Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem tapintatlan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem tapintatlan, hogy nem veszi figyelembe az anyagi helyzetemet?

Figyelt kérdés

Elég kellemetlen szituációban találtam magam a barátom miatt. Tervzzük, hogy most tavasszal elutazunk valamerre, én egy 3 napos út felét ki tudom fizetni, azonban ō egy 10 napos utat akar, ami nekem nem fér bele. Ezt mondtam is neki, illetve tudja jól, hogy 20x annyit keres, mint én. Akkor miért erōlteti ezt? Kellemetlenül érzem magam ezért, de nem tudok többet beleadni jelenleg. Van erre valami megoldás szerintetek? Ti hogyan kezelnétek?

22L



2020. febr. 20. 11:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy erőlteti? Mit mond, honnan kéne előkerítened a pénzt?

Szerintem egyszerűen mond meg, hogy NEM és kész. Ne hagyj teret ellenkezésnek.

2020. febr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
68%
Hat ettol a csavotol leckeket vennek, en mellette normalis vagy akar egy szuperhos vagyok es megsincs baratnom :)
2020. febr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Abba még semmiképp ne menj bele,, hogy ő fizesse a 10 napos utadat, mert azt fogja emlegetni élete végéig.

Akkor azt hisz, hogy most megvásárolt örökre.

3 nap és passz: egyenlőség van, ugye?

2020. febr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi újság kèrdező, sikerült megbeszèlnetek azóta?
2020. febr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem épp a legkézenfekvőbb megoldás nem hangzott el senkitől. Halasszátok el az utat fél évvel vagy annnyi idővel, ameddig neked is összegyűlik a 10 napos útnak az ára.
2020. febr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Mièrt ez a legkèzenfekvőbb? Ők most akarnak menni, tavaszi pihenèsnek szánva. Nem több hónap múlva. Fèl èv múlva már a nyaraláson is túl vannak.
2020. febr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mi történt a kapcsolattal azóta? Hogy oldottátok meg a konfliktust?
2023. okt. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!