Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha nagyon rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha nagyon rosszul esik, hogy nekem nem hagyja az anált, az exének meg hagyta?

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy a barátnőmnek olyan híre van, hogy 18-20 évesen elég kis ribis volt, azonnal alá feküdt a legnagyobb nőcsábász kanoknak, és még egy haverom is tudja, hogy az egyiknek az anált is hagyta.


A barátnőm úgy fogalmaz, hogy nagyon éretlen és szeretethiányos volt, folyamatosan rosszul választott, hagyta magát bántani, kihasználni. Az anál dologra azt mondja, hogy fájt neki és egyáltalán nem akarta, csak a srác kedvéért hagyta.

Mára megtanult olyat választani, aki tényleg komoly kapcsolatra akarja (jelen! :)), és azt is, hogy nem hagy többé olyasmit, ami neki rossz.


Csakhogy, szerintem totál inkorrekt velem szemben ez. Egy szemétládáért hozott áldozatot, nekem pedig hónapokig kellett udvarolnom, amíg hajlandó volt lefeküdni velem, és nem tudja értem megtenni, hogy évi 1-2x legalább összeszorítsa a fogát egy 15 percre, és hagyja az anált, amit annyira veszettül szeretnék és ezt nagyon jól tudja ő is.

Minden nap eszembe jut, és nagyon piszkálja a csőröm.

Megmondjam neki?


2020. febr. 3. 13:20
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%

Total oszinten ajanlom mindenkinek aki "nagyon akarja az analt", probalja mar ki a bnoje vibratoraval a sajat sggen es utana kerje h a masik igazan osszeszorithatna a fogat 15percig evi 2x.

Egyszer kiprobalta, nem jott be neki, te meg kenyszeritened. Te vagy az alkalmatlan a parkapcsolatra.

2020. febr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%
Hát barátom, a barátnőd még mindig nem tanult meg jól választani. Most éppen te vagy a rossz választása.
2020. febr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, ha annyira odavagy az análért, hát megduglak, (annyira nem szívesen), de csak 15 perc. összeszorított foggal simán kibírod te is.

Egyetértve a többiekkel én is úgy gondolom, hogy sem a szex, sem a párkapcsolatnem olyan, amit kibírni kell.

Volt nőm, aki halál nagyokat élvezett tőle, volt, aki elzárkózott. Attól még ugyanúgy szerettem.

2020. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
18%

A problémádat megértem. És együtt is érzek.


Azonban a stílusod valóban kissé önző és gyerekes. Ha az análnál össze kell szorítania a fogát, akkor az régen rossz. Az anál nem olyan, mint a normál, hogy csak bevágod. Arra rá kell készülni, ebbe az is beletartozik, hogy a lány bízzon benned.


Nem azzal kell érvelni, hogy bezzeg az előzőnek engedted. Mivel neki az előzővel szаr volt, azt kell benne felépíteni, hogy te nem az előző vagy és nincs oka aggódni, benned megbízhat.


Bár, nálam már ott rosszul indult a dolog, hogy a barátnődnek híre van...

2020. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
A barátnőm egyébként 3 sráccal volt előttem, abból 1 bántalmazó volt, 2 meg tipikus helyespasi. Mindegyikkel nagyon hamar lefeküdt, elég volt 1-2 randi, és azt mondani, hogy "komolyat akarok", és máris dobta le a bugyit.
2020. febr. 4. 16:01
 46/49 anonim ***** válasza:
94%

"Az anál nem olyan, mint a normál, hogy csak bevágod."


Hm... Nem is tudtam, hogy a normál szex olyan, hogy csak bevágja a férfi azt' cső. Mindig tanulok valamit a gyakorin. ❤️❤️❤️ KÖSZI.


A kérdezőnek nem válaszolok, mert arra mem érdemes, hogy valaki ráköpjön. Fúj.

2020. febr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%

"A barátnőm egyébként 3 sráccal volt előttem, abból 1 bántalmazó volt, 2 meg tipikus helyespasi"


A mostani pasija ezek szerint kívül - belül ocsmany. Szép választás.


Figyelj, ne legyél szarrágó, fizesd ki szépen az eytét egy prostinak, ha nem tudsz nőket tisztelni.

2020. febr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%

44-es vagyok, a 46-osnak válaszolok.


Nem kell kiragadni pár szót, amit írtam.


Nálunk a barátnőmmel van olyan, nem is kevésszer, hogy egymásnak esünk, leszedjük egymásról a ruhát, ő már teljesen nedves, tocsog, nem igényli az előjátékot és én igen, akkor csak „simán” bevágom.


Ha nem esett le, arra céloztam, hogy a seggel ilyen nincs, mert a puszta izgalom nem elég arra, hogy készen álljon egy fаszt csak úgy befogadni. Többek között például azért, mert a seggluk nem nedvesedik, arról is gondoskodni kell.


A kérdezőnek meg azt üzenem, hogy 3 férfi az összes, az azért nem azt jelenti, hogy akárkinek odaadja magát.

2020. febr. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
75%

45 Akkor annyira nem is rossz ez a csaj, mint ahogy gondoltam. Valahol 20 felett jár és még csak 3 gyerekkel volt úgy, hogy ráadásul gondolom jól is néz ki ha szép fiúkkal járt.

Engedd el ezt az anált, nem olyan nagy cucc ez. Nem is értem... Nem elég szűk a rendes helyen vagy a te farkad a vékony típus?

Van egy elvileg jól kinéző csajod aki ráadásul, csak 3 gyerekkel volt. Az meg semmi, hogy valamelyikkel össze szenvedett egy anált. Másikakat 20 éves korukra legalább egyszer kaparták már a Sound után, meg a földről is felették a ge.. Szóval inkább örüljél.

2020. febr. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!