Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Műteni fognak, és a fèrjemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Műteni fognak, és a fèrjemnek eszèben sincs aznap szabadsàgra jönni, pedig lehetne. Ez nagyon fàj nekem, túlreagálom?

Figyelt kérdés
Nekem evidens volt, hogy mikor eszmélek, ott lesz a közelemben. Elég hosszú (2-3 órás) műtét lesz, nem tudom mire ébredek, lehetnek szövődmények is, úgyhogy nem ez a legnagyobb problèmàm, de nagyon szívenütött, hogy bár simán lenne lehetősége, mégse teszi magát szabaddá. Így az is benne van a pakliban, hogy csak este találkozunk. Tényleg csak a filmekben van ilyen, hogy az aggódó férj vàrja a folyosón a feleségét, hogy egyáltalán felébredt-e? Még mérges is lett rám, mert zokonvettem.
2020. febr. 11. 23:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
67%
Te jo eg mekkora surmakokhoz mentetek ti hozzá! A ferjem vegig velem lenne, se egy fontos targyalas se egy külföldi út nem lehet fontosabb a parunknal. Mi 8 éve elunk együtt. 37N
2020. febr. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
24%
Sokan álomvilágban élnek itt! A szeretetnek ragaszkodásnak is van egy határa, normális módja, de az, hogy ott ülni egy egésznapot. Aki ezt elvárja remélem hallja magát. Mit csinál ott akkor a párja? Malmozik? Netán wc-re is együtt mentek?
2020. febr. 12. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
25%
Micsoda nyámnyila emberek vannak te jó isten, na meg papucs férfiak.
2020. febr. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
10/12: Nagyon sajnàlom, és remélem, van nyomós oka a távolmaradásának.mert ha nincs, az nagy probléma és elgondolkodtató. Betegen az ember érzelmileg is sérülékenyebb. Akik azt gondolják, hogy azt hiányolom, hogy ott dekkoljon reggeltől estig az ágyamnál, tévednek. A teljes érdektelenség és e között azért vannak lépcsőfokok. Neked pedig jobbulást és fel a fejjel!
2020. febr. 12. 06:05
 15/29 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
83%
Érdekes, elég megosztó kérdés lett. Nálunk most volt műtét és természetesnek vettem, hogy ott legyek látogatási időben, amikor csak lehet. (Bár közvetlenül ébredéskor kb. felesleges, úgyis be leszel kómázva.
2020. febr. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
37%

Pontozzatok le!

Sosem értettem ilyen helyzetben miert legyen ott órákat, vagy fél napot a másik? Nem tud segíteni, a férfiaknak ez a legrosszabb érzés. Ha vége a műtétnek, akkor menjen be. Nem kell tömegével nézni a csöpögős filmeket.

Kismamaként múltkor dél körül párom bevitt a sürgősségire. Nagyon rosszul voltam. Elküldtem ebédelni es vissza a munkába. Minek legyen ott? Ha történik velem vmi ott vannak az orvosok, rögtön segítenek, felhívják es bejön. Este 6-ig voltam bent! Óránként hívott hogy vagyok, nagyon aggódott. De nem vártam el tőle hogy ott legyen.

Egyszer maradt bent, mikor súlyos baleset ért, de az mas eset volt.

2020. febr. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
67%
Eddig minden altatásos beavatkozásnál kérték, hogy legyen ott valaki, ha vége a műtétnek és felébred a beteg (akár engem műtöttek, akár valaki mást a családban). Én is örülnék neki, ha valaki ott van. Mikor felébred az ember, akkor még nincs rögtön magánál és nem olyan állapotban van, hogy rögtön tudja értelmezni, amit hall stb. Szerintem jó dolog, ha nem egyedül vagy és nyilván meg is nyugtat, örül is neki az ember. Nekem ez egy alap dolog lenne. Nem kell ott ülni egész nap, de én nem díjaznám, ha mondjuk csak másnap nézne rám vagy hasonló.
2020. febr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
74%

Kétszer is volt már nagyműtétem, és bár a párom részéről természetes lett volna,hogy ott van, én kértem,hogy aznap ne is jöjjön be.Nem tudtuk mikor kerülök sorra, mikor hoznak ki, és milyen állapotban leszek. Beszélgetni nem tudtok, nem is leszel olyan állapotban. Az pedig,hogy aggódó arccal ott üljön Melletted Téged is zavarhat a pihenésben, Őt pedig rosszul érintheti ha altatásból ébredezve esetleg rosszabb állapotot mutathatsz.


Teljesen másabb egy szülés, ahol várják a babát, mint egy műtét.


Én, nőként, határozottan az ellenkezője mellett vagyok.Maradjon majd akkor otthon amikor hazaadnak és esetleg a segítségére szorulok.

2020. febr. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
77%
Én ott lennék a párommal, de fordított helyzetben tudom, hogy ő nem. Rosszul van a kórháztól, és nem is várnám el, hogy ott dekkoljon. Nem ezen múlik, hogy mennyire szeret és aggódik. Ha úgy érzed, hogy a kórházi jelenlététől függetlenül sem érdekli a dolog, akkor viszont baj van.
2020. febr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Az exemből indulok ki, aki minden hasonló helyzetet azzal próbál feldolgozni, hogy tagad, és bagatelizál.

Elképzelhetőnek tartom, hogy a férjed most ugyanezt teszi. Befelé valójában nagyon aggódik, de úgy tesz, mintha az egész egy semmiség lenne, mert fél szembenézni a betegségekkel, a szövődményekkel és összességében azzal a ténnyel, hogy elveszíthet.

(Nem azért az exem, mert ezt csinálta :) de pl hasi műtétem után simán lecseszett, amiért óvatosan mozgok, hiszen laparoszkópnál nincs is nagy vágás, mit rinyálok... gyerekkel is hasonlóan a mai napig)

2020. febr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!