Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemet nem lehet semmire rávenni se kikapcsolódás a se sex re? .

Figyelt kérdés

11év házasság előtte 4év járás. 2 gyerek. Hullám völgy, de inkább hullám jól meg vagyunk, de midíg az ő érzései,akarata, vágyai van előre hozva. Eleinte 3sex hete most mondta hogy neki elég a havi 2 max 3om. Most benne vagyunk egy kis távkapcsban. Azaz 4szer, 4 hónap külföld aztán ennyi közben Skype. Mondtam dobjuk fel egy kis beszélgetéssel, ok meg volt. Általános beszélgetés. Gyerkőcök, házimunka ka, itt nálam mi van, mi van a az ő munka helyén? Ők is ég volt. Jött a sexchat! Épp elaludt, ne most majd ha hazajössz.Toszi-baszi.

Írkálok mint a fél őrült erre bevágja már aludt majd holnap! Tegnap is ez a volt. 7 hónapja is. Amikor otthon vagyok. Megy a sex csak ne beszéljünk róla. Na ez miért lehet.?


2020. jan. 28. 21:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

3om :D :D :D


Elnézést, de ilyet még tényleg nem láttam.

2020. jan. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!