Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Friss kapcsolat, nem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolat, nem tetszik neki a mellem. Tudom hogy nem szépek, de mégis bànt ez. Érdemes szóba hozni?

Figyelt kérdés

Mióta első szeretkezesnél meglàtta, le se veszi a felsőmet ha itthon vagyunk és melltartó nincs rajtam, csak pont addig a szintig felhúzza, hogy a hasam kinnt legyen. Nem is érinti meg szex közben egyáltalán. Ha én leveszek mindent, nem fintorog vagy ilyesmi, de rá se néz, nem ér hozzà. Mondjuk mostmàr ezek után, nem is szívesen mutogatom őket.

Ráadásul még az elején, egyszer beszélgettünk valami férfi ismerőséről, akin gúnyolodott mert férfi létére parizer csöcse van, és akkor volt egy ilyen elszólàsa hogy nőnél is gàz, hàt még egy pasinàl. És nekem is az van, hatalmas bimbóudvarok nem túl nagy ciciken. Én értem hogy ez nem a férfiak àlma, de 28 évesen volt már pàr kapcsolatom, és még senki nem mutatta ezt ki ennyire szex közben, hogy undorodik. Sőt, mindenki ràjött, hogy nàlam a mellbimbó mennyire erogén zóna, és úgy hamar orgazmusom is lesz ha közben foglalkozik velük. Szóval nem csak a tudat esik rosszul, hogy nem fogad el, hanem hiányolom is az ottani érintéseket. Nem beszéltünk erről soha nyíltan, szégyellem felhozni a témát, mert mit mondhatna, nem várható hogy hazudozzon, ha egyszer nem tetszik neki. Most mit csinàljak?


2020. febr. 18. 18:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg, mást nem nagyon tudtok tenni.
2020. febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%

Pedig hozd fel a temetét és beszélj vele erről, ha nem tetszik neki és továbbra sem foglalkozik velük. Akkor szevasz!

N27

2020. febr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyat, aki úgy fogad el és úgy szeret, ahogy vagy... ne ragadj le olyan mellett, aki "undorodik"!
2020. febr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
93%
Te sajat magadat utalod, ha ilyen faszikkal egynel tobbszor lefekszel.
2020. febr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%
Hát, pedig csak beszélnetek kellene róla. De ez amúgy elég kellemetlen. Mindenkin van olyan, ami nem épp a legszebb, de ha szeretjük a másikat, a hibái is megszépülnek. Azért az elég durva, hogy hozzá sem nyúl. Minden más területen ennyire tökéletes a pasi?
2020. febr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%
Beszéljétek, ez így nem fog működni
2020. febr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem nagyon lehet megbeszélni. Mégis hogyan? Elmondod, hogy szarul esik, erre ő talán elkezd a melleiddel foglalkozni, de te közben tudod, hogy kvázi kényszerből, kelletlenül. Most akkor ez jó, ez megoldás? Nyilván nem. Szerintem ez így off, én nagyon megalázva érezném magam emiatt, nem tudnék vele jó érzéssel lefeküdni. Megérdemled, hogy olyan pasid legyen, aki elfogad úgy, ahogy vagy. Ő a melleidet láthatóan nem tudja elfogadni.
2020. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Az a gaz egyszeruen a szexualis izles teren nincs apellata. Ha egyszeruen taszitja nem tudsz csinalni semmit te se, o se. En leszarnam, volt is olyan csajom akinek kimondottan elonytelen melle volt, de ugy latszik neki ez szamit, de nem akar megbantani se. De javaslom, hogy mindenkepp hozzad szoba, es probaljatok valami megoldast talalni, mert poloban szexelni azert megsem az igazi...
2020. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
94%
Csúnya cici márpedig nincs!
2020. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jutottatok el az egyuttelesig, ugy hogy ez a problema fennall, es hogyhogy nem beszeltetek rola? Persze hogy oszinten elitsd meg neki, kulonben hogy gondolod, hogy megoldodik a problema? Vagy 40 evet igy akarsz vele leelni?
2020. febr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!