Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom helyettem a haverjai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom helyettem a haverjaival tölti a Valentin napot?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy szerinte ez hülyeség, mi hagyjuk ki, amerikai szokás, maradjon is ott. Ne ünnepeljük, ne is vegyünk egymásnak semmit, ő úgy is szeret. Ma azért megleptem a kedvenc bonbonjával, ő persze nem vett nekem semmit. Most indult el a haverjaival az egyik sörözőbe.


K. rva rossz a hangulatom, még csak most jöttünk össze, azt hittem, ennél többet érek neki. 😞


2020. febr. 14. 22:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
24%

Itt azért ahogy olvasom gyorsan összeszaladt pár sérelem a mai bugyuta "ünnep" megtartásán felül.

Igazából annyit tudok mondani, hogy amatőr a gyerek. Tudhatná, hogy hiába nézi ő semmibe ezt a mű ünnepet, (ami igazából csak arra jó, hogy ebben a hónapban is megmozdítja a gazdaságot a wellness, csoki, virág, fehérnemű és egyebek vásárlásával) ha van egy nője. Kicsit jobban ismerné ezt a témát még így is venne valamit, mert ellenkező esetben ebből csak problémák lehetnek. És ugye tetézi azzal, hogy még el is megy a haverjaival. Nyirkos táp talaj ez ahhoz, hogy a nő berágjon.

2020. febr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha látványosan szenved amikor veled kell lenni mi a fenéért nincs annyi tartásod, hogy elhagyd??

Ezek alapján ez nem egy őszinte szerelem.

2020. febr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%
Szia, sajnálom h ezt mondom de ő nem szeret téged. Aki szerelmes az bármit megtesz a másik ért. És nem 15.vagy hanem első. Ezt jól megtsnultam. Lépj ki időben mielőtt jobban fáj és keress mást aki értékel
2020. febr. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Következő kérdés vagy a szakítás kategóriában jelenik meg, vagy jön a kiakadás a párkapcsolati problémákban, h "hanyagol a páárom". Szerintem :v
2020. febr. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
53%

Itt nem a valentin nap a gond, hanem hogy nem vagy fontos neki.


Az ünnep az tényleg hülyeség, és nem is értem miért vettél neki bonbont amikor mondta H ő nem tartja. Lelki terror? Legyen min hisztizni?

2020. febr. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"A valentin nap szerintem (es sok más ember szerint is) baromság. Túl van értékelve, elanyagiasodott, valószínűsítem hogy az emberek 80-90%-nak fogalma sincs arról hogy honnan jön, mi a jelentősége stb"


Minden évben ugyanez. 🙄 Unalmas ez a divat utálat már.

Ennyi erővel a Karácsony, Szilveszter, meg minden ilyen ünnep is csak a gonosz kapitalista világ műve... Istenem.

2020. febr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
33%
Azért ne emlegessük a karácsonyt egy lapon a valentin nappal. Történelem egyes.
2020. febr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Itt a pia a legnagyobb probléma...még nem is a haverok. Ha a haverjaival kirándulni menne vagy konditerembe az oké, de hogy minden héten mattra issza magát az a gond. A haverok sem fontosak csak a berúgás. Olyan férfit keress aki szívesen van veled, mert így nagyon rossz irányba megy az életed.
2020. febr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ez elég gáz, nem szeret igazán. Főleg a haveros történet miatt. Engem az első hónapban már bemutatott a haverjainak és így mindig vitt/visz engem is magával a barati találkozókra + elég időt töltünk kettesben is.
2020. febr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!