Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 év után elhagy, én meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 év után elhagy, én meg belehalok. Mi értelme tovább élni?

Figyelt kérdés

Több, mint 10 éve együtt. 5 éve együtt élünk és van egy majdnem 5 éves gyermekünk is.

7 évvel ezelőtt, amikor még csak együttjártunk hibáztam.

Nem jól működött a kapcsolatunk, nem törődött velem hiába jeleztem felé többször is.

Az egyik akkori kollégám kimutatta, hogy tetszem neki és kedves volt hozzám.

Ez akkor sajnos jól esett nekem.

Nem volt közöttünk soha semmi, de nem is mondtam soha neki, hogy álljon le.

Nem akartam haragot.

Nem voltak lelkizések, találkák... semmi.

Egyszerűen csak jól esett a figyelem.

Nem mondtam el a páromnak a dolgot.

Összeköltöztünk, szülők lettünk.

Közben ez a kolléga ismerősöm volt facen.

Néha,kb 3 havonta írt, hogy miújság velem.

Ennyi, semmi több.

A párom a gyerek születésétől fogva eltávolodott tőlem, nagyon.

Én végig kitartottam mellette.

Vágytam rá, hogy újra szeressen úgy, mint régen.

Tavaly nyáron megtört a jég és újra elkezdett közeledni felém.

Újra úgy szeretett, mint régen.

Szeptember végén egy bizonyos téma kapcsán szóba került ez a volt kollégám, azóta minden a fejetetejére állt.

Elmeséltem a 7 évvel ezelőtt történeteket.

A párom nemtud nekem megbocsátani.

Úgy érzi megaláztam, semmibe vettem akkoriban és utána is, mert ismerősök maradtunk a kollégával.

4 hónapja próbál túllépni a dolgon, de nem megy neki.

Ez idő alatt megéltük a poklok-poklát és a mennyországot is.

Boldogabbak lehetnénk, mint valaha, ha ezt a dolgot eltudná engedni, de nem tudja!

Pszichiáternél is járt már, de az csak gyógyszert adott és visszarendelte.

Elvileg majd mennie kellene pszichológushoz és lehet, hogy lenne családterápia is.

Viszont úgy néz ki ebből már nem lesz semmi.

Úgy néz ki feladata.

Nem akarja már ezt a kapcsolatot, mert úgyérzi, hogy ezt ő már soha nem fogja tudni elengedni.

Azt mondja kapcsolatellenes volt a viselkedésem 7 éven át, mert akkor, ott nem állítottam le a kollégámat rögtön.

Pedig ő is tudja, hogy soha semmi nem történt közöttünk és nem is tartottam talonban, mert nem akartam tőle soha semmit.

Már megszüntettem a kapcsolatot azzal a sráccal, bár egyébként sem beszéltünk már több, mint 2 éve.

4 hónapja töröltem magam facerol is.

2 hete úgy gondoltam, hogy talán jobb lenne, ha tényleg nyomatékosítanám a srácban, hogy semmit nem akartam soha tőle ezért csináltam új facet és meg is írtam neki, hogy soha semmit nem akartam tőle és sajnálom, ha esetleg ő mást gondolt.

Megírtam, vegye úgy, mintha sosem ismertük volna egymást.

Egyébként a párom is ezt szerette volna, hogy végre adjam tudtára, hogy nem lesz közöttünk soha semmi.

Ennek ellenére még sem tudja túltenni magát ezen az egészen és mostmár ott tartunk, hogy jobbnak látja, ha befejezzük.

Elvileg "szeret" és csak ez a hiba, mert egyébként szerinte is jó lenne minden, sőt.

De ugyérzi nemtud túllépni.

Én meg ugyérzem összeroppanok.

Tiszta szívemből szeretem,az egész életemet erre a kapcsolatra tettem fel.

Úgy érzem semmi értelme tovább élnem.

Ő az igazi számomra és így már semminek nincs értelme.

Ráadásul a gyerekem életét is tönkretettem, mert most az apja kiakar menni külföldre (szerinte úgy könnyebb lesz felejteni mindkettőnknek) és így szinte apa nélkül kell felnőnie.

Én itt leszek, de egy lelkironcsként.

Már most is az vagyok.

Hogy engedjem el, ha szeretem és elvileg ő is engem?

Hogy törődjek bele, hogy nincs tovább?

Hogy engedjem el ezt az óriási szerelmet, ami bennem van????

Miért nincs több esély nekünk???


2020. jan. 28. 13:37
1 2 3
 1/24 Lachesys ***** válasza:
81%
kb 100%ra veszem hogy megcsalt teged. es ez csak egy urugy. flugos ez a pasi, eldobja a csaladjat egy ilyen semmi miatt, es a gyereket is - de oszinten teged aem ertelek, ha evekig benne maradtal a szharban, sot meg szultel is bele okosan. akkor kellett volna elhagynod. labtorlo lettel.
2020. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
A faszid csak talalt egy indokot, hogy buntudat nelkul megszabadulhasson toled.
2020. jan. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Francnak kell ennyit hisztiznie; minimális önbizalom és tartás sincs a párodban, hogy összeomlik ennyitől?

