Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hpgyan vehetném rá anyámat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hpgyan vehetném rá anyámat hogy megengedje hogy a barátomnál aludjak?

Figyelt kérdés

már régóta járunk és szeretnénk ha egyszer nem kéne éjszaka rohangálni haza...anyától viszont ez nagyon távol áll h ottaludhassak egy fiúnál...pedig igazán nem nagy szám


16/l


2010. júl. 23. 23:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

16:49es vagyok. az a bajom vele, h az átlag mai 16 éves több f*szt fogott már, mint kilincset, minden hétvégén mással hempereg hullarészegen az árokban, máshol dobja ki a rókát... (legalábbis a mi környékünkön)

ottaludni és szeretkezni sztem pedig csak azzal érdemes, aki télleg a párod lesz mindenben, mindig. nem hiszem, h ezt bárki is 15-16 évesen találná meg.

2010. júl. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem, én 14 évesen találtam meg most vagyunk 3 évesek és imádom. Tehát akkor ennek semmi értelme nem volt?

És a kérdezö nem hinném hogy olyan lány hogy minden hétvégén másik fiuval hempereg.Irta hogy régóta járnak és szeretnének együtt aludni. Komolyan nemértem mi a baj vele

2010. júl. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
hát tényleg nem olyan lány vagyok, aki összevissza mindenkivel kavarna...a mostani az első barátom,és remélem ő is marad örökre :) azért köszönöm a válaszokat,majd csak 1x ott is alhatok...
2010. júl. 28. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!