Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Félek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Félek hogy tönkre fog menni a házasságunk.

Figyelt kérdés
A férjemmel gyereket terveztünk. A gyermek megszületett már 3 éves. Szülés után a férjem megvárta a kötelező időt amíg az orvos azt mondta hogy nem lehet szex utána próbálkozott nálam de én nem akartam. 2 hónap után eléggé rá ripakodtam hogy folyton csak azt akarja és hogy nem is igazi férfi. Véletlenül az szaladt ki a számon hogy legalább tudna rendesen megcsinálni. Fogalmam nincs miért mondtam ilyet mert nagyon jó volt a szex annyira hogy sokszor kezdeményeztem én a dolgot. Akkor a próbálkozások abba maradtak. Néhányszor esténként próbált hozzám bújni. Akkor megint ideges lettem és leteremtettem hogy megint azt akarja és hagyjon meg most fáradt vagyok. Ilyet se tudom miért vágtam hozzá mindig érzelmes és bújós típus volt. Volt hogy órákig csak ölelkeztünk és beszélgettünk. Több olyan dolgot mondtam ami biztos hogy nagyon rosszul esett neki. Most minden elmaradt ami volt. Mindig úgy aludtunk hogy szorosan összebújva. Most megtartja alvásnál a 30 centi távolságot, nap közben nem ölelget és csókolgat mint régen. Hiába hívom aludni hogy már nem kell figyelni a gyerekre ő is alszik azt mondja majd jön és többször előfordul hogy már csak akkor fekszik le aludni ha én már alszok. Köszönésnél már csak egy puszit ad a számra de az is többször előfordult hogy csak az arcomra. Próbáltam megcsókolni de elhúzza a fejét mintha csak puszit akartam volna adni. Hiába próbálok már én kezdeményezni mindig azt mondja hogy fáradt meg most úgysem tudna teljesíteni. Régen együtt főztünk mindig örömmel jött ki hogyha főzni akarok akkor főzzünk együtt. Már sokszor ki sem jön megnézni hogy haladok az ebéddel amíg főzök addig ő a gyerekkel foglalkozik. Mindig együtt ettünk. Már jó ideje nem. Öröm volt látni milyen jó ízűen eszi a főztömet és mindig csókokkal és ölelésekkel köszönte meg. Most póker arccal megeszi ha egyáltalán eszik és annyit mondd hogy köszönöm szépen elpakol maga után és megy a "dolgára". A születésnapja mindig úgy telt hogy együtt töltöttük és szeretkeztünk. Most megkérdeztem mit tervez a születésnapjára az volt a válasza hogy babusgatja a gyerekünket. Ha húzogatta a hátát tudtam hogy fáj neki. Legutóbb mikor húzogatta a hátát gondoltam megmasszírozom neki meg hátha rá tudom vezetni hogy beinduljon. Azt mondta most ne bántsam mert nagyon fáj neki. Annyira nem fájhat neki mert simán dobálja a gyereket. Egy álom pasi volt. 10 év után is ugyan akkora tüzet lehetett látni a szemében és csillogott a szeme ha rólam beszélt. 10 év után is olyan volt mintha 1-2 hónapja lennénk együtt. Most mintha ez a tűz egy csapásra eltűnt volna a szeméből. Az elejétől fogva nagyon jó apa és gondoskodik a gyerekről. Nagyon sokat foglalkozik vele de félek hogy mint férjet el fogom veszíteni. Most olyan mintha csak a gyerek tartana minket össze. Nem tudom mit csináljak semmikép sem akarom elveszíteni mert szeretem.

2020. febr. 7. 00:22
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
#17, mi ez a marhaság mostanában, hogy ha egy nő egy kérdésben bevallja, hogy csúnyán viselkedett a másikkal, akkor azt már egyértelműen férfi írta provokatív szándékkal?
2020. febr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem, ha egy férfit az a nő, akit társaként szeret és tisztel, a férfiasságában alázza meg ennyire, ahogyan te a férjed, akkor az a vég kezdete.

Kiherélted a férjedet. Kétszer is. Nem érzi már férfinak magát melletted.

2020. febr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
91%
Hat hallod, en is szultem gyereket ketszer is, voltam faradt, de ilyen hulye pitsa sosem. Ezt nagyon csunyan elbasztad. Az egyetlen lehetoseg, amit latok, hogy leulteted, es elmondod neki oszinten, amit itt leirtal, es megkered, hogy adjon egy eselyt helyrehozni. Aztan pedalozol ezerrel. De elkepzelheto, hogy annyira leromboltal benne mindent, hogy teljesen kiszeretett beloled. Ebben az esetben szivas, ha nem lenne gyerek, valszeg le is lepett volna mar.
2020. febr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Jól beletapostál a lelkébe!

Nem szabad ennyire durván szólni!

2020. febr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon nehéz helyzetbe hoztad magatokat.

Nő vagyok és tökéletesen megértem a férjedet.

Én ráadásul keményebben fogalmaznék, traumatizáltad őt. Megfosztottad attól az érzéstől, hogy ő jó, kívánható, szerethető, értékes. Méghozzá nem egyszer vagy kétszer, hanem éveken keresztül. Mindezt úgy, hogy benne tartottad a házasságban, nem voltál hajlandó véget vetni a kapcsolatnak, megkövetelve tőle a mindenféle értelemben vett hűséget, ugyanakkor teljes testi és érzelmi nihilben tartottad őt. Ne haragudj, de ez bántalmazás. És az ember egy idő után nem fog odafordulni a bántalmazójához, tartani fog tőle, és nem fog hinni neki.

Nem tudok neked semmi jó tanácsot adni. Ennek a kapcsolatnak szerintem vége, eljátszottad a bizalmát.

2020. febr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Olyan dolgokat vágtál a fejéhez és úgy viselkedtél, amit a férjed egy életre megjegyez. Simán eleget tettél ahhoz, hogy elmúljon a szerelem. Üljetek le, beszéljetek a dologról. Kérj bocsánatot, esetleg lepd meg valamivel. Ha nem javítasz a helyzeten, nagyon hamar más fele fog kacsingatni.
2020. febr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
95%
Ha több évnyi együttlét után az élettársam azt vágná a fejemhez, hogy "legalább rendesen meg tudnál csinálni", már másnap ott hagytam volna. Szerencsés van a férjeddel.
2020. febr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megaláztad. Teperhetsz hogy megint olyan legyen mint régen.
2020. febr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
62%

#21

Az irasmodrol jutott eszembe, plusz a sajat erzeseirol nem ir, csak ilyen "fogalmam sincs miert csinaltam". Ez ok ha egyszer vagy ketszer tortenik meg de azert kene annyi belatassal rendelkeznie amennyiben a szerzo a no, hogy legalabb vmi magyarazatot talaljon ra. Ez a ffi egyoldalú dicsoitesevel kombinalva olyan gyks ffi feelinget hagyott a szamba.

2020. febr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú, hogy a rendes pasik ilyen degenerált nőkkel vannak :/

Szerintem megérdemled, rommá aláztad és elmartad magad mellől szegényt. El is fog hagyni, csak szólok, de még a gyerek vissztartja.

2020. febr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!