Beszétél egy másik pasival. Na bum! Ki a francot érdekel? Ha ez jelent bármit is, akkor azt, hogy hűséges maradtál. Örülnie kéne neki, nem rinyálni.

Ráadásul ez 7 éve történt.

Orvosi segítégre van szüksége.

2020. jan. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
51%

Azért nem ilyen fekete-fehér a helyzet. Aki átélte, tudja, hogy ilyet utólag is nagyon fájdalmas megtudni. Akkor is, ha testileg tényleg nem történt semmi. Valóban megaláztad és figyelmen kívül hagytad.

Azt nem mondom, hogy esélytelen, de amennyit teperned kellene, nem biztos, hogy megéri folytatni. Mire visszaszerzed a bizalmát, könnyen lehet, hogy te fogsz kiégni.

2020. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Én bármit megtennék, hogy visszaszerezzem a bizalmát, hogy újra boldogok lehessünk.

Nem érdekelne mennyi munka lenne, csak adna rá esélyt.

2020. jan. 28. 14:00
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Párod hülyén viselkedik, de azt sem értem ezt minek kellett neki elmondanod utólag. Nem csaltad meg.
2020. jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
36%

Tudod kérdező vannak olyan emberek akik semmibeveszik a másikat!

A férfiak nem tudnak megmaradni egy szar kapcsolatba, és ha vacak volt a kapcsolatod vele, akkor elég szar dolog másra kenni amiért Ő is hibás!

Sajnos kezdetek óta csal téged, és ez csak egy indok volt arra, hogy lelépjen!

Sajnálom, erre az életemet ráé merném tenni!

Legjobb védekezés a támadás!

Szóval hagyd elmenni, lesz más aki ennél 1000x jobban fog szeretni a gyermekeddel együtt!

Ne hagyd el magad, tudom rossz lesz egy kis ideig de minden sem begyógyul!

2020. jan. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

A pasid men szeret, csak egy indok kellett neki hogy szakítson és te legyél a bünbaksose bànd, egy ilyen pasi nem szeretni hanem birtokolni akar.

Egy nőt akkor tudsz magadhoz lancolni ha szabad melletted. Ő rabszolgának tulajdonának tekint.

Később örülni fogsz hogy megszabadultál tőle ha találsz egy olyat aki szeret és men csak mondja.

Szóval fel a fejjel, lesz egy szar éved, de utána sokkal jobb lesz mindenkinek.

2020. jan. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Te annak a palinak a felesége vagy aki itt hónapokig azon agonizált, hogy a felesége a főnökével beszélgetett?

Szerintem ezt már régen el kellett volna engedni, a párodnak önértékelési zavarai lehetnek ha ilyen szinten nem bír elengedni egy ilyen semmit és csak téged hibáztat ahelyett, hogy magába nézne és kezdene valamit magával. Keressen másik szakembert aki felismeri a valódi problémát. Te meg szerintem hagyj neki egy kis időt, hogy szedje össze magát és rájöjjön, hogy attól, hogy arra kényszerít, hogy lezárj valakivel egy nem is létező dolgot attól még az ő elméjében nem szűnik meg a probléma. Aki ilyen szinten nem tudja túltenni magát valamin és görcsösen ragaszkodik a szarhoz amellett az ember mellett senki nem lesz boldog mert magával ránt téged is. Érzelmileg nem elég, hogy magát kicsinálja de még a párját is terrorizálja. Én már otthagytam volna ha úgy érezném, hogy mindent megtettem és mégis csak egy helyben toporgunk a pokolban. Azért nincs több esély mert a kedves férjed egy korlátolt barom. Ha hónapokig viszonyod lett volna valakivel akkor oké de könyörgöm, pár üzenetváltás nem egyenlő a megcsalással.

Hozzáteszem te is tanuld meg, hogy bizonyos dolgokat nem kötünk a másik orrára akkor sem ha x évvel ezelőtt történt. A nők hajlamosak erre, hogy direkt féltékennyé akarják tenni a pasit, mert azt hiszik, hogy ez majd ad egy kis fűszert de ez a legtöbb férfinél pont ellenkező hatást vált ki...

2020. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk hasonló játszódott le. Utólagos színtvallás, megbánás, bűntudat, fájdalom, sírás, lángoló szerelem, nagy újrakezdés, gyűlölet, ordítozás, akár erőszak. És ezek váltakozását képzeld el hónapokon át. Fél év ilyen hullámvasút már kellőképpen kikezdi a lelked - az életed más területeire rótt megterhelésről nem is beszélve - hogy úgy érezd, semmi értelme.
2020. jan. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!