Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire fogadnátok el ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire fogadnátok el ha párotok csak külön ágyban lenne hajlandó aludni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírom azt ha valaki velem alszik, nekem az alvás olyan intim dolog és kell hogy egyedül legyek.

Utálom ha mellettem valaki forgolódik stb. Persze ettől még nagyon szeretem a másikat.


2020. jan. 30. 14:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
42%

Komoly zavarok vannak az ilyen illetők szociális készségeiben.

Még barátnak sem!

2020. jan. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
A külön lakást kedvelem.
2020. jan. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2020. jan. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
34%
22 éve vagyunk házasok. Egy hónapig aludtunk egymás mellett. Egyszerűen zavartuk a másikat. Forgolódás, takaró, horkolás. Attól még a mai napig jó a házas életünk.
2020. jan. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnám elfogadni nem aludnék jót külön ágyba és sex után összebújni úgy aludni el a legjobb persze aztán mindenki fordul ahogy kényelmes egy nagy ágyunk és egy nagy takarónk van tehát nemigazán zavarjuk egymást.De kell egymás közelsége munka gyerekek stb és ha lefekszünk akkor csak egymásra figyelünk az a mi kis külön világunk jó összebújni
2020. jan. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez elfogadhatatlan lenne, de ez én vagyok. Én eleve sokkal jobban alszom, ha ott van mellettem, együtt alszunk el, összebújva, mindig sokkal mélyebb és pihentetőbb az alvásom. Pedig horkol. És amúgy alvajáró. De mégis. Nincs is olyan hatalmas nagy ágyunk, de két takaró van, mert én mindig fázok, ő meg mindig kitakarózik, de így ennyi a kompromisszum kettőnk között. Nyilván mások másképp állnak hozzá, az a fontos, hogy a te aktuális párod ne olyan legyen, mint én, akinek ez nem fér bele az intim kapcsolat kategóriába.
2020. jan. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólnék semmit. Ilyen ember nem lenne a pàrom. Ennyi.
2020. jan. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Mi kb 6 éve külön alszunk. Semmi baj nincs vele, először nem tetszett de rájöttem hogy sokkal jobb. :D

El is hiszem hogy nem lehet mellettem aludni, extrán forgolódok. :D

2020. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ha neked igy jo aludj kulon.
2020. jan. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Mamáék 50 éve vannak együtt, külön ágyuk van mert jobban alszanak úgy :)
2020. jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!