Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem ezt? És mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? És mit tegyek hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy másfél éves kapcsolatom.

Az elején volt egy kis probléma de azon kívül tökéletes volt miden kB 4 hónapot beszélgetünk ismerkedtünk mielőtt kapcsolatot kezdtünk.

Én tiszta lappal kezdtem vele,az őszinteség nálam az alap.

Es bármi történet én mindig mindent el mondtam neki. Ha valaki irt nekem vagy, úgymond udvarolni akart nekem.

Elvileg ő is őszinte volt, de a kapcsolatunk elején ki derült h ő mellettem amikor még csak beszélgetünk ő nagyon sok lánnyal beszélt rajtam kívül. Volt olyan akivel találkozott is.

Nagyon nehezen tudom ezen túl tenni magam.

Bár valamennyire meg bocsátottam mégis nagyon nehéz biznom benne.

Pár hónappal ezelőtt még kérte a kezem, és 2 hónapja ki derült h kis babánk lesz.

Nagyon boldogok vagyunk de mégis bennem annyi minden kavarog.

Sajnos mióta terhes vagyok azóta nem tudok dolgozni, veszélyeztetett terhes vagyok.

Ezért ő mindig 12 orazik minden nap amikor csak teheti.

És másfél hónapja nincs köztünk intim kapcsolat.

Ami engem nagyon bánt.

Tudom fáradt de akkor is.

Olyan nincs h egy férfi aki szerelmes egy nőbe az eddig bírja nélküle. Vagy van???

Folyton az jár a fejemben h meg csal.

H van valakije.

Meg kérdeztem eskudozik h nincs. H csak én kellek de mégsem tud értelmes magyarázatot adni arra h miért nem közeledik felém.

Mikor haza jön munkából 1 órát ül a telefon előtt majd el alszik. Dél után munka előtt 1 órával fel kell és mintha itt sem lett volna.

Mindent meg tudunk beszélni bármiről legyen szó de ez most úgy érzem egy nagyon mély pont nekünk.

Együtt tervezünk mindent.

Nagyon nagyon szeretem.

De ki készít h el tűnik lassan a kapcsolatunkbol a törődés és a gyengédség.

Segítsetek kérlek,napok óta nem tudok semmit más csak sírni.

És már nem bírom ezt így tovább.

Mit tegyek?


Én 23L ő 26F.


2020. febr. 20. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd abba az üldözését, mert teljesen tönkre teszed a kapcsolatotokat, elvadítod magadtól. Lehet, hogy ezért nincs kedve a szexhez, vagy veszélyeztetett terhesség miatt nem mer közeledni.
2020. febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

az sem artana, ha elfogadnad, hogy ilyenkor a hormonjaid osszevissza dulnak, sokkal erzekenyebb vagy, konnyebben kiborulsz, sirni kezdesz, hullamvasutazol az erzelmi skalan

ami nem-terhesen meg se kottyan, az most igy terhesen teljesen kiborit

ezt tartsd eszben, mielott neki esel valami olyan dolog miatt, ami egyebkent aprosag, de most oriasinak latod

2020. febr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem a megérzések nem csalnak - máshol keresi a boldogságot. Én nem harcolnék érte, egyszer próbálnám normálisan megbeszélni mindezt. Aztán ha arra nem vevő, inkább lásson erősnek a babám, mint boldogtalannak egy f... s kapcsolatban.Hiszen egy baba is érezni fogja a feszkót.
2020. febr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!