Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A terhesség miatt megy tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A terhesség miatt megy tönkre a kapcsolat?

Figyelt kérdés

A feleségem 4 hónapos terhes. Mindent elterveztünk, ő maga állította “ő nem lesz olyan”, mindent ugyanúgy csinálunk mint addig. Ehhez képest nem viseli jól az állapotát és teljesen elgurult nála a gyógyszer. Nem veszélyeztetett, 24 éves, 168 cm és 65 kg volt mindig is, betegségek nélkül, de mégis úgy csinál mintha az lenne. A főnökét meggyőzte hogy ne kelljen bejárnia csak fél nap a munkába, a másik felét itthon dolgozhatja. Sajnos gyakran hányingere van és hány de túlzásba viszi. Patakokban folyó könnyekkel, ordítva hány! Utána is hisztizik, csapkodja a fürdőszoba berendezéseket. A munkahelyéről felhív engem, hogy “nagy a baj azonnal gyere”. Én rohanok a munkámból, majd kiderül hogy hányingere volt csak és haza kell fuvarozni. Ilyenkor 2 órát maradok ki a munkahelyemről! Már elbeszélgetett velem a főnök emiatt! Azt is a fejemhez kapom, hogy mostanában unalmas az életünk, otthon ülünk. 1 hónapja elmentünk moziba de ott is hányt és azóta nem hajlandó kimozdulni szinte sehova! Bevásárolni eljön, de tegnap a Tesco közepén rendezett bőgési-hiszti jelenetet amiért hányingere volt. A bizt. őr meg úgy jött oda mintha én bántottam volna, nagyon kellemetlen volt. Ehhez képest a feleségem mindenkinek azt mondja hogy én nem törődök vele úgy ahogy kéne! Most fel kéne mondanom a munkahelyemen? Milyen izgalmas legyen az élet ha nem tud normálisan sehova eljönni? Volt egy lefoglalt szállásunk Varsóba februárra, de le kellett mondanom, mert ő nem bírja ki az utat, viszont minden nap hallgatom, hogy halálra unja magát.

Most mit csináljak, hogy összeszedje magát? Pszichológus kéne neki, de hallani sem akar róla!


2020. jan. 24. 10:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
57%
Amúgy siman lehet h azt erzi mindjart elhanyja magat es ezen bepanikol
2020. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
Háát, benne van a pakliban, hogy megromlik a kapcsolatotok... a terhesség kb. olyan mint az oroszrulett, rosszul is végződhet, válással.
2020. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
87%

Ahány terhesség, annyiféle.

Én pl végighánytam a 9 hónapot. Képtelen voltam főzni, viszont ha nem ettem, akkor azért hánytam, ha ettem, akkor meg azért. Többször szedett össze a férjem a fürdőszoba padlójáról ájultan... És én is üvöltve, sírva hànytam. Egyrészt azért, mert màr semmi nem jött ki, de a testem csak próbálta kilökni a dolgokat, másrészt meg irtóra féltem, hogy baja lesz a gyereknek. Emellett persze depresszió ezerrel, pláne amikor másfél hónapra kórházba zártak, sötét szobába, infúzióra. Emellé terhességi cukorbeteg is lettem (hogy mitől, fogalmam sincs mivel alig maradt meg bennem a kaja).

Emellett még hallgatni az orvosoktól, hogy biztos nem akarom a gyereket...

Az sem épp kellemes, hogy állandóan azt kell figyelni, van-e a közelben WC vagy olyan hely, ahol nyugodtan kidobhatod a taccsot, és mindenhová zacskóval járni, mert ha rádjön, és nincs épp szabad wc a közelben, akkor magad hányod össze...

Meg sem tudom számolni, hányszor voltunk ùgy pl étteremben, hogy lenyeltem az első falatokat, kirohantam hànyni (egyszer foglalt volt a budi, kitaccsoltam az ajtó elé), majd folytattam az evést. Rohadt kellemetlen volt... De mivel otthon képtelen voltam elviselni a kajaszagot, ki kellett találni valamit.

Szóval nekem az életem egyik rémálma a terhességem 9 hónapja, pedig nagyon akartuk a babát, és ha ez nem lett volna, simán bevállaltam volna még egyet.

Sajnos majdnem tragédia lett a vége, sürgősségi császárral kellett befejezni a történetet...

Szóval szerintem ne ítélkezz.

Vannak nők, akik irtó könnyen viselik a terhességet, nincsenek rosszul, èletük legszebb időszakaként élik meg.

Màsok pedig keményen megszenvedik...

Nem azt mondom, hogy minden hiszti jogos, de csak képzeld magad a helyébe : te hogy kezelnéd, ha 9 hónapig elkapnàl valami jó kis gyomorrontàst vagy enterovírusos fertőzést?

Megmondom őszintén, az alatt az idő alatt nem volt hangulatom sehova se menni, rémàlom volt kikelni az àgybòl is...

2020. jan. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
76%
Viszont a szülést követő napon elmùltak a rosszullétek, persze kisbabàval sem könnyű az élet... De tùljutottunk ezen is...
2020. jan. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Főzök, mosok takarítok, rohanok a boltba bármi kérés van, elrohanok a munkahelyemről ha “riaszt”. Mindenben támogatom! Ami rosszul esik, hogy ő unatkozik és engem kiált ki másoknak a baj forrásának. Mert másoktól ugyanezt hallom vissza mint itt, hogy segíthetnék többet. Bemegyek dolgozni, onnan elrohanok érte és hazaviszem, utána emiatt 2 óra túlóra, majd hazaérve főzök másnapra, elrohanok a boltba ha kell, elmosogatok, heti 3x takarítom a lakást. Közben vele törődöm, szeretgetem, viszem neki amit kíván. Természetesen magammal nem foglalkozom, ami nem is zavar, de megkaptam már hogy elmehetnék kicsit itthonról mert a nyakán lógok, majd másoknak azt mondta, hogy én a haverokkal vagyok. Már azt mondták rám ezek az emberek, hogy szegény nő, ilyen a férje ..... Sajnos orvos nem vagyok és varázsló sem. Neki kéne megpróbálnia kimozdulni. Ha hány, akkor hány. Ha úgy van én a föld alól is kerítek neki egy mosdót meg mindent.
2020. jan. 25. 09:35
 26/28 anonim ***** válasza:
Mennyivel vagy idősebb nála?
2020. jan. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
6 évvel.
2020. jan. 25. 20:19
 28/28 anonim ***** válasza:
A terhesség és a szülés utáni időszak nagyon embert próbáló, a legtöbb kapcsolatot ez teszi tönkre. Valószínűleg a terhesség előtt sem volt minden rendben az irányítótoronyban. Férfiként 100 x meg kell gondolni, hogy kivel szeretnél komolyan tervezni, közös gyereket vállalni. Te valószínűleg még nem ismerted meg eléggé a párodat. Ilyen helyzetben már nem, vagy csak nagyon kellemetlen módon lehet visszatáncolni. Próbálj meg az eszére hatni, hogy a viselkedése tönkreteszi a kapcsolatotokat és fékezze magát. Ha ennek ellenére sem változtat és úgy érzed, hogy a te életedre is rányomja a bélyeget a helyzet, akkor nincs sok választásod...
2020. febr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!