Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a ffi többet keres nem ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a ffi többet keres nem ugy lenne korrekt hogy többet tesz a közösbe?

Figyelt kérdés

Az exem is es a baràtom is azt csinalja ha a leendö családra gyüjtünk a közösbe egy petákkal sem tesznek többet hanem maguknak félre. (Az exem a különbözetet pl magára szorta, uj ruhàk, dràga napszemüveg, hangtechnika), a mostani meg az anyja házára gyüjt pluszba mert a nevére irattàk a szülök es ugy éli meg az a sajàt háza de felsö szintet is csinalni akar nekik, mindezt folytatva ha gyerekünk is lenne szoval a sajat gyerekere ill csaladjab se tenne többet mint amennyit en tudok-es ha pl 100 ezer lesz a gyedem akkor ö a 270 es fizujabol szinten csak 100 at tenne a csaladba)


Ez normalsi hogy komoly, azaz csaladalapitasra törekvö ffiak igy szàmolnak?


2019. júl. 22. 07:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 A kérdező kommentje:

Szoval a közösbe egy petákkal sem tesznek többet amit en tudok.

Es kb ugy nezünk ki amig en szinte a felhavi fizum beleadom a közösbe es alig élek márol holnapra addig ugyanaz az összeg nekik a fizujuk negyede ötöde csak(kisujjbol kirázzàk mig en pl gyogyszert nem tudok venni magamnak betegen) es szorjàk magukra a penzt


A gyogyszeres sztory is "szép" egyszerre voltunk az exszel betegek mig ö orrcsepp neocitran vitaminokat szedett addig en vergödtem mindezek nelkül es kegyesen megkinalt egy neocitrannal)

2019. júl. 22. 07:16
 2/73 anonim ***** válasza:
65%

Gyűrű az ujjadon, pocak kerekedik vagy legalább időpont van rá? Nem? Akkor milyen gyed?

32/f

2019. júl. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
85%
Nekem több éves kapcsolatra és bizalomra lenne szükség, hogy a fizetésemből többet tegyek a közösbe mint a párom, ha többet is keresek. Mert én dolgozom érte, én fáradok miatta és nem engedhetem meg magamnak azt a luxust, hogy 5 hónap múlva szakítsunk és potyára pakoltam a közösbe mint egy hülye. Ha gyereket akartok csinálni stb, ahhoz illene majd házasság is mert könnyebb a papirok miatt. S akkor már nem lesz enyém tiéd. De amíg random kiléphettek egymás életéből addig minden joga megvan arra, hogy vigyázzon a pénzére
2019. júl. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
63%

Te is családalapításra vágysz,akkor miért nem keresel plusz munkát,és törekszel többre,nem beleülsz az én nő vagyok ennyit keresek,a férfi meg fizessen többet kényelem fotelba?


Most is félreteszi,amiben megegyeztetek,miért akarod előírni,hogy a fennmaradt összeget mire költste??Ha tényleg lesz gyereketek,akkor ùgysem az lesz,hogy nesze 100.000 a gyerekre,a többit meg ruhára költi.Tuti.

Te meg minek tervezel olyan emberrel,akivel szerinted nem egyeznek az elvárások?És még gyerekt is akarsz tőle.

2019. júl. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 A kérdező kommentje:
Igen. Az exem a völegényem volt. A mostanival is gyerek a cél elég komolyan. Ö màr ma teheebe ejtene ha hagynàm.
2019. júl. 22. 07:20
 6/73 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen fölösleges a "leendő családra" gyűjtened jelen pillanatban, mint ahogy az exeddel is az volt. Korai.

Az anyja meg az apja viszont már most a családja, amikor te még a fasorban sem vagy...

2019. júl. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 A kérdező kommentje:

Diplomaval keresek annyit amennyit.

Meg gyerekkel még annyit se keresnék.

Nem vagyok troger munkakerülö vagy hasonlo. En meg olyan ffit nem lattam aki ne keresne többet nalam es a gyerekvallalassal ö szivna es nem a nö.

2019. júl. 22. 07:23
 8/73 A kérdező kommentje:

Mégegyszer irom KOMOLY kapcsolatrol van szo.

A párom szerint màr matol is jöhetne a gyerek miert huzom halogatom a felàllàs!!!érthetö???

2019. júl. 22. 07:24
 9/73 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom az exeddel is komoly kapcsolat volt... Pedig hidd el, az a kapcsi, ahol ennyire más irányba mentek, minden, csak nem komoly.
2019. júl. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 A kérdező kommentje:
Igen 9. én is kezdem ugy velni hogy aki igy àll a közös kasszàhoz nem tudom mit akar tölem. Es félek gyereket szülni igy. De a pàrom nem érti.
2019. júl. 22. 07:29
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!