Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem tapintatlan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem tapintatlan, hogy nem veszi figyelembe az anyagi helyzetemet?

Figyelt kérdés

Elég kellemetlen szituációban találtam magam a barátom miatt. Tervzzük, hogy most tavasszal elutazunk valamerre, én egy 3 napos út felét ki tudom fizetni, azonban ō egy 10 napos utat akar, ami nekem nem fér bele. Ezt mondtam is neki, illetve tudja jól, hogy 20x annyit keres, mint én. Akkor miért erōlteti ezt? Kellemetlenül érzem magam ezért, de nem tudok többet beleadni jelenleg. Van erre valami megoldás szerintetek? Ti hogyan kezelnétek?

22L



2020. febr. 20. 11:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Neked miért jó ez a kapcsolat? Nem a biztonság kellene egy pasitól, aki ha beteg vagy, tuti nem csinálja azt, amit írt már valaki?
2020. febr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki h nincs rá pénzed ha annyira akár 10naposra menni akkor azt neki kell fizetnie és kész. Ha azt mondja h akkor úgy nem akkor egy nagy csicska, ha azt mondja jól van akkor még érezd magad jól.
2020. febr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értem az ilyen nöket mint te. Tényleg nem veszed észre, hogy ő nem szerelmeként/párjaként/barátnőjeként tekint rád, hanem az aktuális ingyen punciként?
2020. febr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod konkrétan mennyit tudsz belerakni.

Pont. Ennyi van. A fáról nem tudod leszedni a pénzt.

Ha ragaszkodik a 10 naposhoz, fozesse ki, te meg beleadsz, amennyit tudsz.


De amugy tenyleg, mit eszel rajta? Ennek nem igy kellene működnie.

Ha a Rózsa dombon akarna házat venni, neked meg nincs rá pénzed mit csinálnál?


Normális esetben tekintettel vagyunk egymásra, a te pasid nem ilyen.

2020. febr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Mègis hogy lehetne kezelni? Megmondod hogy neked ennyi fèr bele, ès kèsz. Hitelbe nem fogod verni magad egy szros utazás miatt. Ha annyira ragaszkodik a hosszabb utazáshoz, vállalja a többletköltsègeket. Pont. Ha mindenáron ragaszkodik az "egyenlősèghez", akkor marad a 3 nap, vagy nem mentek sehova. Vagy menjen egyedül ahová még ameddig csak akar. Ennyi. Csak kemènyen, ne ilyen kis mimóza, szolgalelkű módon, hogy "nem akarok hitelt felvenni". Nem, nem fogok hitelt felvennie egy ilyen szrságèrt!

Egyèbkènt meg azt gondolom, hogy a barátod nem tapintatlan, hanem szerintem szándèkosan próbál ilyen helyzetbe hozni tèged. Ezt csak abból gondolom, hogy tisztában van a helyzeteddel, mondtad is neki, mègis ragaszkodik hozzá.

Másban nem szokott ez megmutatkozni, hogy mintha azt akarná mutatni, hogy ő a felsőbbrendű?

2020. febr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a herét bzmeg. Többet keresek, mint a párom, mégis meg tudom szervezni az életemet vele normálisan. Tudod, ha én nyaralni akarok vele menni, akkor úgy nézek nyaralást, hogy ki tudjam fizetni azt, hogy én oda vele megyek nyaralni. Tehát benne van a kalkulációban az is, hogy meg tudjam hívni vagy tudjam pótolni az ő részének egy hányadát, mert az élményért fizetek, nem azért, hogy odautazzak és álljak egyedül. És az élmény része az is, hogy vele legyek ott... Ha pedig csak a magam részét tudom állni, akkor nem megyek sehova, mert az azt jelenti, hogy nincs rá keret, hogy ott jól érezzem magam. Olyan, mintha meg tudnám venni a repjegyet, ki tudnám fizetni a szállást, de nem maradna pénzem ott enni meg belépőkre. Azért meg tök fölösleges odamenni.
2020. febr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, minek egeted magad egy ilyen faszival... Olvasni is kinos. Nem arrol van szo, hogy szorjon gyemantokat a labad ele, hanem az elvrol. Ezek a problemak mindig ilyen kicsiben kezdodnek. Eloszor csak fizeted a randi felet, aztan elvarja, hogy fizesd mindennek a felet, aztan mikor közös eletet kezdtek azon kapod magad, hogy a GYES-bol fizeted neki vissza a pelenka felet.
2020. febr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez a felezes csak akkor mukodik ha 1)mindket felnek van keresete 2) nem ro extra anyagi terhet valamelyikotokre 3) mukodik nalatok. Ez nem egyenloseg igy. Az angol ezt jobban leirja az equality meg az equity szoval. Az lenne fair ha aranyos lenne a fizetes. Mi kb ugyanannyit keresunk a parommal ergo nalunk van ertelme a felezesnek hisz mind a ketten ugyanolyan lehetosegekkel indulunk. Exem mindig csodalkozott h nekem nem maradt penzem a honap vegere-nem hivattam vele meg magam, ott is feleztunk de nagyobb anyagi teher volt, mivel minimalbert kerestem, ugyan csak 50-60 ezerrel keresett tobbet mint en de nagyobb volt a kulonbseg.
2020. febr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Jó tanácsokat adtak. Majd írd meg, hogy mit reagált rá a srác. Tényleg érdekel az eredmény, köszi.
2020. febr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan az jutott eszembe amit előttem írtak, hogy milyen megalázó, kínos még olvasni is.

Miért vannak még mindig nők akik ilyen férfiakkal leállnak? Jó, hogy nem gyereket szülsz neki, hogy szaporodjon is a b...kója...

2020. febr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!