Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alkoholista lenne a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkoholista lenne a barátnőm?

Figyelt kérdés
Van az a natur zitrone női citromos sör, amiből a barátnőm minden nap iszik egyet. Tudom, hogy csak 2%os de akkor is alkohol és édesanyám szerint ez már alkoholizmus, utána olvastam és mivel minden napos eset tényleg az. Neki hiába mondom nem érdekli meg azt mondja nem is érzi benne a piát. Félek később rosszabb lesz a helyzet. Van valaki hasonló helyzetben? Szerintetek van rá esély, hogy rosszabbodik és többet fog inni? 24 éves.
2020. jan. 25. 14:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%

#5 Így van, a legtöbb emberfüggő, gyógyszerfüggő, alkoholista, kávéfüggő, dohányos. Ezt nagy jól látod. A napi szintű kávé is ártalmas, egyáltalán nem teszt jót a szívnek a kávé, eléggé nevetséges, hogy kb. senki nem tud már létezni kávé nélkül 17 éves kora óta. Komolyan nem tudtok fennmaradni?


Aki hosszú ideje naponta iszik alkoholt, és nem tud megválni tőle, az alkoholfüggő, mindegy mekkora az alkoholtartalom és mennyit iszik. Persze ebből nem következik, hogy igénye van a következő szintre.

2020. jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Szokás szerint hülyék vagytok.

Ha én egy évben egyszer iszik alkoholt bes nem vagyok róla hajlandó lemondani, akkor alkoholista vagyok?

Idióta hülyék...

2020. jan. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Női sör...lol. Mégis férfiaknál látom a legtöbbször.
2020. jan. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
57% ez mondjuk eléggé igaz
2020. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#14 Ha szeretnéd, lehetünk barátok. Vagy lehetek az apád is, ahogy szeretnéd.
2020. jan. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Engem csak az aggaszt, hogy minden egyes nap megissza. Ha cola függő lenne es cocat inna minden nap az sem tetszene, de ez meg ráadasul alkoholos is. Nem tudok egyébként róla, hogy lett volna alkoholista a családjában és mondjuk, ha beteg akkor nem iszik belőle vagy pl. nyaraláson se vett, de más esetben igen.
2020. jan. 25. 17:13
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem keress más nőt magad mellé; ha ennyire zavar ez. Emberek vagyunk, nem gépek; vannak szokásaink, van amit szeretünk és van amit nem. Nem gondolom, hogy akár a cola függőséget, akár azt, hogy naponta egy, azaz egy citromos sört megiszik, akkor már egy szr ember és egy "függő" lenne. Ha meg az, akkor mivan? A legfontosabb, hogy befolyásolja-e az életminőségét. És azt kötve hiszem, hogy ez a mennyiség azt tenné. El kellene fogadni a másikat egy kapcsolatban; ez nagyon messze áll az alkoholizmustól. Én férfi vagyok, de ha nőként olyan párom lenne, aki ezért ekézne; lelépnék, hogy keressen magának egy "tökéletes" társat.
2020. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan lányt aki megfelel anyucidnak.
2020. jan. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, hogy csak ennyi "hibája" van. Nem a sarki kocsmába van esténként.
2020. jan. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!