Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizonyos nők miért egoista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos nők miért egoista lázadók és nem hajlandók semmi kompromisszumra?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ez már talán kicsit pszichológia,de az én kihűlt kspcdoéstom még friss,és ebből merítek. Szóval az expárom valamennyivel idősebb volt tőlem így mindig ezt helyezte előtérbe,hogy ő tapasztaltabb! Ha én azt mondtam,kértem,hogy szivem menjünk jobbra, ő rittig azt mondta,hogy balra akar menni.És sokszor ebből ment a civakodás ami eltávolított egymástól. 75%-ban mindig azt akarta amihez neki kedve volt.

Pedig azt mondják,hogy a nők a határozott ffiakat szeretik,na ő szerintem nem. Mert akkor oda a szabad akarata. Szóval, mi a bjuk az ilyen mentálisan fura nőknek?


2020. jan. 25. 16:24
1 2 3
 11/30 Lachesys ***** válasza:
33%
a modern no nem egyenlo a feminacival. úgyhogy vegyél vissza magadbol, meg az altalanositasaidbol. nem a masik nem tehet a sikertelensegedrol.
2020. jan. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
54%

Majd én eldöntöm, hogy nekem mivel egyenlő a modern nő :)

A világ leírható egy haranggörbével, az általánosítás az esetek túlnyomó többségében működik, persze itt csak kivételek vannak. Nekem nincs sikertelenségem :)

2020. jan. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
A leírt jelenség az emberi kapcsolatokban az irányításhoz való foggal-körömmel ragaszkodásra a nők és férfiak egy bizonyos hányadáról egyaránt elmondható. Ez nem nemek közti különbség, egyszerűen bizonyos embereknek ilyen a személyisége, s felnőtt korban ez a vonás már nemigen változik. Az ilyen férfiaknak kicsit könnyebb, mert nem túl nehéz és nem is túl ciki egy meghunyászkodó női társat találni. Az ilyen nők azonban nehéz helyzetben vannak, ugyanis bármily irracionális ilyen adottságokkal, ők tapasztalataim szerint kimondottan határozott férfiakhoz vonzódnak: nem is vágynak tutyimutyi társra és egyébként is ciki az ilyen férfi társ. Így aztán nincs más: miután elcsábították a kiszemelt határozott férfit, megpróbálják átnevelni, hogy mindenki mással legyen határozott, kivéve velük szemben. Ez nem könnyű feladat és sokszor a férfi elmenekülésével vagy lelki összetörésével végződik.
2020. jan. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Lachesys ***** válasza:
45%

ha nem lenne nem itt szapulnad a noket, hanem a csinos normalis baratnoddel lennel. oh wait. nincs olyanod

..

2020. jan. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
37%

Én nem a nőket szapulom kollektív, hanem az egoista nőket, akik nem képesek kompromisszumra. Na ki általánosít? :D

Kinek nem inge ne vegye magára. Na és mond, ha te nem vagy ilyen nő, vagy ilyen férfi (mert ezen férfiak is undorítók), akkor miért állsz ezen szenny emberek védelmére? Csak mert nők? A nők tán istenségek és mindegyik tökéletes?

2020. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
45%
Nem azért de a kis példád alapján inkább téged kéne pszichoanalizalni. Miért gondolják a férfiak, hogy mindig az övék kell hogy legyen az utolsó szó? Miért ilyen a férfi psziché?
2020. jan. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 Lachesys ***** válasza:
62%
a masik kerdeshez irogatva is tisztan latszik, hogy sertettsegbol es keserusegbol irsz, mert veled valszeg nem allnak le a nok. ez van. nem keltem senki vedelmere, de baromi unalmas, mikor ezzel jonnek, hogy a mai nok bla bla bla. ha nem tunt volna fel a tarskereses is egy piac, ami bearaz. gondolom nemmesz oda az autoszalonba se reklamalni hogy basszus ez egy suzuki swift miert akarod ennyiert adni? akkor a csunya es a sajat szintjuk fole acsingozo nokrol is leakadhatsz. ha talal olyat, amilyet akar, akkor jol jart, ha nem, elkezd szarabb modellek kozott valogatni, vagy egyedul marad. mindenki ezt csinalja. ilyen a vilag.
2020. jan. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%

Igen ez a baj. Minősíted is magad.

"tarskereses is egy piac, ami bearaz". Magyarul te egy 200 forintos doboz tej szintjén tartod számon magad, egy termék vagy, akit megvesznek, elfogyasztanak, eldobnak és az emberi kapcsolatokat is le kell degradálni a fogasztói társadalom paradigmájára, és te kérsz ki magadnak emberséget s beszélsz arról, hogy én sértett és megkeseredett vagyok? Nincs rá szükségem, hogy bármit is bizonygassak neked, nem érdekel minek tartasz, vagy itt bárki más, az igazság az, hogy beszélünk egy undorító jellemvonásról, s te nem tudsz elvonatkoztatni attól, hogy nőkről van szó és te is nő vagy. Így ha igaz a feltevés, ha nem, a nők tökéletesek, mert te nő vagy és tökéletes, s aki kritizálni meri a nők egy részét, az csakis sértettségből és frusztráltságból teheti.

2020. jan. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Lachesys ***** válasza:
62%
ki a fhaszom mondta hogy tokeletes vagyok? 🤣🤣🤣 nem, ha egy no kritizalja a pasikat es mondja hogy minden pasi egy khocsog es csak a phina erdekli, azt is ugyanigy lehulyezem ne aggodj. nyilvanvaloan emberi dolgok is kozrejatszanak, de ne mondd nekem, hogy ha egy atlagos srac valaszthatna egy topmodell es egy kicsot dundi lany kozott ugyanolyan belso tulajdonsagokkal, akkor nem a topmodellt valasztana. nyilvan, ha lenne ra lehetosege. szoval de, barmennyire bizonygatjuk, fontos a kulso. nem a legfontosabb, es sokaknak, koztuk nekem is, az alap vonzalom meglete eleg, nem kell a masiknak tokeletesnek lenni. es a szeretet is sokmindent felulir, pl a korral jaro valtozasokat. nyilvan ha mar szeretek valakit nem cserelem le, csak merr van jobban kinezo. de a kulso egy tenyezo, es mindenki az elerheto legjobbra torekszik.
2020. jan. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
37%

Úgy látom már kicsit össze vagy zavarodva, mutatom.

Ez volt a kérdés: Bizonyos nők miért egoista lázadók és nem hajlandók semmi kompromisszumra?


Hogy jön most ide a külső? Ja a piachoz. Értem. Én is nyilván a jobb nőt választanám, de nem azért, mert jobb termék. Tudod én nem így tekintek az emberekre. Fontos a külső, igen? És? Akkor jogos egoista öntelt p**sának lenni? Főleg, hogy a külső általában nem teljesítmény. A külső veleszületett, sok esetben. Ezért a külsejével nekem senki ne verje magát. Csinos nőt és férfit sem nagy kunszt találni. Tele van ország kigyúrt pö**ökkel, meg plázacicákkal. Tudod mit nehéz találni? Rendes, hűséges, emberi, intelligens személyeket. De mindig, olvasd el mi volt a kérdés... Arról beszéltünk, ergo nem jön ide az összes nő és a férfiak meg pláne nem, mert a nőkről szólt a kérdés. Úgyhogy talán nem kéne a sértett hercegnőt játszani, értelmezni kéne, hogy miről beszélünk egyáltalán.

2020. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!