Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érthetném meg vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érthetném meg vele, hogy nincsenek "ku*váim"?

Figyelt kérdés

A barátnőmre rátört a szokásos féltékenységi roham és azt hiszi "ku*váim" vannak, pedig nem.

Szerinte - hozzá képest is - túl jól nézek ki és ezért gondolja, hogy egyszerre több vasat tartok a tűzben. DE NEM IGAZ. Elismerem nem vagyok egy quasimodo és sokszor mondtam már neki hogy a féltékenysége alaptalan mégis rátör a hiszti állandóan. Ha nem babusgatom akkor biztos a k*rváimat többet szoktam, ha nem mondok véleményt a ruhájára biztos a k*urváimé tetszenek jobban és még hasonló hülyeségek. Nyugtassatok meg, hogy ez mindenkinél így van mert nekem már a fa*zom ki van vele.



2020. febr. 18. 17:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%
Ó jaj a barátnőt enyhén szólva bekapta a zöld szemű szörny de nagyon. Khm.
2020. febr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem igazi szerelem inkább birtoklás mánia. Ha szeretne szabadnak éreznéd magad mellette. Az igazi szerelem szabaddá tesz.
2020. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Értesd meg vele, ha lehet, hogy nincs oka rá. És ezzel a túlzott féltékenységgel előbb vagy utóbb elveszít, bármennyire is szereted. És ha nem bízik benned, akkor minek vagytok együtt, hisz egy kapcsolat a bizalomról is szól...


Ha ezeket nem érti meg, akkor előbb vagy utóbb tényleg szakítani fogsz vele.

2020. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 peca1000 ***** válasza:
69%

Egy féltékeny, hisztis pi....csa a barátnőd.


Az első ilyen mondat után közöltem volna vele, hogy még egy ilyen, és viszlát!


Te is tedd ezt, és keress egy másik nőt.

2020. febr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%
Egyik barátnőm mondta mindig ezt a férjének de az tényleg orrba-szájba csalta mindenkivel. Tudod, nem zörög a haraszt.. Én nem mondom, hogy megcsalod de lehet hogy félreérthetően viselkedsz, vagy flörtölsz folyamatosan a másik nemmel. Önmagában hogy jól nézel ki nem indok hogy féltékeny legyen. És nem az első aki ezt csinálja...
2020. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
70%
gyáva papucs vagy.
2020. febr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem szól a fáma, hogy vajon ezt ő magától találta ki, vagy tényleg vannak csajok körülötted. Engem például neveztek már betegnek, mert egy bizonyos nőre gyanakodtam, aztán kiderült, hogy nem véletlenül flörtölgetett vele az illető. Tehát igazam volt.
2020. febr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Lehet neked ez új infó lesz, de rohadtul nem ez a standard meg a normális viselkedés 😂😂. Neked sincs sok önbecsülésed ha ezeket így elnezed neki.
2020. febr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Most volt egy hét szünete, nem kérdezősködött, de megint elkezdte, ugyanazt, ugyanazt itt k*vák, ott k*vák.

Nem vagyok papucs egyébként, nem teszek a kedvére csak amit meg is érdemel és ami nekem sem esik nehezemre, minden hétvégén eljárunk valahova, nem panaszkodhat, de tegnap meg elkezdett bőgni azon, hogy látott egy lánnyal beszélgetni megjegyzem a szomszédban lakik és csak azért jött át mert a postás ahányszor jött hozzánk senki nem volt itthon, és kérdezte hogy egyáltalán lakik e itt valaki :D és ezt jött a lány megmondani, ezt észrevette a barátnőm és kérdezi, hogy most akkor őt döngetem e (?) Mondtam is neki te hülye vagy b*zd meg! erre elbőgte magát most meg b*szik válaszolni nekem a beszélek hozzá.

Ha nem kéne a szex akkor kitenném de így kell egy alternatív megoldás. Nektek hasonló szituval bevált valami?

2020. febr. 27. 17:49
 20/21 anonim ***** válasza:

Figyelj. Feltekenykedessel elobb el lehet vesziteni egy ferfit, mint harmadik miatt. Engedd neki, hogy elveszitsen. O megerdemli, te meg remelhetoleg nem.

Ferfiban ez altalaban agressziv, de epp eleg mergezo ez is. Ennel csak rosszabb lesz.

2020. febr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!