Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még Ki ebben a Digitalis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még Ki ebben a Digitalis világban analóg üzemmódban él-próbál érvényesülni, így ismerkedik, stb?!

Figyelt kérdés
2020. jan. 24. 20:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
10-es, most mondtam, hogy nem ismerkedek neten, meg aztán házas is vagyok, szóval szerintem lényegtelen:DDD
2020. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

de biztos csodálatos nő lehetsz,ráhibáztam?!;)aki a férjének megtartja magát

klasszikus családanya az anyák gyönyge;)

2020. nov. 30. 20:10
 13/21 anonim ***** válasza:

ja, az nem

Már évekkel ezelőtt elváltam volna, ha tudtam volna.

Anyának talán nem vagyok azért utolsó.

2020. nov. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
na az a lényeg!azért a gyermekek áldanak;)
2020. nov. 30. 20:19
 15/21 anonim ***** válasza:
Mindjárt megkérdezem. De csak egy van.
2020. nov. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem, mit gondol anyáról. Azt mondta, hogy jószívű vagyok, szeretettes :))) és nagyon imád és a lelkemben jó szív van. És megkérdezte, hogy de miért kérdem?
2020. nov. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
eza lényeg a többi meg a házasfélre-meg az oda tartozóra tartozik...
2020. nov. 30. 20:26
 18/21 anonim ***** válasza:

Hát én neten is élőben is csak a hülyéket találtam eddig, szóval nekem aztán mindegy 😂

Bár a mostani korlátozások miatt a virtuális társkeresést preferálom.

2020. nov. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
mindenhol van normális és hülye is -így értelmezendő inkább...;)
2020. dec. 1. 10:02
 20/21 anonim ***** válasza:

20 éves keresztlányom összes fiúját a valóságos életben ismerte meg.

Cserkésztáboron, iskolai rendezvényeken, ill. ő repül is (vitorlázó repülővel), szóval elég kiterjedt haveri köre van. Amikor szakított az egyik fiúval, nem sokkal később egy másik srác elhívta nyaralni, és ott össze is jöttek (a srác valószínűleg már jó ideje kinézte magának, és türelmesen kivárta az alkalmat).

Mondjuk ő csinos, jó alakú lány, ráadásul nagy haveri köre van, ill. a repülés okán afféle belevaló csaj minden fiú szemében.


A 18 éves öccsének is lett most barátnője, úgy tudom, iskolában ismerte meg.

2020. dec. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!