Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A terhesség miatt megy tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A terhesség miatt megy tönkre a kapcsolat?

Figyelt kérdés

A feleségem 4 hónapos terhes. Mindent elterveztünk, ő maga állította “ő nem lesz olyan”, mindent ugyanúgy csinálunk mint addig. Ehhez képest nem viseli jól az állapotát és teljesen elgurult nála a gyógyszer. Nem veszélyeztetett, 24 éves, 168 cm és 65 kg volt mindig is, betegségek nélkül, de mégis úgy csinál mintha az lenne. A főnökét meggyőzte hogy ne kelljen bejárnia csak fél nap a munkába, a másik felét itthon dolgozhatja. Sajnos gyakran hányingere van és hány de túlzásba viszi. Patakokban folyó könnyekkel, ordítva hány! Utána is hisztizik, csapkodja a fürdőszoba berendezéseket. A munkahelyéről felhív engem, hogy “nagy a baj azonnal gyere”. Én rohanok a munkámból, majd kiderül hogy hányingere volt csak és haza kell fuvarozni. Ilyenkor 2 órát maradok ki a munkahelyemről! Már elbeszélgetett velem a főnök emiatt! Azt is a fejemhez kapom, hogy mostanában unalmas az életünk, otthon ülünk. 1 hónapja elmentünk moziba de ott is hányt és azóta nem hajlandó kimozdulni szinte sehova! Bevásárolni eljön, de tegnap a Tesco közepén rendezett bőgési-hiszti jelenetet amiért hányingere volt. A bizt. őr meg úgy jött oda mintha én bántottam volna, nagyon kellemetlen volt. Ehhez képest a feleségem mindenkinek azt mondja hogy én nem törődök vele úgy ahogy kéne! Most fel kéne mondanom a munkahelyemen? Milyen izgalmas legyen az élet ha nem tud normálisan sehova eljönni? Volt egy lefoglalt szállásunk Varsóba februárra, de le kellett mondanom, mert ő nem bírja ki az utat, viszont minden nap hallgatom, hogy halálra unja magát.

Most mit csináljak, hogy összeszedje magát? Pszichológus kéne neki, de hallani sem akar róla!


2020. jan. 24. 10:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
61%
Lehet kicsit extrém a csaj, de hidd el hogy ha eddig (terhesség előtt) normális volt, akkor ez most csak a hormonok miatt van, meg a rosszul lét miatt. Képzeld el azt hogy kb. spontán bármikor rádjöhet a hányás, nem tud vele mit csinálni. Ha a tesco közepén jön rá , akkor ott ,nem tud vele mit kezdeni, idegesítő , fárasztó, kimerítő. Hidd el őt is zavarja hogy ilyen de nem tud vele mit kezdeni. Idővel remélhetőleg jobb lesz.
2020. jan. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
37%
Hát nem tudom, nekem 4 gyerekem van, de soha ilyen hisztit nem csaptam, nem hogy folyamatosan... Én nőként sem értem meg az ilyeneket, és nem is fognám a hormonokra. Csak a hormonok nem csinálnak ilyeneket.
2020. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
50%
A hormonoktól ilyen, majd javul a helyzet, csak állj mellette, és a gyerekre koncentrálj, ő az első, ő rátok van utalva. Mindenki másképp viseli a terhességet, nincs két ugyanolyan terhesség, sőt, még ugyanannak a nőnek sem feltétlenül ugyanolyan. Anyámnak mikor velem volt terhes, minden simán ment, öcsémmel nehezebb volt, vizesedett, többször volt rosszul, öcsém nem lett koraszülött, mégis inkubátorba kellett tenni egy kis időre, mert nem sírt fel egyből.
2020. jan. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
18%

"Akik azt hiszik, a terhesseg valami varazslatos, vidam, boldog idoszak egy nonek (nyilvan bizonyos szempontbol az), nem tudom, honnan tajekozodnak."

Tőlem esetleg, életem egyik legszebb időszaka volt.

2020. jan. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
30%
Az ilyen eseteknél mondom, hogy aki kifogásnak használja még egyszer a menstruációját, a terhességét vagy a kölkét arra, hogy egy türhő paraszt indulatkezelési problémákkal, azt úgy nyakon fogom bszni, hogy ottmarad.
2020. jan. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
35%
Biztos lepontoznak nem érdekel. De még jó, hogy létezik terhesség és HORMONOK és menstruáció...így lehet mire fogni , hogy idegbajos 1-2 nő.
2020. jan. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
62%
Biztos van, aki kifogásként használja, de a menstruációnál magamon is érzem, hogy alacsonyabb az ingerküszöböm (ugyanez megvan mondjuk megfázás, influenza esetén), ilyenkor inkább kerülöm a konfliktushelyzeteket, és nem futok össze olyanokkal, akikről tudom, hogy a viselkedésükkel ki tudnak hozni a sodromból, nem vagyok indulatos alapvetően, de nem születtem Buddhának sem.
2020. jan. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
22%
Persze én is megérzem, hogy azok a napok vannak, de azért nem fetrengek a tescoba . Terhesen sem őrjöngtem mint az állatok , uralkodtam magamon pedig éreztem párszor, hogy mindjárt robbanok de azért na...
2020. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
66%
Azt már az alap temperamentum is befolyásolja, meg hogy mit hoztál otthonról, a családból, gyerekkorodból. Láttam én már nagy pálfordulásokat olyanoknál, akiket túl szigorúan fogtak, vagy nagyon vallásosan akartak nevelni.
2020. jan. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
80%

Amit 8as irt azt fontold meg.


Es sztem valtoztatni kene a hozzaallasodon is... Eliteled meg azt mondod hisztizik, tulzasba esik ahelyett h azon aggodnal h mi baja van inkabb ugy tekintesz ra mint egy problemara. Probalj meg kicsit egyutterzobbnek lenni, talan az segit azon is h o keressen fel egy szakemebert a felelmeivel kapcsolatban.

2020. jan. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!