Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal 10 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 10 hónapja vagyunk együtt és az utolsó hónapokban sok a vita, olyan dolgokon amiken nem kéne, nem tudjuk megbeszélni vita nélkül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem és ő is engem nem akarunk szakítani, de hiába próbáltunk bármit tenni nem változott semmi
2008. júl. 15. 06:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nemtudom, h fiu vagy lány vagy-e, ezt nem irtad, de végülis mindegy, hiszen két ember kell, ahhoz, h egy kapcsolatban gondok alakuljanak ki. Én 2 hete szakítottam a barátommal, mi 3 évig jártunk, a sok veszekedés és a nyomás, h nem tudjuk megoldani a felmerülő gondokat, tönkretette a kapcsolatunkat. Én azt javaslom, h beszéljétek meg, a legfontosabb, h tudjatok egymással kommunikálni!Én is szeretem nagyon az exemet, de a szerelem kevés, ahhoz, h jól működjön egy párkapcsolat, sok sikert!
2008. júl. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nos...par napja hasonloan voltam a parommal...10 honapja vagyunk mi is egyutt...ugyanez...barmi van veszekedes veszekedes hatan, elmult bakik felemlegetese stb stb...3-4 napig ment az h egyik nap megbeszeltuk, masik nap ugyanaz a veszekedes kezdodott elolrol...aztan mar nem birtam idegekkel, de komolyan...egy 4. vagy 5. veszekedes utan elrohogtem magam es azt mondtam a baratomnak hogy ezt itt ahogy van ilyen stilusban befejeztuk...azert vagyunk egyutt h veszekedjunk? vagy mi?! aztan mondtam h ezutan lesz egy ilyen hulyeseg miatt veszekedes, fordulok meg, s megyek a masik iranyba, s fel ora mulva ugyanott ahol otthagytam talalkozunk:D (valoszinuleg ekkor mar mindenki levan nyugodva)

tovabba azt is mondtam h a kapcsoat ket ember kozos dontesein alapul, nem pedig az egyik minndennapos puffogasain...igy rendeztuk le, azzota kevesebb (sot ritka) (kopogjam le:P) a felreertes kozottunk. szerintem erdemes hasonloan kompromisszumot kossetek! remelem sikerul megoldani, Udv

2008. júl. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.Köszi a tanácsokat, megpróbálom, remélem beválik
2008. júl. 15. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!