Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire fogadnátok el ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire fogadnátok el ha párotok csak külön ágyban lenne hajlandó aludni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírom azt ha valaki velem alszik, nekem az alvás olyan intim dolog és kell hogy egyedül legyek.

Utálom ha mellettem valaki forgolódik stb. Persze ettől még nagyon szeretem a másikat.


2020. jan. 30. 14:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

En nem ertem az embereket! Nem azt mondta h elszeparalja magat csak azt h kulon alszik,azt meg lehet egyedul is csinalni!


Megis milyen alapon varjatok azt el h virrasszon a horkolo vagy forgolodo parja mellett? Az nem baj h ő ettől szenved? Az tud meg zavaro lenni ha vki a tvre alszik el a masik meg sotetseg,csend.


Nem is ertem miért kell a tvt betenni a háló szobaba! Max ha ninxs mas helység,de alvaskor akkor is ki kene kapcsolni.

2020. jan. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nem várja el senki hogy bárki virasszon a párja mellett.Feltettek itt egy kérdést amire válaszoltak az emberek elmondták a saját véleményüket.Vannak párok akik azt nem értik hogy lehet külön aludni.De szerintem a válaszolóknak mindegy hogy ki hogy alszik.Én nem tudnék és nem is akarnék sem külön szobába sem külön ágyba aludni.
2020. jan. 31. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Amúgy akkor székelésnél miért nem vagytok a párotoknál? Az is intim dolog és tud eléggé fájdalmas lenni
2020. jan. 31. 07:07
 24/25 anonim ***** válasza:

#21

A kérdésben sehol nem volt szó horkolásról meg forgolódásról. Arról volt szó, hogy miért is lennénk közeli, intim viszonyban a partnerünkkel.

2020. jan. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Exemmel mi nem aludtunk együtt.Mindkettőnknek megfelelt,Ha filmeztünk,akkor összebújva néztük az ágyból,meg ennek ellenére szexeltünk,és volt köztünk intimitás.Szerintem nincs ezzel baj.

(nem ez miatt szakítottunk)

2020. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!