Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden gyerekes pasi ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden gyerekes pasi ilyen? Teljesen kiidegel

Figyelt kérdés

Mindent én csináljak intézzek, járok egyetemre Levelezőn,arra is inkább menjek mert nemtudja nélkülem megoldani.

Mielőtt bárki ezzel jönne,semmi bajom a kislánnyal elfogadtam őt,csak már szinte többet foglalkozom vele,’mitn az anyja ...

Párom minden feladatot rám lök ... az egyetemen meg majd csúszok ha sosem

tudok bejárni.


Oké mondják hogy akkor ne törődjek vele annyit de túl lelkiismeretes vagyok lehet ...


2020. jan. 25. 13:38
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Te attól félsz, ha nem foglalkozol eleget a lányával el fog hagyni? Nagyon úgy tűnik nekem, hogy megfelelési kényszeres vagy és nem tudsz nemet mondani a párodnak. Nem bántásból írom, de ha most nem állsz ki magadért, akkor nagyon ki fog használni a párod. Az az ő lánya és pont! Te végezd el a feladatodat, tanulj és dolgozz, ő meg foglalkozzon a lányával többet. Sok pasi nem csak párkapcsolatot akar, hanem pótanyukát aki a gyerekekre is vigyáz és egy cselédet is aki olyan robotgép féle: elintézi a számlákat, telefonos kisasszony, főz, mos, takarít...

Ha most megteszel neki mindent, cselédként fog használni és le fog cserélni, mert megteheti, hiszen te nem a párja vagy, hanem csak egy lecserélhető tárgy.

2020. jan. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
50%

Úgy van hogy hétvégén lenne /van velünk...

sokszor úgy derül ki,hogy paromnak még dolga van.


Igen jól jön le ,meg akarok felelni, de nem tudok mindekinek és magamnak is jót tenni.

2020. jan. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom gyermektelen problémamentes pasi egy sem volt a közeledben, ez volt a legjobb mi!??!

IGEN ILYEN! így jár aki gyerekes pasival (nővel) jön össze.

Ott a gyerek és ott van exanyuci is.

Mit vártál? De komolyan...

2020. jan. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Nah az előzőt sikeresen beirtma barátnőm nevéről 😀

De ettől még a helyzet ugyanaz

2020. jan. 25. 15:07
 15/35 A kérdező kommentje:

Gyermektelen ebben a korosztályban elég ritka, nem is volt ilyen jelentkezőm...

De most sem a gyerek zavar hanem hogy kb mintha az enyem lenne annyir van velem fozok neki viszem ide oda az apja helyett.

2020. jan. 25. 15:12
 16/35 anonim ***** válasza:
45%

Milyen korosztályban? A 30-asban?

Nem ritka, csak ti valamiért jobban vonzódtok a problémásokhoz.

2020. jan. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

35-40


Nem is nagyon ismerek eben a korban gyermektelent, szinglit se sokat.

2020. jan. 25. 15:18
 18/35 anonim ***** válasza:

Na, akkor tisztázzunk dolgokat!

Hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt? A gyerek mennyi idős? Neked van gyereked?

2020. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor ki viszi el hozzátok a kislányt reggel?

Mert ha az anyja akkor meg kell mondani az apja nincs itthon te meg épp mész el nem érsz rá. Ennyi de ha ennyit sem tudsz megmondani akkor ne csodálkozz ha elcseszed az egyetemet aztán majdha már nagyobb lesz a kislány a pasi is lecserél mert már nem kell bébiszitter.


Ez nem így működik kapjál már észbe! Nem a te gyereket nem te tartozol érte felelőséggel még akkor is ha szereted mert az egy dolog.


De így, hogy te vagy vele mindig az apja is meg az anyja is vígan éli az életét míg te elcseszed a sajátod.


Értem én, hogy szerelmes vagy de arra semmi garancia, hogy x év múlva is együtt lesztek ne rontsd el a gyereke miatt az életed.

2020. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

30 vagyok,párom 35


A gyerek 6 éves. Nekem nincs sajátom.


Fél éve vagyunk együtt de ez már a kezdetektől így van.

2020. jan. 25. 15:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!