Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is tapintatlan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is tapintatlan a barátom, ha nem keres nyaralás alatt?

Figyelt kérdés

A barátom tegnap ment el nyaralni. Természetesen örülök neki, én sajnos pénzhiány miatt nem tudtam vele menni, de szeretném ha jól érezné magát. Édesanyám nagyon beteg, kórházba került egy hete. Nagyon aggódom miatta. Megértem azt is, ha a barátom jól akarja érezni magát, de legalább megkérdezhetné hogy van édesanyám. Vagy ha nem is, legalább felhívhatna egy 10 percre. Azt beszéltük, hogy ő keres engem, mert én nem tudhatom neki mikor alkalmas, de tegnap reggel indult el, azóta se keresett.

20l


2019. júl. 2. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Ha nincs komoly indoka rá (mi is lehetne?), akkor - bizony - tapintatlan.

F.

2019. júl. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Nyugi, még tegnap este felszedett valakit, aztán reggelig ottmaradt nála egy kis afterre...
2019. júl. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Vagy képes annyira megbízni a kapcsolatban,hogy képes a nyaralás alatt nem mindig írni és hoszi,hogy te itthon megbizol benne annyira,hogy majd mikor hazajön akkor beszámol milyen volt. 25N
2019. júl. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem bunkóság, kivéve ha mondjuk balesetet szenvedett. Egyébként mennyit beszéltek?

(Egyébként ilyen helyzetben a párunk magára hagyni se túl jó (

2019. júl. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Ő keres,mert nem tudhatod mikor alkalmas neki.Juujj.

Nem csak anyukád miatt kéne keresnie,hanem Te miattad is.Hello,megérkeztem,minden jó,mi van veled,hiányzol,kár,hogy nem tudtál jönni.Akármi!Eléggé leírja az érzelmeit irántad,azzal hogy nem is írt.

2019. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Igaza van az egyik hozzászólónak.

Itt nem arról van szó, hogy nem keres, hanem arról, hogy anyukád nagyon beteg, kórházban van, ő meg elment nyaralgatni. Igazán lemondhatta volna, az lett volna a minimum, hogy ilyenkor veled marad.

Mennyi ideje vagytok együtt egyébként?

Mert szerintem az is bunkóság tőle, hogy neked nincs pénzed, de azért ő elmegy. Nemhogy kerestetek volna közösen valami olcsó helyet, ahova együtt elmehettek.

Ha másnem úgy, hogy kivesztek mindketten egy hetet a melóban, egymásnál vagytok, és minden napra csináltok valami közös programot, ebből kilehetett volna jönni olcsón.

2019. júl. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha anyukád nem lenne beteg,elvitt volna magával. Nekem ez nagyon rosszul esne..
2019. júl. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt ennél mélyebben szánt a probléma. Te nem engedheted meg magadnak, de ő megy. Anyukád beteg, csakazértis megy, nem jelentkezik. Nettó suttyóság.
2019. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!