Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól érzem, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy a párom (barátnőm) megakar változtatni, hogy ő akar dirigálni mindenben, vagy velem van a baj? Normális ez így?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt, illetve szeretnénk összeköltözni egy közös házba, de úgy érzem minden rám van hárítva, csak elvárásai vannak velem szemben, nekem kell megoldanom mindent és ha nem sikerül egyből hibáztatva vagyok.


Mivel 260 km van köztünk, így szeretnénk összeköltözni, amihez kell egy saját ház is. Már az elején probléma volt, hogy ő nem jön oda, ahol én lakom. Belementem, hogy vegyünk házat arra felé, amerre ő van. Jelenleg minden hétvégén találkozunk és együtt vagyunk, de csak én járok hozzá, ő az egy év alatt csak egyszer jött el. Hónapok óta most marad ki egy hétvége, mert beteg vagyok és fáradt is, nem tudok menni. Természetesen kaptam is érte, mert szerinte ha igazán szeretném mennék, mert nem vagyok halálos beteg. De persze sok hasonló megnyilvánulása volt már... A lakás vásárlást is úgy érzem teljes mértékben rám hárul, és olyan elvárásai vannak, ha nem tudok félre tenni elég pénzt, hogy legalább másfél év alatt tudjunk venni házat, ő befejezi ezt a kapcsolatot, mert neki a hétvégi találkozgatások kevesek. És itt jön a képbe az, hogy bármennyire is próbálok spórolni, iparkodni, mindig közbe jön valami, például a múltkor tönkrement az autó, 360000 ft volt a javítása, amire ő persze kiakadt, és ordítozni kezdett velem, hogy az ilyenek miatt nem tudunk előre haladni, mert nekem az autó is fontosabb minthogy házunk legyen. Én persze autó nélkül nem tudok járni dolgozni, mert tömegközlekedéssel lehetetlen lenne, olyan helyen lakom. Erre csak azt a választ kaptam, hogy keressek közelebb munkahelyet. Olyan is volt, hogy rendeltem egy pizzát, mert nem volt itthon semmi kaja, fáradt voltam és akkor értem haza munkából, hát azért is leszidott, hogy miért nem csinálok egy szendvicset, miért a drága pizzát rendelem, így sohasem fogunk összeköltözni és nem lesz házunk, ha csak a pénzt szórom. Ő persze napi 2 doboz cigit elszív, amikor szóvá tettem, ő volt megsértődve, hogy nehogy már ne engedhessen meg magának ennyit. Ő megvesz magának mindent, most vett új nyakláncot valami horror összegért, új telefont is. Egy hétre rá én is vettem másik telefont magamnak, mert a régi tönkrement, akkor megint kaptam, hogy megint felesleges dolgokat veszek. Én legalább havi 70-80 ezret tudok félre rakni, ami szerinte nagyon kevés és nem igyekszem eléggé.

Sok probléma van még, mégpedig hogy olyanná akar formálni, amilyennek ő szeretné, hogy legyek. Vele töltöttem az egész karácsonyt és szilvesztert is, illetve az ő családi körében kötelező volt elmenni mindenkihez karácsonykor, de amikor mondtam hogy legalább 2 napra ugorjunk el apumhoz is hozzánk, kikelt magából és elkezdett ordítozni hogy mit képzelek én, arra is **sszunk el 12000 ft-ot, hogy felkocsikázzunk hozzám 2 napra majd vissza?!


Normális ez így és tényleg többet kellene tennem, vagy vele van a baj? Én már belezavarodtam az egészbe és nem tudom eldönteni mi a helyes.


ő 25L én 31F vagyok.


2020. jan. 25. 17:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Igaza volt az egyik válaszolónak, menekülj, mielőtt 'véletlen' teherbe esik a csaj! Vérszívó ez a nő,nem barátnő.
2020. febr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz, amit leírtál, akkor jó nagy balek vagy! Ehhez nem tudok mást hozzáfűzni.
2020. febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
28%

Már az első mondatodban minden le van írva. Kettőtök közti ez a nézet van kialakulva.


