Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem a barátomtól ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem a barátomtól ezt a viselkedést? Te emiatt szakítanál?

Figyelt kérdés

Pár hete járunk,de előtte is hetekig udvarolt mire összejöttünk. Az udvarlás alatt ő kb állította,hogy szerelmes belém,megőrjítem stb. Összejöttünk továbbra is érezteti velem,hogy kedvel nagyon,de most már mondja,hogy nem szerelmes,meg hogy erre várjak pár hónapot mire ő ezt kimondja.Nagyon jól érzi magát velem,nincsenek hibáaim,szeret velem lenni,de ennyi. Ezzel ellentétben meg sokszor mondja random,hogy ő nagyon belém szeretett már..

mindegy a lényeg,hogy elég ellentétes ez ...és éles váltás ahhoz képest mennyire akarta,hogy vele legyek.Koknrétan majd bele halt,hogy még nem kapott meg.


Mióta együtt vagyunk mindig vele aludtam eddig,ugrok,szaladok ha hív,hogy aludjak nála. Erre tegnap mivel volt több dolgom is és későn végeztem nem mentem át hozzá. Ő is mondta,hogy már kb fél óra múlva aludna úgyhogy mindegy. Dee mégis ma nem is keresett még egésznap. Én írtam neki ,hogy jó reggelt,mizu stb...

Nem tudom,de ilyen gyerekes játszmákra nincs nagyon szükségem,hogy azzal stresszeljem magam,mit csinál miért nem ír mi van vele. Gondolom ezt direkt csinálja ,mert láttam hogy él meg nincs semmi baja.

Gondolom majd fog írni,de milyen már,hogy amíg udvarolt első dolga volt nekem írni,mióta együtt vagyunk képes délig nem írni egy betűt sem? Meg hirtelen érzelmi távolságot tartani és oylanoakt mondani,hogy nem akarja magát beleélni stb... nincs türelmem ilyen játszmákhoz. Elmondom neki nyilván amit gondolok,de ismerem úgy ki fogja magyarázni hogy még én érzek majd bűntudatot.

Szerintetek jogos vagy nem jogos amit gondolok? Vagy mi lehet ?


2020. febr. 19. 11:50
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd magad bábként rángatni, kérlek. Annyira buta csajok vannak, hogy nem hiszem el. Olyan szinten felcserélődtek a szerepek manapság amúgy. :\ Ennek k*rvára nem kellene így lennie. Nincs türelmed a játszmákhoz mégis részt veszel benne, ő meg röhög a markában, hogy ugrasz, ha fütyül. Ugráltasd most te, vagy hagyd a francba. Ez a pali nem fog hosszútávú lenni, max maga után hagy egy összetört szívet - ami a tiéd lesz, ha ez így folytatódik tovább. Figyelj oda és ne dőlj be a szövegeinek. :\
2020. febr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:

Beszéltünk , mondta,hogy akkor heti 1x tuti ő jön át. Plusz megnyugtatott,hogy mennyire odáig van értem és nem engedne el és nem cserélne el senkire semmi pénzért.

Egyenlőre megnyugtatott,de most már akaratosabb leszek ilyen dolgokban ,kíváncsi vagyok csak a szája jár vagy tényleg hajlandó mozdulni is.

2020. febr. 20. 10:14
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

Jó, hát beszèlni eddig is tudott...

Mostmár nagy körültekintèssel fogadj tőle mindent.

2020. febr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

Jó, az én sztorim annyiból más lesz, hogy kettőnk közt inkább csak barátság extrákkal volt a leányzóval, bár én kapcsolatba "erőltettem" úgy mond.

160 km-re lakott tőlem, nem egy korosztály voltunk, az se érdekelne, ha más szövegelne érte; úgy alakult.

Messze lakott tőlem, 160 km-re. Munkanélküli voltam akkor, nem tudtam volna sűrűn járni hozzá, csak 1 hónapba egyszer, de én szívesen mentem volna többször is. Meg azért az, hogy utaztam érte, szerintem eléggé bizonyítja, hogy komolyan érdekelt. Azért majdnem az egész nap elment utazásra.


Én igen is mennék hozzád aludni. Ha az én barátnőm lennél. Nem érdekelne a hülyeség. És nem lenne kifogás.

2020. febr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%

"Az kell, amit nem kaphatsz meg" témakör. Az elején még nem voltál olyan elérhető, ezért udvarolt, nagyokat mondott. Összejöttetek, nem voltál többé kihívás, visszavonta. Amikor füttyent, te ugrassz, ezért nem erőlteti meg magát. A kommentekben amikor írtad, hogy felvetted a kesztyűt, és megmondtad neki, hogy nem akarsz menni, akkor megint elkezdett teperni... Erre te megint ugrottál, tehát végül elérte a célját (#28-nak volt itt igaza, nem kellett volna átmenni).

Végülis lehet folytatni így a kapcsolatot de egy idő után elég fárasztó lesz.

2020. febr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
67%
Te meg nagyon gyerek vagy, kerdezo.
2020. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

Oké bedőltem a szabadságnak. De azért ilyen erős érvet nem fog tudni felhozni máskor.

Azon leszek,hogy minél inkább őt mozdítsam ki. Pl ma megint fogom hívni hozzám,ha nem jön ő baja. Oké nyilván ,ha bejátszik egy szabadságot megint akkor átgondolom.


Köztünk nincs akkora óriási nagy távolság,tömegközlekedéssel ,mindennel együtt 25 perc.

2020. febr. 20. 16:55
 38/44 A kérdező kommentje:

na ma nem alszunk együtt :D

mondtam neki,hogy jöjjön ide nyugodtan. Rengeteg órája lett volna elkészülni hiszen ugye ő szabadnapos volt,de hát csak úgy alakult,hogy neki dolga van meg ilyenek,de azért én átmehetek ha akarok....

Egyre szánalmasabb.....Aztán mondta,hogy nem sértődhetek meg ezen ,mert nincs miért neki dolga van. Mondtam is,hogy én nem vagyok megsértve. Ja csak jegyzem magamban,hogy mekkora farok. Már ígérgette mi lesz holnap,mit fogunk csinálni. Hát arra is kíváncsi leszek,mert sokszor megígér dolgokat azután mikor tenni kellene mindig úgy alakítja,hogy még se. Kezdem lassan megimserni őt... Mikor telefonon beszéltünk is csak ő beszél aztán mikor én jövök nem is érdekli..hmm nem jósolok már sokat ennek a kapcsolatnak. De majd ha szakítanék vele tuti az lesz,hogy ő mekkora Isten volt és semmi okom panaszkodni.

2020. febr. 20. 20:42
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

"Oké bedőltem a szabadságnak. De azért ilyen erős érvet nem fog tudni felhozni máskor."


De ez nem volt erős èrv. Szabadság ide vagy oda, nyugodtan mehetett volna ő, legalább otthonról nyugodtan tudsz indulni munkába, ő meg ráèr hazamenni, mert szabadnapos.

Ez nem erős èrv volt, max váratlan. Ès bármikor, bármi mással kapcsolatban is előrukkolhat olyannal, amire nem számítasz, aztán megint az van, hogy bekajálod.

De azèrt mostmár csak kezded látni mekkora kamu gèp. Kèrdès mennyi idődet akarod erre elszúrni.

2020. febr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
oké semmit nem tartott be a mából..húzta az időt,hogy lehet talizik egy barátnőjével aztán kiderült az nem ér rá. Ne is nagyon talizzunk ,mert ő punnyadna. De persze átmehetek ,ha akarok :D
2020. febr. 21. 18:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!