Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden gyerekes pasi ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden gyerekes pasi ilyen? Teljesen kiidegel

Figyelt kérdés

Mindent én csináljak intézzek, járok egyetemre Levelezőn,arra is inkább menjek mert nemtudja nélkülem megoldani.

Mielőtt bárki ezzel jönne,semmi bajom a kislánnyal elfogadtam őt,csak már szinte többet foglalkozom vele,’mitn az anyja ...

Párom minden feladatot rám lök ... az egyetemen meg majd csúszok ha sosem

tudok bejárni.


Oké mondják hogy akkor ne törődjek vele annyit de túl lelkiismeretes vagyok lehet ...


2020. jan. 25. 13:38
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Bocs hogy ezt mondom de nettó hülyének vagy nézve. Talán ciki azt mondani a pasidnak hogy keress bébiszittert?

Mert én nem vagyok az...


39/F független, gyermektelen.

2020. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Nincs bajom azzal ha vigyaznom kell rá,de ne mindig csak én....

És főleg ha tudja,hogy itt van a lánya siessen haza.

2020. jan. 25. 15:30
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

De ő nem siet haza mert pontosan tudja, hogy veled jó kezekbe van és te foglalkozol vele így nincsen miért sietnie.


Igaza van az egyik kommentelőnek aki szerint félsz, hogy ha nem foglalkozol a gyerekkel akkor elhagy a pasi.

Na akkor felnyitom a szemed: ha csak azért van veled mert foglalkozol a gyerekkel akkor ha már nem kell majd bébiszitter ugyis elfog hagyni.

Viszont ha tényleg szeret és azért van veled akkor nem fog elhagyni ha megmondod neki a frankót, hogy nem a te gyereked és van egy határ amit állandóan átlépnek és te ezt így nem vagy hajlandó csinálni ezért foglalkozzon a gyerekkel anyuci meg apuci.

Persze ezt szépen is meglehet mondani úgy, hogy ne legyen sértődés a vége.

2020. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Mikor szóvá tettem egyszer akkor aztmondta ne hülyéskedjek mi találok ki ..meg hogy Grétike ( nem ez az igazi neve ) szeret veled lenni
2020. jan. 25. 15:46
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod vele megbeszélni normálisan akkor viszont gondolkodjál el, hogy megéri-e a te életed tönkretenni mert nem tudod vele normálisan megbeszélni vagy pedig inkább szétválik utatok.


Mondjuk szerintem ez nem jó jel, hogy már fél év után rádsózza a gyerekét és azzal érvel, hogy a kislány szeret veled lenni. Jó, hogy szeret veled lenni, hisz te többet/jobban foglalkozol vele mint a saját szülei. Ugyanakkor abba nem gondol bele, hogy nem biztos, hogy jót tesz az a kislánynak ha hozzád jobban fog ragaszkodni mint a saját anyukájához. Nem is értem milyen szülők.


Amiket leírtál abból teljesen lejön, hogy ő nem az a fajta pasi akinek nagyon lenne "apa" tudata. Neki bőven elég annyi, hogy tudja jó kezekben van a kislány de az, hogy ő töltsön vele minőségi időt az már nem pálya neki.

De az anyukája se különb ha ezt engedi.


Na a véleményem megvan a szülökről. Minek válalltak egyántalán ezek gyereket?

2020. jan. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Tudom divat utálni az exet,de a gyerek anyukája rendes nő egyébként,jo a viszonyunk. Ő is azt mondta,hogy a gyerek szeret jönni hozzánk és várja mikor lehet megitn

Párom itt a hunyó csak tudjak hatni rá.

2020. jan. 25. 16:06
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

"aztmondta ne hülyéskedjek mi találok ki ..meg hogy Grétike ( nem ez az igazi neve ) szeret veled lenni"


Na ez a gond, hogy meg se hallja amit mondasz, meg hülyéskedésnek titulálja. Eléggé el van szállva magától a pasi.

2020. jan. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Plusz abba is gondolj bele nem tudom te szeretnél-e gyereket de ha igen akkor ebből láthatod, hogy ha nektek lesz saját gyereketek ugyanannyit fog foglalkozni vele is mint a mostanival. Az is teljes egészében rád fog hárulni majd és akkor itt lesz még ez a kislány is egyszerre majd 2 gyereket nevelhetsz szinte egyedül.
2020. jan. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira rendes nő akkor neki is mond meg amit leírtál ide.


Szerintem te is menthetetlen vagy ahogy látom.

Szóval én be is fejeztem itt a prédikálást ugy cseszed el az életed ahogy te szeretnéd.

2020. jan. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Neki elmondhatom de páromon ő nemtud változtatni lehet még énsem...


Csak a gyerek miatt szenvedek ezen annyit,nem akarom,hogy neki rossz legyen.

2020. jan. 25. 16:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!