Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Abból problémák lesznek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abból problémák lesznek a jövőben, hogy a párom az anyagi helyzetünk javulása ellenére egy olcsójános maradt?

Figyelt kérdés
Én szeretnék javítani az életszínvonalunkon, de őt csak az érdekli, hogy mindenből a legolcsóbbat és egész tróger dolgokat is képes csinálni emiatt. Pedig alapvetően én is takarékos típus vagyok, de úgy gondolom egy bizonyos szint felett, mikor az ember nem csak túlél, bizonyos dolgok már igénytelenségnek számítanak, de ő a bevételünk növekedésével nem akar kilépni a vegetálásból.
2020. febr. 23. 18:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Rossz gyógyszer, penészes kaja, penészes fal gáz. Inkább arra kellene törekedni hogy ne penészedjen meg a kaja, de ha már olyan, kidobni az egészet, mert nemcsak ott van ahol látszik. Nincs valami gond ennek az embernek az orrával? Van aki nem érzi hogy rossz amit eszik. Ha már annyira spórol, vigyázzon az egészségetekre is mert az később megtérül. Pl ne egye degeszre magát a svédasztalnál, és hadd fürödjél ha az ellazít.
2020. máj. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!