Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden gyerekes pasi ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden gyerekes pasi ilyen? Teljesen kiidegel

Figyelt kérdés

Mindent én csináljak intézzek, járok egyetemre Levelezőn,arra is inkább menjek mert nemtudja nélkülem megoldani.

Mielőtt bárki ezzel jönne,semmi bajom a kislánnyal elfogadtam őt,csak már szinte többet foglalkozom vele,’mitn az anyja ...

Párom minden feladatot rám lök ... az egyetemen meg majd csúszok ha sosem

tudok bejárni.


Oké mondják hogy akkor ne törődjek vele annyit de túl lelkiismeretes vagyok lehet ...


2020. jan. 25. 13:38
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Aki élből le...ja a saját gyerekét annak mondhatsz te bármit.
2020. jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs bajom azzal ha vigyaznom kell rá,de ne mindig csak én....


És főleg ha tudja,hogy itt van a lánya siessen haza."

Jól látod te is a problémát, csak nem tudsz magadért kiállni.

Mesélek egy storyt: egy pasi 4 gyerekkel elvett feleségül egy nőt. A nö szépen felnevelte, a gyerekek is szerették, közben a pasi a titkárnőjét abajgatta. Addig abajgatta amíg ott is lett egy gyerek. Megérte? Nem. És másik story hasonló, ott nem lett a szeretőtöl gyerek.

Azért meséltem el, hogy tudd, amíg te szeretgeted a gyerekét, addig ő nem foglaljozik sem a gyerekkel, sem veled. Nem baj, ha téged is szeret a gyerek, de ő az apja, és neki kötelessége ellátnia a saját gyerekét. Próbáld ki, állj ki magadért és mondd meg BÁTRAN a párodnak, hogy te nem babyszitter vagy. Ahogy írtam a megfelelési kényszer egyszer vissza fog ütni, de nagyon. Tanulj meg NEM-et mondani!

2020. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de itt nem csak a párod a hunyó... Hanem te is! Állj oda, mondd meg az anyukânak, hogy neked sulid van, ma nem érsz rá, oldja meg a gyereket. Ingyen bébicsősz vagy b*szki. 30 évesen!!!! Mások ezért pénzt kapnak!!! Állj már ki magadért!

31n

2020. jan. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 Rockarc ***** válasza:

En is megerositenem azokat, hogy itt ketton all a vasar. Ulj le vele es beszeljetek at, hogyan kell atalakitani azt a procedurat, amikor a lanya hozzatok jon. Eloszor is elore tudni kell az idopontot. Utana tisztazni kell a parod idobeosztasat. Ha nem stimmel, akkor harom lehetoseg van. Vagy raersz es foglalkozol, vagy babysittert fogad, vagy kerestek masik megfelelo idopontot. A masodik esetet ki is huznam, mert annal gazabb nincs. Az elso eset a leirasod alapjan tobbszor utkozik mas programmal, igy csak az a megoldas marad, hogyha o nem er ra, akkor masik idopontban kell elhozni a gyereket.


Gondolod vegig, hogy ne zavarodj bele a fejtegetesbe es add elo neki. Te nem vagy a gyermek anyja, de meg a potanyja sem. Te parod baratnoje vagy, a gyerekkel valo kapcsolatod az alig tobb az informalis kapcsolatnal. Persze, nem zarod ki a lakasbol, meg kajat is adsz neki, ha mar ketten esztek meg ilyenek, de nulla kozod van a gyerek nevelesehez es a felugyeletehez. Az kizarolag az apja es az anyja feladata. Te beugrottal egy potanya szerepbe, ami a leheto legrosszabb. Lehet tudatos volt, lehet csak megfelelesi kenyszer, de ezen surgossen valtoztass.


43F

2020. jan. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Szenvedjel csak ha ilyen hlye vagy!


En is is voltam hasonlo helyzetbe de kb masfel hónap után rajottem h nem az en kotelessegem,es csak annyit csinalok ami szabad akaratbol van!


Volt egy néger srac baratom,szombaton a haverja meg annak a felesege mentek bulizni. A gyereket mindig leadtak a paromnak. En videki voltam.es hetvegen jartam fel hozzá Pestre. A baratom vasarnap delelott elment tempmomba ami jo fel nap. Addig nekem maradt ott a gyerek. En meg hetvegen nem.tudtam.kialudni.magam meg jatszoterre kellett vinni kicsi gyereket,meg tomegkozlekedes. Majd ki.is akadtam es almondtam a paromnak h ilyet még egyszer nem h ram hagyja a gyereket!


Ha tiszteled magad,mindenért szólni kell neked ami nem tetszik,maskulonben hlye vagy! Nekem is van.ilyen barátnőm aki.mindig sajnaltatja magát de semmin nem.valtoztat. Nem hat meg,keressen maganak mas panaszkodo tarsat.


Masik eset egyik exemnek 3 gyereke volt ott is ugyaez volt a szitu h azok korankelosek a parom is az volt kiment reggel az udvarra dolgozgatni,majd hetvegen engem huzgaltak a gyerekek h csinaljunk ezt meg azt,hazi feladst ,jatszas,nezzek meg ezt meg azt....aranyosak voltak,de azon vettem eszre magam h mig reg a hobbimmal foglalkoztamhetvegen meg kialaudtam magam addig akkor total potanyukat jatszottam meg kialvatlan voltam.


Volt olyan h mivel ők koran kelosek ezért elkezdtek főzni,nekem meg buntudatom volt h a nonek illik fozni. Majd mikor en takaritottam mindenki szepen nezte a tvt es azon gondolkoztam nekik most miert nincs buntudatuk h en dolgozok ok meg nem.Na be is szuntettem ezeket a dolgokat meg momdtam a felettes énnek ami az agyamban pofazott h kuss.Bűntudatot leepiteni nem kis munka,van akinek sikerul kiallni magaert,van.aki.meg nyavog es sajnaltatja magat de nem.akar tenni ellen semmit!

2020. jan. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!