Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt most tényleg nem kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most tényleg nem kellett volna, vagy csak a barátnőm túlérzékeny?

Figyelt kérdés

Tudjátok tegnap volt a barátnőm szülinapja és ő inkább az a visszafogottabb, csendesebb lány, persze nem az a depis fajta, inkább cserfes lány de mégsem az a bulizós, szóval otthon tartotta a szülinapját ahogy szokta és ma pedig nálam a lakáson.

Viszont nagyon sírós is egyben és azt tudni kell rólam, hogy - nem tudom miért - de beindít amikor sír egy lány, és azt mondtam neki, hogy elfelejtettem a szülinapját (holott amúgy nem) és hogy sajnálom, de teljesen kiment a fejemből a munka miatt (szintén nem). Persze még előtte szegény először letámadott szokása szerint, persze nem szexuális értelemben hanem a nyakamba ugrott puszilgatott és mondta, hogy "szeretlek", mondom én is téged, de aztán ugye egyből várta is volna, hogy felköszöntsem (vagyis gondolom), és akkor mondtam neki amit az előbb is írtam, hogy elfelejtettem. Sírni kezdett én meg ugye nem akartam egyből azt mondani, hogy csak vicceltem mert mondom valamiért felizgatott azzal, hogy elkezdett sírni, és ott sírt az ágyon a kis plüssállata mellett, és kérdezi könnyes szemmel, hogy tényleg elfelejtettem? Én meg még mindig nem akartam megmondani, így azt mondtam, hogy igen, és nagyon összezuhant (ugye írtam, hogy nagyon tényleg nagyon érzékeny) na akkor abban a pillanatban megsajnáltam és mondtam neki, hogy csak vicceltem, de azután meg nem hitte el.

Utána pár órával lenyugodott aztán végül is felköszöntöttem, de aztán este tv nézés közben eszembe jutott ahogy sírt és (ne kérdezzétek miért, tényleg nem tudom) azt mondtam neki csak így hirtelen, hogy mi lenne ha bevennénk még egy lányt (jó ez már szexuális jellegű utalás volt, persze csak viccből), erre csak nézett először szerintem fel sem fogta, hogy mit mondtam aztán mondta kicsit mosolygósan, hogy "biztos hogy nem", egyébként nagyon féltékeny is és mondom "tudod van az a szőke barátnőd nem hívod át biztos benne lenne" és szegény már láttam rajta, hogy könnyesen mondja hogy fejezzem már be, nem hív át senkit és hogy miért csinálom ezt vele, mondtam hogy csak vicceltem de nagyon besértődött és egyszerűen azóta nem szól hozzám, nagyon maga alatt van és hiába mondom neki, hogy poén mintha meg sem hallaná, azt már nem is merem neki elmondani, hogy felizgat mikor sír, tehát nem csak ő mint lány/nő izgat fel, hanem tényleg amikor egy nő sír azt nagyon szeretem, de nem fogom még ezzel is letámadni, mert legszívesebben akkor is együtt lennék vele (tehát szexre gondolok) amikor sír, de tudom, hogy ő akkor egy cseppet sem kívánja. Most mivel engeszteljem ki? Nem hiszi el, hogy csak vicc az egész és hogy se áthívni nem akarok senkit, se azt hogy a szülinapját sem felejtettem amúgy el. A szilveszter miatt is jó lenne ha tudnék kezdeni vele valamit, mert bánom is meg nem is. Most ilyenkor mi legyen? Ilyen szakítós meg hasonló hülyeségeket légyszíves ne írjatok. Köszi.



2019. dec. 31. 00:10
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

A saját örömödre szekírozod a barátnődet, amitől ő rosszul érzi magát és a lelkébe is tapostál nyilvánvalóan?

Remélem csak költői kérdés, hogy ezt nem kellett volna e.

2019. dec. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 opened paradise ***** válasza:
93%

Ha ez igaz, akkor enyhén pszichopata vagy.

A lány meg rohadt szerencsétlen, hogy ilyen természettel téged sikerült kifognia.

2019. dec. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem pszichopata bunkó vagy. Én egesz biztosan nem vagyok túlérzékeny, nagyon nem, de ez kiveri a biztosítékot nálam.

