Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális ez egy 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ez egy 6 éves kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Heti 2 nap találkozó. Szombat vasárnap. Akkor együtt is alszunk.

Őszintén kezdek ebbe én beleunni. Tervbe a ház, de még szeretnénk egy kis pénzt összeszedni. Nem tudom mihez kezdjek. Olyan egyedül érzem így magam. Volt valaki hasonlo cipőben? 23 éves vagyok ő pedig 25.


2020. febr. 19. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hétvégén együtt tudtok aludni, miért nem tudtok hétközben is? Ki kivel lakik jelenleg?
2020. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat heti haromra fel lehetne emelni vagy osszekoltozni
2020. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
nem normális,és ez nem kapcsolat,1 hónap után se nem 6 év után....ostoba emberek vannak még...
2020. febr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj igy rohadtul nem tudtatok megismerni egymast igazan.
2020. febr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Ennyi idősen a jelenlegi albérletáraknál normális. Főleg, hogy inkább gyűjtötök házra.

Voltam hasonló szituban, az akkori barátnőm teljesen rápörgött erre a témára. Volt egy minimált kereső, előrejutás nélküli melója és még azt sem fogta fel, hogy mennyi lenne az albérlet és a rezsi. Meguntam, kidobtam. Aztán találtam normálisabb és értelmesebb nőt, aki már felnőtt volt és gondolkozott is.

2020. febr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Mi most voltunk egy éve együtt 10.-én, 2 órát vonatozom hozzá, két hetente találkozunk, volt hogy havi egyszer láttam, de csak azért, mert én mentem. :)

Én is k*rvára egyedül érzem magam sokszor és nem, ez nem normális. Hat évet tuti nem bírnék így, de még kettőt sem fogok.. Ha nem lesz változás, akkor én kilépek ebből. Programokat is szeretnék, de nem lehet.. bár az én helyzetem bonyolultabb és nem miattam. :D


23/L

2020. febr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1-1,5 óra autóútra laktunk egymástól, forgalomtól függően. Hol ő jött hozzám, hol én őhozzá.

3 hónapig szinte minden nap találkoztunk, mert együtt akartunk tölteni minden estét. Aztán össze is költöztünk.

2020. febr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!