Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem a barátomtól ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem a barátomtól ezt a viselkedést? Te emiatt szakítanál?

Figyelt kérdés

Pár hete járunk,de előtte is hetekig udvarolt mire összejöttünk. Az udvarlás alatt ő kb állította,hogy szerelmes belém,megőrjítem stb. Összejöttünk továbbra is érezteti velem,hogy kedvel nagyon,de most már mondja,hogy nem szerelmes,meg hogy erre várjak pár hónapot mire ő ezt kimondja.Nagyon jól érzi magát velem,nincsenek hibáaim,szeret velem lenni,de ennyi. Ezzel ellentétben meg sokszor mondja random,hogy ő nagyon belém szeretett már..

mindegy a lényeg,hogy elég ellentétes ez ...és éles váltás ahhoz képest mennyire akarta,hogy vele legyek.Koknrétan majd bele halt,hogy még nem kapott meg.


Mióta együtt vagyunk mindig vele aludtam eddig,ugrok,szaladok ha hív,hogy aludjak nála. Erre tegnap mivel volt több dolgom is és későn végeztem nem mentem át hozzá. Ő is mondta,hogy már kb fél óra múlva aludna úgyhogy mindegy. Dee mégis ma nem is keresett még egésznap. Én írtam neki ,hogy jó reggelt,mizu stb...

Nem tudom,de ilyen gyerekes játszmákra nincs nagyon szükségem,hogy azzal stresszeljem magam,mit csinál miért nem ír mi van vele. Gondolom ezt direkt csinálja ,mert láttam hogy él meg nincs semmi baja.

Gondolom majd fog írni,de milyen már,hogy amíg udvarolt első dolga volt nekem írni,mióta együtt vagyunk képes délig nem írni egy betűt sem? Meg hirtelen érzelmi távolságot tartani és oylanoakt mondani,hogy nem akarja magát beleélni stb... nincs türelmem ilyen játszmákhoz. Elmondom neki nyilván amit gondolok,de ismerem úgy ki fogja magyarázni hogy még én érzek majd bűntudatot.

Szerintetek jogos vagy nem jogos amit gondolok? Vagy mi lehet ?


2020. febr. 19. 11:50
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%

"8, igazad van,most már határozottabb leszek és megmondom jöjjön ő át hozzám. Ha nem jön akkor így járt"


Ha valaki ennyit sem tesz meg azért, hogy puncihoz jusson, akkor tényleg nem érdekled

2020. febr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
Ès eddig mindig te mentèl át hozzá?
2020. febr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
0%
Én szívesen átmegyek hozzád, ha ő nem akar😉
2020. febr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
88%
Nem játszmázik, csak megszerezte az ingyen p*nát, vége a kampánynak. Jó reggelt!
2020. febr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

1x aludt nálam a kapcsolat legelején. Azután mindig megígérte,hogy majd ő jön,de végül mindig talált valami kifogást,hogy miért inkább én menjek. Mivel vele akartam lenni ezért mentem mindig és nem voltam lusta hozzá.

Eddig elnéztem ezeket,de a tegnapi óta ez a viselkedése nevetséges. Azóta visszaírt amúgy,de elég semmilyen módon.

Megbeszélem vele,hogy mire véljem ezt ,ha legközelebb látom,de biztosan ragaszkodok hozzá,hogy ő jöjjön ide és ne én hozzá.

2020. febr. 19. 13:40
 16/44 anonim ***** válasza:
100%

Èrdekes felvetès, hogy esetleg besèrtődött az elmaradt esti hancúr miatt..

Nem kizárt, ès ha ma mondjuk jelentkezik, ès beszèltek, találkozótól, ès èrzed rajta, hogy duzzog, meg hogy hamis bűntudatot akár kelteni benned emiatt, akkor viszont menekülj.

Mert abban az esetben gyanús, hogy egy nárcisztikus vadbarommal van dolgod.

2020. febr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
Mondom, annyit sem ér neki a puncid, hogy felmenjen hozzád. Én alig várom, hogy átmehessek a csajomhoz, nem kell sokáig győzködni😁
2020. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

most írta,hogy menjek át hozzá este...

csak nekem nem pálya ez ,hogy mindennap készülődjek pakoljak hozzá,plusz általában én később is megyek dolgozni akkor reggel még haza...stb. Teljesen lefáraszt és nincs időm a saját dolgaimra.


Ja a nárcisztikustól én is félek,csak azért mert apám az és tudom,hogy valahol ezt vonzom be. És tényleg olyan a személyiségem ,hogy nagyon áldozat típus ...szeretek behódolni és anyámtól mást nem is láttam mint azt,hogy megalázkodik apámnak.

Nem tudom,megpróbálok jobban figyelni a jelekre és kilépni időben.

2020. febr. 19. 14:03
 19/44 anonim ***** válasza:
77%
Nem megpróbálni kell, hanem hagyni a csudába az ilyen f.. szkalapokat! Ha nem lépsz időben, ő fog kidobni, meg még rúg is beléd kettőt.
2020. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
Ès megírtam neki, hogy jöjjön inkább ő? Hogy reagált?
2020. febr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!