Soha nem tanacsolnek neked olyat, hogy szakíts vele,bízom benne, hogy ezt megteszi O maga. Aztán kipróbálhatod, azt is annyira elvezed-e, amikor téged látnak sírni.

2019. dec. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Álljatok már le ezzel a baromsággal. Nem vagyok sem pszichopata sem érzéketlen, sem egy idióta, szeretem a barátnőm de vannak dolgok amiket az ember nem maga irányít, ti sem vagytok szentek. Nektek is van szennyfolt az életetekben nem kell itt előadni az "én vagyok a gonosz" kommenteket. Kicsit túlreagálta, én meg túllőttem a célon, de már bánom és inkább adjatok valami tippet, hogy ilyenkor mi az ami hat rá.
2019. dec. 31. 02:03
 15/38 anonim ***** válasza:
98%
De h reagálta túl, ne viccelj már hol élsz? Szülinapomon ha előtted volna ezt így felváltva, főleg hogy a barátnőmet akarod meghúzni biztosan nem a plüsseimbe zuhanok zokogni hanem megfoglak és megreptetlek. Kezeltesd magad beteg az agyad.
2019. dec. 31. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Egy infantilis gyökèr vagy. Arra gerjedsz, hogy mégbántod a nőt, akit szeretsz. Aztán csodálkozol, hogy nem veszi már be a gyomra, hogy csak poèn volt, mikor egy nap alatt már másodszor szekírozod a sírásig baromságokkal.

Egyáltalán nem viszi túlzásba, hogy megharagudott, egy erősebb lelkületű nő már règ kivágott volna.

Menj ès keress fel egy pszichológust, hogy rájöjj, mièrt èrzel erre kèsztetèst, ès változtatni tudj rajta.

2019. dec. 31. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
24%
Nevetséges amit csinálsz,meg a barátnőd viselkedése is az.Vegyél neki egy csokor virágot meg valami szépen becsomagolt csokit,és ne csinálj többet ilyet.Programozd át az agyad,izgasson fel az,ha jó a kedve.
2019. dec. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
91%
Debizony hogy pszichopata vagy. Élvezed, hogy másnak fájdalmat okozol, élvezettel kínzol másokat. És még csak nem is fogod fel, hogy ez miért probléma. Már az is gáz, ha csak kitaláltad a sztorit és kamu a kérdés. Egészséges lelkű embernek eszébe se jut ilyesmi. Ha pedig tényleg megcsináltad ezt, és tényleg arra izgulsz, hogy más sír, akkor menj el pszichiáterhez.
2019. dec. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

"Most mivel engeszteljem ki? Nem hiszi el, hogy csak vicc az egész és hogy se áthívni nem akarok senkit ..."


Nem is fogja soha elhinni, szerintem kár erőlködnöd.


Teljesen érthető módon azt gondolja, hogy komolyan hármasozni akarsz, de miután így reagált, egy előre kigondolt terv szerint megpróbálod úgy beállítani, hogy csak vicc volt.


Én nem vagyok túl érzékeny, de egy ilyen után elköszöntem volna tőled végleg.


Lehet úgy viselkedni egy kapcsolatban, mint egy érzelmi fogyatékos, de a tetteinknek, szavainknak következménye van.


Lehet, hogy ő most még nem hagy el egyből, de szerintem a lelkében meghalt az, amit irántad érzett, és amikor ezzel majd nap mint nap újra szembesül, akkor előbb-utóbb ki is fogja mondani, hogy sajnálja, de vége.


(Nekem sem akkor ért véget az előző, hosszú évekig tartó kapcsolatom, amikor elhangzott a volt párom szájából az, ami így utólag visszanézve az utolsó szög volt a kapcsolatunk koporsójában, hanem majdnem két hónappal később, amikor szembe kellett vele néznem, hogy nem tudom már úgy szeretni őt, és amikor ránézek, újra meg újra lepereg a szemem előtt az az jelenet, amiben az a bizonyos mondat elhangzott tőle, újra átélem, amit akkor éreztem, és azt az férfit látom benne, aki tudatosan, szándékosan okozott lelki fájdalmat a szavaival.)

2019. dec. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 Noren1989 ***** válasza:
95%

Én màr csak azon gondolkozom, hogy a Kérdezőnknél hogy lehet fiatalabb 4évvel a jobb marka...


Hajnali fikció, abból is a szarabbik fajta.

2019. dec. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!