Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lépjek túl a dolgokon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl a dolgokon amiket akkor csinált mikor nem voltunk együtt?

Figyelt kérdés

A barátommal szakítottunk tavaly. Mégis úgy alakult,hogy kibékültünk. És amíg nem voltunk együtt, találkozott valakivel. Akivel mellesleg jókat nevetett a szokásaimon, a hétköznapi dolgaimon, hogy milyen dolgok érdekelnek.. nem részletezem.

Emellett kiderült, hogy szakítás előtt pár nappal ráírt az egyik volt-kolléganőjére, csak ő nem írt vissza...És ahogy szakítottunk, és elment tőlem, még haza se ért, egyből ráírt. Mindig gondoltam, hogy ez a kolléganő tetszik neki...mellesleg ők is jól szórakoztak azon, hogy mennyire féltékeny vagyok...viccet csináltak az egészből, belőlem...csak "elfelejtette" nekem elmondani mikor békültünk.

Mindenre az a mentsége, hogy akkor nem érzett irántam semmit, nem szeretett.

Én próbálok ezeken a dolgokon túllépni, de rendszeresen eszembe jut minden, nagyon megalázó...

A szakítás oka az volt, hogy el voltunk hidegülve már, nem tettünk meg semmit a kapcsolatért. 3 éve vagyunk együtt. 20/L 24/F


2020. jan. 24. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Nemnkell túltenni magad. Az árulást meg kell bocsátani de nem szabad elfeledni.

Máskor is el fog arulni.

Nem szeretett es most sem szeret. Csak a szex miatt kellesz neki.

Idő kérdése, ha talàl mást azonnal férlekúr. Ismerem a fajtáját.

2020. jan. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ez a 'kapcsolat' egy nagy nulla hig fos. Te se tudod, hogy miert bekultel ki vele (en tudom, mert jaj, elso komoly tobb eves tinikori pasi, jaj mi lesz velem, ugy felek... - semmi nem lesz, ennel a f-sznal lesz ezerszer jobb).

'Mindenre az a mentsége, hogy akkor nem érzett irántam semmit, nem szeretett.' - legalabb itt el kellett volna kezdeni villogni a piros lampanak. Nem tisztel teged. Ez teljesen szerelmen kivuli kerdes. Epp nem szerelmes beled, ezert lazan megalaz? Ez szerinted oke? Ez szerinted egy magyarazat? Nem, nem az. Ez a faszi nem tisztel teged emberkent, tarskent, nokent. Itt teljesen mindegy hogy milyen erzelmes vannak a ket ember kozott. A tisztelet nelkul semmilyen emberi kapcsolatnak nincs ertelme.

2020. jan. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ezek a dolgok kiderültek, nálam ott ért volna véget ez a kapcsolatnak nem nevezhető valami. Semmi értelme ilyen emberre pazarolnod az idődet, aki nem szeret, és hátbatámad és aljas módon kibeszél.
2020. jan. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én ha velem igy viselkedne valaki és megtudnám biztos nem békülnék vele ennek tudatában. Az ilyen pasik szoktak barátnő mellett is sexchatelni ugy hogy csak a beprobalkozottnak mondjak hogy van barátnőjük és ezzel próbálnak arcolni. Ritka szánalmas viselkedés!


De ez sem ugyanaz mint az a helyzet mikor a pasi manipulativ es valamivel sakkban tartja a not. Te most szimplan nagyon naiv vagy hogy ennek ellenere bekulsz vele. Emberi mivoltodban alázott meg ismeretlen nőknek kibeszélve téged. Miért kínzod magad ezzel a pasival?

2020. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Az, hogy elmondta másoknak azt, hogy milyen szokásaid vannak és nevettek rajta, az valójában nem volt szép dolog, sőt teljesen megalázó lehet az érintet ember felé. De viszont ha bocsánatot kért és teljesen megbánta ezt a dolgot, akkor megérdemli a megbocsátást. Viszont én hülyeségnek tartom azt, hogy ha megbocsátasz valakinek valamit akkor nem kell elfelejteni. Ha nem felejted el és minden nap eszedbe jut akkor tönkre fogja tenni az egész életedet, és a párkapcsolatodat. Az, hogy mindig egy múltbéli dolgon jár az agyad az nagyon rossz és megterhelő dolog. Én azt javasolom neked, hogy egyszerűen enged el a régen történ rossz emlékeket, ha tényleg azt akarod, hogy a továbbiakban jó párkapcsolatban éljetek. Bocsásd meg neki teljesen és ne hozd fel ezt, mert ez benne is ingerültséget kelthet ha mindig állandóan erről a témáról beszélgettek. Még egy szempont ami miatt valóban el kell engedned a rossz emlékeket, az a saját lelki békéd miatt, mert csak így leszel nyugodt(múlt úgysem fog változni, csak a jelen és a jövő számít). Szeretitek egymást akkor csakis ezekkel a dolgokkal foglalkozzatok. Azzal, hogy hogyan tudjátok egymás életét szebbé tenni, nem pedig azzal hogy mi történt, mit tett velem, mit tenne megint velem. Szereted teljes szívedből? ha igen, enged el ezeket a dolgokat. Én ezt tanácsolom neked. Én is jártam hasonló cipőben, és csak akkor volt teljes kapcsolatom és teljes életem, ha elengedtem a múltat.

30/L

2020. jan. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod te hogy kinek mikor mit irogatott?
2020. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!😊

Kedves utolsó, elolvastam. Nem, nincs miatta bűntudatom, és jogom is volt tudni, hogy miket mondott rólam.

Alapból nem volt olyan a kapcsolatunk, hogy bűnnek éreztük, ha egymás telefonjába belenéztünk.🙂

Volt már korábban is hogy szakítottunk, akkor nem néztem meg miket beszélt, talán már akkor kellett volna, mert most utólag kiderült, hogy akkor is így beszélt rólam a csajnak, csak éppen akkor még együtt dolgoztak.🙂 És ez után mit sem tudva egy rendezvényen még oda is kellett mennem a csajhoz, mert a barátom oda akart menni, mondván illik, mert munkatársak...

Talán mondanom sem kell, hogy ha mindent tudok, más fényt vetett volna az egészre

2020. jan. 24. 15:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem biztos, hogy ezt meg tudtam volna bocsájtani. Teljesen megalázott számodra idegen emberek előtt. Lehet elfogadtam volna rossz szájízzel, de hogy összejönni vele újra? Nem tartom jó ötletnek. De a te döntésed. Ha úgy érzed, most már tényleg szeret, próbáljátok újra.
2020. jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szakítasz valakivel és az első dolgod az amikor elmegy, hogy belenézel a facebookjába? És még azt mered mondani, hogy jogod volt hozzá? Ez beteges. Megérdemlitek egymást.
2020. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!