Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagáltam? Vagy igazam van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagáltam? Vagy igazam van?

Figyelt kérdés
Nos a barátom hazudott nekem , egyszer megcsalt 1 eve de megbocsatottam. Megbeszeltuk hogy semmi titok semmi hazugság nincs többet. És nem is volt 1 évig kb. (Vagyis azt hiszem hogy nem volt pontosan ezek után már nem tudom) Aztán 1-2 napja mondta hogy ő nem megy sehova alszik otthon elköszönt meg habi aludt mikor egyszer felhivtam és almos hangon szolt bele hogy aludtam. Letettuk és aztán rá 1-2 órára küldték hogy amugy lenn van egy szórakozóhelyen. Azt mondta váratlan volt meg spontán meghivták a barátai odamentek érte. Osszevesztunk es kidobtam. Szerintetek TulreagaltamVagy jogos volt ?

2020. febr. 11. 01:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
29%

A megcsalásnál kidobtam volna azonnal, ilyen mostani sztorinál meg nem.

Ne haragudj de ha tök jól aludt, felébreszted a hívásoddal akkor mit vársz? Onnantól NEM alszik, mivel felébresztetted, gondolom örült neki... Kétesélyes, vagy visszaalszik vagy nem, nem rajta múlik, hanem hogy kiment e az álom a szeméből. Ha meg nem alszik és elhívják bulizni, akkor gondolom ment is, ha már egyszer úgyis felébresztetted kedvesen.

2020. febr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
48%
Jogos volt. Jól tetted!
2020. febr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
22%
Akár igaz is lehet, amit szólt. Vannak olyan elvetemült haverok, akik minden előjel nélkül bekopogtatnak, és már viszik is az embert, ha az akar menni, ha nem. Itt az a baj, hogy a megcsalás után már nem tudsz benne bizni. Ezt viszont neked kell eldöntened, hogy a késöbbiekben (ha kibékültök) megadod-e neki a bizalmat, vagy sem. De sajnos ahol már valami miatt egyszer felütötte a fejét a hűtlenség, nagy az esély rá, hogy máskor is fel fogja.
2020. febr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
18%

Szegény áldozat - olyan jól alukált, de előbb ez a némber ébresztette fel, hát kiment a szeméből az álom, aztán jöttek az elvetemült haverok, kirángatták az ágyból az éjszaka közepén... majdnem megsajnáltam...

Hagyjuk már.


Jól tetted. Ne edd magad rajta, nem reagáltad túl. Átvert. Megint. Soha többet nem bíznál meg benne, mert a jelek szerint nem is lehet.

2020. febr. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
59%
Remélem tanulsz az esetből és legközelebb az első megcsalásnál kidobod, nem próbálsz meg még egy éven keresztül várat építeni a szarból.
2020. febr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
61%
Pont 1 évvel pazaroltal ra több idot a kelletenel. Jól tetted, hogy dobtad, vissza ne fogadd!
2020. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem tetted jól!

Kettős mércét használsz, amiben te csak jóhiszeműen lehetsz rossz.

Oka volt a megcsalásnak,ha akkor hagyod el:oda a büszkeséged. De egy ilyen apróságnál meg szakítasz:hogy megmutasd milyen tökös vagy?

Nem utal érett jellemre.

2020. febr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem önbecsülés miatt lett “megbocsátva” a megcsalás szimplán naivság , és szeretet miatt. Ès nem azért lett kidobva mint ahogy fogalmaztál hogy megmutassam milyen tökös vagyok. Nem lennék képes bizni benne , azután hogy megbeszéltük nem hazudunk egymásnak és mégis megtette.
2020. febr. 11. 13:40
 19/19 anonim válasza:
62%
Szirentem jól tetted, ki tudja még miben hazudott neked
2020. febr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!