Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizonyos nők miért egoista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos nők miért egoista lázadók és nem hajlandók semmi kompromisszumra?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ez már talán kicsit pszichológia,de az én kihűlt kspcdoéstom még friss,és ebből merítek. Szóval az expárom valamennyivel idősebb volt tőlem így mindig ezt helyezte előtérbe,hogy ő tapasztaltabb! Ha én azt mondtam,kértem,hogy szivem menjünk jobbra, ő rittig azt mondta,hogy balra akar menni.És sokszor ebből ment a civakodás ami eltávolított egymástól. 75%-ban mindig azt akarta amihez neki kedve volt.

Pedig azt mondják,hogy a nők a határozott ffiakat szeretik,na ő szerintem nem. Mert akkor oda a szabad akarata. Szóval, mi a bjuk az ilyen mentálisan fura nőknek?


2020. jan. 25. 16:24
1 2 3
 21/30 Lachesys ***** válasza:

hagyjad mar ezt a temekes hasonlatot! akkor miert nem azert, ha nem mert jobb termek? jobban tetszik, jobban all ra a farkad. JOBB TERMEK. tok mindegy mennyire lovagolsz szavakon, ugyanugy mukodsz mint mindenki mas, hiaba probalod mashogy magyarazni.


ugy jott ide a kulso, hogy a magukat tulertekelo csunya nokrol beszeltunk. te meg behoztad h a nok tokeletesek, es en biztos ezert vedelmezem oket (wtf? ki allitotta h a nok tokeletesek? te adsz a szamba ilyen hulyesegeket, mert meg vagy győződve rola, hogy en ezt hiszem. hat nem. hopp. most mi lesz?)

2020. jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Dehogy működöm úgy, de tetszik, hogy a nők védelme után termékké degradálod a nőket. Nyugodtan.


Olvasd el akkor még egyszer a kérdést, sehol nincs benne a külső :)

2020. jan. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Lachesys ***** válasza:

minden embert degradaltam termekke, nem csak a noket. es ha tetszik ha nem, az allatvilag oroke mukodik bennunk, nyilvan mar mas szempontok is fontosak, de balgasag ugy tenni, mintha semmi igazsagtartalma nem lenne annak, amit irok.


a mi elozo iromanyainkra utaltam nem a kerdesre...

2020. jan. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Van igazságtartalma, csak szerintem ez szánalmas. 300 000 éves az emberiség, túl kéne lépni az állati ösztönökön, meg ezen. Az ember kimagaslik az állatvilágból, de így csak visszazüllesztett a kulturált embert, így ellentmondasz kb az egész lényének és az evolúciójának. Ha valóban állatoknak kéne lennünk, akkor miért vagyunk emberek?


Én nem állat módjára gondolkodom, nem a farkam vezet, nem termékként gondolok az emberekre és pláne nem termékként gondolok magamra. Igen, kva sokan ezt csinálják ma. Igazad van. Elég nagy baj, szánalmas is. Úgyhogy nekem ne akard leerőszakolni a torkomon, hogy én is legyek állat és termék, mert ez a jó, mert kvára nem. Ez gyengeség. Ez azt jelenti, hogy nem te rendelkezel az életedről, vagy amennyiben te irányítasz, úgy miért akarsz állat és termék lenni?

2020. jan. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
62%
Mert megtehetik. Mert soha nem lettek igazán magukrahagyva és pofáraejtve. Az ember ha akármit csinál, akkor is tolerálják neki, hamar sggfejjé válik.
2020. jan. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Lachesys ***** válasza:
de ezek nem tudatos folyamatok erted. senki nem mondogatja magaban hogy en egy termek vagyok! minel jobb termeknek kell lennem! de megis erre torekszik mindenki. a nokbe a kulsejuk hangsulyozasat sulykoljak mar gyerekkoruktol, mert a noknek a kulseje az egyik legnagyobb erteke. igy volt ez regen es igy van ma is. a ferfi pedig regen mamutra vadaszott, akkor a legnagyobb, legbatrabb vadasz volt a meno. ma is ugyanigy van ez minden kozossegben. egy kosaras neger bandanal a legjobban jatszo, legvaganyabbra tapadnak a meno jolkinezo csajok. az usa egyetemen is megvannak a klikkek, az amerikaifocistak a menok es ok akasztjak be a pompomlanyoknak. tiltakozhatsz, de te is ugyanugy a jobb not valasztanad, ha lehetoseged lenne. alszentseg akkor a noktol azt kerni, hogy ne az elerheto legjobbat akarnad. hiszen a helyukben te is ezt tenned, mar elismerted. akkor mirol beszelsz?
2020. jan. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Mert ma már a Tökös Nők világát éljük, ami jó.
2020. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
41%
A bnőd olyan lehet, mint én. Sosem bírtam elviselni az übermaszkulin pasikat, azt sem tolerálom, ha nem dönthetek valamiben.
2020. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
23%
#28, az űbermaszkulin férfiaknál már csak az űbermaszkulin csajok az idegesítőbbek, akik mindig maguknak szeretnék az utolsó szót.
2020. jan. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Hölgyek/urak! Tényleg nem kell itt vitát folytatni!

Egyébként én mint a kérdező vidéki vagyok,tehát nem csak fővárosba kell menni! A lényeg az,hogy egy párkapcsolatban a legfontosabb a KOMPROMISSZUM! Nincs ilyen,hogy Margitkának vagy Lajosnak kell mindig igaza lenni!

2020. jan. 26. 16:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!