Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom erőltet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom erőlteti rám a világnézetét + fenyeget?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk (voltunk) együtt, eddig nem volt ekkora probléma mint most. Csak olyan kis súrlódások voltak, hogy ha beteg voltam (például hólyaghurut), akkor pl. antibiotikumot szedtem, ő meg elkezdett erőszakosan lebeszélni, és promózni a "természetes gyógymódokat". Szerinte azért betegedtem meg, mert mérgező, feldolgozott élelmiszereken élek, és a gyógyszer csak ront rajta.

Mivel én is csak legvégső esetben szedek gyógyszert és türelmes ember is vagyok, ráhagytam.

Viszont, nemrég az édesanyámnál rosszindulatú, de szerencsére viszonylag kezdetleges mellrákot diagnosztizáltak. Ettől kezdve a párom teljesen bekattant a kemoterápia miatt. Szerinte abból csak pénz hajhásznak, csak tönkreteszi. Könyögött, hogy anyukám csak műttesse ki a daganatot, utána pedig csak magas dózisú C-vitaminnal kezelje magát, és hagyja a kemót a fenébe.

Amióta elkezdte a kemót, egyenesen lehord. Nem törődöm anyukámmal, hiszékeny vagyok, és mindezt visszavezeti arra, hogy nő vagyok. Szerinte nőknek nem kellene ilyesmikben dönteni, mert megyünk a tömeg után, naivak vagyunk, nem vagyunk harcos, igazságkutató jellemek. Mondja ezt úgy, hogy természettudományos végzettségem van. Szerinte az egyetemen is csak az agyamat mosták, a tudományos folyóiratok kamuk, mindet a titkos világkormány pénzeli, és a kísérleteknél egyetlen független ember nem volt ott, azt írnak a cikkekben, amit akarnak. Szerinte bármilyen gyógyszerről leközölnek cikket, hogy hatásos, ha sok pénzt lehet belőle szerezni, és bármiről eltitkolják, hogy káros.

Szerinte az igazi tudósok magukat képzik és pénztelenek, de legalább az igazat tudják, és ő inkább rájuk hallgat, és én is így tenném, ha tényleg azt akarnám, hogy meggyógyuljon az anyukám, és nem pedig azt, hogy megnyerjem a vitát vele.


Tegnapelőtt már felvetettem a szakítást, mert nem vagyok hajlandó elfogadni ezeket a butaságokat, a nőgyűlölet akkord pedig csak hab a tortán. Viszont, megfenyegetett, hogy ha nem meccselem le vele a vitát, és továbbra is lenézem, és azért dobom ki, mert jót akar, akkor elküldözgeti a kollégáimnak a messenger üzeneteket, amiket munkaidőben írtam róluk, röhögtem rajtuk. Tényleg vannak ciki dolgok, de nem véletlenül a páromnak írtam le azokat, ugyanis megbíztam benne, bántani pedig nem akarom a kollégáimat.


Mit tegyek?


2020. jan. 31. 14:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Röviden: ne legyél retardált! Ne baccd el az életed. Mert csak brühübrühü brühübrühü lesz
2020. jan. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

En azt javaslom, hogy picit huzd meg magad es probalj a kedveben jarniz majd egy ovatlan pillanatban torold a facebookjarol az uzeneteket. Ha ezzel kesz vagy, akkor lapat!

En sem vagyok a gyogyszeripar hive, de en ezzel nem zaklatok masokat. Mindenki cselekedjen a legjobb belatasa szerint. A parod viszont nem kicsit orult.

2020. jan. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
61%
Félig meddig igaza van, csak az nem látja át a gyógyszeripar működését aki homokba dugja a fejét, de nincs joga így viselkednie, tiszteletlen és idióta. Az egyik előző kommentelő ötlete jó, hogy törlöd egy óvatlan pillanatban. De nincs rá garancia, hogy nem csinált róla másolatot.
2020. febr. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!