Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Műteni fognak, és a fèrjemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Műteni fognak, és a fèrjemnek eszèben sincs aznap szabadsàgra jönni, pedig lehetne. Ez nagyon fàj nekem, túlreagálom?

Figyelt kérdés
Nekem evidens volt, hogy mikor eszmélek, ott lesz a közelemben. Elég hosszú (2-3 órás) műtét lesz, nem tudom mire ébredek, lehetnek szövődmények is, úgyhogy nem ez a legnagyobb problèmàm, de nagyon szívenütött, hogy bár simán lenne lehetősége, mégse teszi magát szabaddá. Így az is benne van a pakliban, hogy csak este találkozunk. Tényleg csak a filmekben van ilyen, hogy az aggódó férj vàrja a folyosón a feleségét, hogy egyáltalán felébredt-e? Még mérges is lett rám, mert zokonvettem.
2020. febr. 11. 23:24
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
91%

Dolgoztam kórházban.

Naphosszat ott ulni semmi értelme ,látogatási idő van.

Ez nem egy film ahol ott várnak a műtét után és virágot kapsz.


És a párod attól aghdohat érted de fizikailag tenni semit nem tud

Sőt nálunk pl sok panasz volt akinél fel napi ott ültek zavarta a szoba társakat úgy kellet haza kuldeni ...

2020. febr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
83%

a kedvesem múltkor ment fogorvoshoz és be volt tojva felnőtt férfi létére.. amikor elkezdett rinyálni lecsesztem, hogy én abortuszra egyedűl mentem és még a műtét után se jött értem senki megoldottam, bár nagyon rossz volt így..

ettől a tipustól nem lehet semmit elvárni mert még nem nőttek fel..

2020. febr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
68%
Nem minden nap műtik az embert. Én nem vagyok egy olyan típus, aki igényli, hogy állandóan mellette legyen a párja, de ha műtétem lenne, nekem is jól esne, hogy ott van. Sőt, ismerem a párom és tudom, hogy kérnem sem kellene, mert magától értetődő számára is, hogy ott van a párja mellett egy ilyen fontos történésnél. Nem csak azért, hogy lelki támaszt nyújtson, hanem mert bármi szövődmény adódhat és nem tudhatja, hogy ha nagy baj történik, látja-e még a párját. Aztán utólag egy életen át hordaná magában a bűntudatot, hogy a munka fontosabb volt.
2020. febr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Az én férjem sem volt ott, pedig nem volt benne biztos az orvos team, hogy megmaradok.

Én is hasonlóan viszonyulok hozzá azóta.

2020. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a vàlaszokat. Focizàsból adódó balesetek miatt őt többször műtöttèk. Èn mentem a gyerekèrt az iskolàba, haza, majd főztem, ès minden nap mentünk làtogatni. Fàrasztó volt, de nem èreztem tehernek, ez volt a termèszetes, belső kèsztetèsem volt rà. Nekem ez az első műtètem, nem kis műtèt, meg is vagyok rettenve kicsit, ès sajnos nem kapok túl sok èrzelmi tàmogatàst. Egyènfüggő, ki mit szeretne a pàrjàtól kapni ebben a szituban, ez a kommentekből is lejön. Èn nem egy egèsz napos pàtyolgatàst, csak egy kèzszorìtàst a műtèt utàn: itt vagyok, vàrtalak, minden rendben lesz.
2020. febr. 12. 15:44
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
3 órás pajzsmirigy műtétem volt, nálunk természetes volt, hogy a férjem végig ott volt. Ébredéskor is. Fel sem merült, hogy másképp legyen.
2020. febr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 HutOfBabaYaga ***** válasza:

Szia!

A #25. hsz-odban azért enyhébben fogalmazol ám, mint az elején!

Amúgy kezdeted őt, hogy miért nem? És hogy amúgy mit érez?

Mert az azért sztem nem annyira oké, hogy bevágod a durcit és már tudod is, hogy így fogsz maradni hosszú távra...!

Nálunk volt olyan, hogy én tudtam, hogy ő túlaggódja, és én meg pont szörnyen sűrű napokat éltem és így nem tudtuk rendesen szépen nyugodtan átbeszélni, jól besértődött, de utánna föllazultunk mind a ketten.

Szem nagyon ne mondd, hogy ez már így madrad!!

2020. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 HutOfBabaYaga ***** válasza:
És remélem azóta jól megvagytok és mára már kibogoztátok ezt a "haragszom rád"-ot és remélem elmúlt a kiszolgáltatottság érzésed...!!
2020. dec. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
10# es vagyok kérdező, nyomós oka? Nem volt, egyszeruen nem jött el :) nem vartam hogy jojjon minden nap, nem vartam hogy ott dekkoljon egesz nap, de azert egyszer eljohetett volna, viszont utana mikor hazaertem mindent elarult az, hogy nem tudtam labra allni o pedig meg otthon sem volt egesz nap, mikor azert szukseg lett volna ra, nekem kellett kitakaritani fozni magamnak, mert o delben felkelt es lelepett csak este jott haza :) amjnt labra tudtam allni a cuccai kint vartak ot a haza elott. Nem erzem szarul magam, nem erzem azt hogy barmennyire is megserultem volna lelkileg ez miatt, zavarni zavart, de megszoktam az egyedul letet mindig, lenyegeben csak erősebbé tett. Egyszeruen vannak ilyen emberek :))
2020. dec. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!