Kettőtök közti nézet ezen alapul, hogy te teremtsd meg a dolgokat ahhoz, hogy ő kielégült legyen azonban ez nem kell, hogy egyenlő legyen a boldogsággal.


Ha nem érzet jól magad, hogy így kezelnek azt viszont orvosold. Ne tűrd el amit nem akarsz és add tudatára az alap szabályokat. Ez minden házasság kötés és két élet egybekötésének alapja kéne ,hogy legyen a harmonikus működésért.


Ha nem fog sikerülni és vele szeretnél maradni minden áron, készüljfel, hogy nagy küzdelem lessz ez és nem tudni hova, de az biztos, hogy teljesen jó sorsra nem vezethet.

2020. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Nőkènt kèrdezem, hogy ennek a nőnek aranyból van a p.nája, vagy mègis mi a búbánatèrt nem b...rád már ki úgy, hogy csak nyekken? Ennyire lábtörlő nem lehetsz!

Arról azèrt tudsz, hogy bántalmazó kapcsolat előszobájában vagytok? Mert igenis verbális bántalmazás folyik itt. Dirigál, folyamatosan belèd köt, csak az van ami neki jó, manipulál, ès annyira megvezet, hogy már magad sem tudod, hogy mi a helyes.

Dobd ki a bánatba.

2020. febr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Az ilyen nőket az Így jártam anyátokkalban varázspuncinak nevezik. Szerintem erre a csajra is ráillik ez a név. :)
2020. febr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
#15, Igen, teljes mèrtèkben ráillik.
2020. febr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

De hát ennyire??? :D Ne már. Mit tud egy ilyen varázspunci, amitől ennyit elvisel BÁRKI a világon? Elképzelni se tudom, bár lehet csak azért, mert én is nő vagyok...


Kérdező, ennyi válasz után remélem elég egyértelmű a megoldás. De ha mégsem, íme még egy: VÁGD KI A FRANCBA! Közöld vele, hogy ez ennyi volt, tiltsd, töröld, és soha többé ne foglalkozz vele újra.

2020. febr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tud egy ilyen varázspunci, amitől ennyit elvisel BÁRKI a világon?"


Felismeri azt, akivel ezt meg lehet tenni. Az önèrtèkelès nèlküli, szolgalelkű embereket, amilyen a kèrdező is. Mert ezelet "normális" ember nem viseli el.

Èn a kèrdezőnek erősen ajánlanám a pszichológus felkeresèsèt.

2020. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Ne legyél buta,tedd ki a fenébe ezt a nőt. Neki soha,figylej újra leírom SOHA nem leszel elég jó,soha nem fogsz tudni megfelelni,ha megfeszülsz akkor sem. Nő vagyok,de ezt borzasztó volt olvasni. Azt,hogy a Te saját lényedet a sárba tiporja,nincs olyan,hogy mi,csak Én (a csaj részéről) Ez egy önző,akaratos,követelöző pióca. Kérdezd már meg tőle,hogy ő hány forintot tett már félre?Meg mi az,hogy a Te szüleidhez nem lehet elmenni,mert az 12 ezer ft üzemanyag. Hát a jó édes anyját az ilyennek. A te pénzed,Te dolgozol érte,ugyan lehessen már beleszólásod,hogy mire költöd és ami a legfontosabb,a szüleid ugyanolyan fontosak Neked,mint neki a sajátjai. Kérlek,ne legyél ennyire buta,ne rendeld alá magad annak amit ő akar. Ez egy diktátor,a börtönben nagyobb szabadságod lenne. Nagyon sajnállak. Az ilyen kedves,dolgos srácok futnak bele az ilyen semmirevaló hárpia majmokba.

2020. febr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon eltűntél kérdező! Vagy a pióca varázspunci már a netet is kiköttette veled, annál hamarabb lesz ház?
2020. febr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!