tudsz.


Gondolj amit akarsz, ha már itt tartunk sokan cserélnének velem,de kibújni meg megkerülni a válaszokat azt persze tudjátok ti fröcsögők,ennyi telik tőletek.


Amúgy a gyúrós haverjaim is mind mind sikeres kiegyensúlyozott emberek nem ilyen ostobák mont amilyen te is vagy,meg pár dolgot letettek az asztalra,nem így mint a legtöbb magyar.


Ennyit rólad ez a véleményem.

2020. jan. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
20%

Az én barátom a 3 évben mióta együtt vagyunk 45 kilót hízott. Engem nem zavar, számomra most is olyan szexi mint mikor heti 4x-5x járt kondiba. Most is jó képű, és jó a felépítése, csak több van belőle.

Mondjuk én olyan vagyok, hogy nagyon szeretek főzni. És szeretem látni ha a párom élvezi a főztömet. A pocakja csak arról árulkodik, hogy jó háziasszony vagyok haha

2020. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
64%
35-ös: csak gratulálni tudok az igénytelenségetekhez a pároddal együtt.
2020. jan. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
61%

Miért lenne valaki automatikusan igénytelen csak azért mert kövér? Attól még lehet jól öltözött és ápolt.

Ha valaki kövér az nem azt jelenti hogy folyton kaja foltos a pólója és büdös... Én nem is értem egyesek mit gondolnak.

2020. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
19%

"Miért lenne valaki automatikusan igénytelen csak azért mert kövér? Attól még lehet jól öltözött és ápolt.

Ha valaki kövér az nem azt jelenti hogy folyton kaja foltos a pólója és büdös... Én nem is értem egyesek mit gondolnak."


Komolyan nem érted? Nem csak attól lesz igénytelen valaki, hogy nem fürdik vagy nem most fogat. Az, ha valaki kövér, azt jelenti, hogy leszarja az egészségét, a testét, nem foglalkozik saját magával (vagyis igénytelen). Márpedig az ilyen ember igénytelen. Akinek nincs annyi igénye saját magára, hogy legalább egy átlagos testalkatot fenntartson, az az ember legalább annyira igénytelen, mint aki nem fürdik, vagy aki már napok óta ugyanazt a felsőt hordja. Legyen már ennyi bennünk, hogy foglalkozunk saját magunkkal.

2020. jan. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
78%
Én pasi vagyok, elhíztam és nagyon zavar. Szerintem a feleségemet is, bár soha nem mondja. De a nők sem szeretik a kövér pasikat.
2020. okt. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
0%
Az én bnőm naponta kérdezgeti szeretem e. Hiába jeleztem neki én is doki is hogy figyeljen a súlyára diétázzon semmi! - de mindig azt vágja a fejemhez h tudom h nem tetszek..
2020. okt. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!