Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Friss kapcsolat, nem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolat, nem tetszik neki a mellem. Tudom hogy nem szépek, de mégis bànt ez. Érdemes szóba hozni?

Figyelt kérdés

Mióta első szeretkezesnél meglàtta, le se veszi a felsőmet ha itthon vagyunk és melltartó nincs rajtam, csak pont addig a szintig felhúzza, hogy a hasam kinnt legyen. Nem is érinti meg szex közben egyáltalán. Ha én leveszek mindent, nem fintorog vagy ilyesmi, de rá se néz, nem ér hozzà. Mondjuk mostmàr ezek után, nem is szívesen mutogatom őket.

Ráadásul még az elején, egyszer beszélgettünk valami férfi ismerőséről, akin gúnyolodott mert férfi létére parizer csöcse van, és akkor volt egy ilyen elszólàsa hogy nőnél is gàz, hàt még egy pasinàl. És nekem is az van, hatalmas bimbóudvarok nem túl nagy ciciken. Én értem hogy ez nem a férfiak àlma, de 28 évesen volt már pàr kapcsolatom, és még senki nem mutatta ezt ki ennyire szex közben, hogy undorodik. Sőt, mindenki ràjött, hogy nàlam a mellbimbó mennyire erogén zóna, és úgy hamar orgazmusom is lesz ha közben foglalkozik velük. Szóval nem csak a tudat esik rosszul, hogy nem fogad el, hanem hiányolom is az ottani érintéseket. Nem beszéltünk erről soha nyíltan, szégyellem felhozni a témát, mert mit mondhatna, nem várható hogy hazudozzon, ha egyszer nem tetszik neki. Most mit csinàljak?


2020. febr. 18. 18:04
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
98%

Eleve nem dugatnám magam olyannal, aki fanyalogva mártja belém.


Ps: a parizercsöcs nem undorító ennyire, csak ez a farok egy hisztis qrva

2020. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem 1x igenis érdemes beszélni róla. Kérdezed meg hogy ez azért van mert nem tetszik?


Amugy hozzateszem,az en párom mellkasa hasa iszonyat szőrös kb es a hasselhof fele. En ezt mindig is utáltam. Emlélszem volt olyan pasi aki gyantaztatta kagat miattam (nem én kértem...tudta higy nem szeretem) nagyom undorito dolognak talaltam mindig is...erre mit ad isten,eletem szerelem tiszta szőrös elől. Picit fura hozzáérni néha de nem taszít, nem undorodom, nem zavar. Imádom őt így ahogy van. Sőt. . Szinte már szexinek latom ha az ingnyaknál lejjebn van begombolva és kikandikál 1-2 szőrszál.


Magyarán velemenyem szerint ha a másik igazán szeret, akkor mindenhogy szeret ea mindenedet....

2020. febr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
92%
22 es válaszolóval egyetértek.Én sem bírtam a szőrős és az izmos férfiakat.Most meg ilyen pasim van.Persze rendben tartja odalenn:).Nagyon működik a kémia köztünk.Egyikőnk sem hibátlan testű,de így kívánjuk egymást.
2020. febr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez kuka, csak dugni használ es meg el is rontsa a kedved. :( Szomoru ilyent hallani
2020. febr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémek sem szépek. De hála istennek a párom gyönyörűnek lát, csak az a baj hogy én még így is szégyenlem őket.

Hát nem még akkor, ha kimutatná hogy nem tetszik neki sem. Biztos vagyok benne hogy egyáltalán nem tudnám elengedni magam szex közben.. És ez előbb utóbb a kapcsolatot tönkre tenné.. Szerintem szakíts, amíg nincs úgymond késő mert ha később neadj isten megcsal mert ezek a barmok sajnos ilyenek, akkor még jobban fog fájni.

2020. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is a 22-essel értek egyet, azt látod szépnek akit szeretsz. Én most épp a nagy hasat, de nyáron már lehet hogy a kockahasat fogom szépnek találni, mert fogyózik (saját maga miatt).
2020. febr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
51%

Akkor én fordítva vagyok, nem azt látom szépnek, akit szeretek, hanem aki szép és kész.


Nem lesz szép, hiába szeretem. A szexuális ízlést nem tudod megszépíteni.

2020. febr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
LAPÁT! Semmi jelentősé milyen a melled, ez egy érzéketlen pénisz, nyilván más szituban is...
2020. febr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
82%

"Nem lesz szép, hiába szeretem"


Ezzel kapcsolatban nagyom tévedsz.

Nem arról beszeltunk hogy ha valaki nem tetszik akkor elkezd majd tetszeni azért mrrt szereted.

Arról beszélúnk hogy ha valaki tetszik, szereted is de van rajta mondjuk egy maximum két dolog ami nem tetszik, akkor azt egyszerűen lekakilod....nem számit, nem fontos... sőt lehet hogy el is kezd tetszeni az a dolog egy ido utan.


Pl volt párom engem nagyon vékonynak talált a kapcsolatunk elején.tipikusan a husisabb lanyokat szerette. De elkezdtem megtetszeni neki es aztán teljesen megvaltozott az izlese...azóta is sovány lanyokkal jár... az jön már be neki. Ez ennyi...

2020. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Ha már most nem tetszel neki, ez később csak roszabb lesz.
2020. febr. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!