Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt már csak én fújom fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt már csak én fújom fel?

Figyelt kérdés

Nyáron kiderült, hogy a férjem egy másik nővel beszélget már hónapok óta. Én jöttem rá, belenéztem a telefonjába.

Nyilván nagyon rosszul érintett/érint a mai napig. Mindent vele beszélt meg, velem kb semmit. Voltak intimebb képek is a csaj részéről. Ő meg persze még adta alá a lovat.

Azóta gondolkodom, hogy meglépjem-e azt, hogy beszélgetek más pasikkal csak, hogy megtudja milyen érzés kb.

Ezt megtettem pár napja. (Semmi komoly, csak pár mondat volt)

Tudjátok mi volt a reakció?

Mint aki le se sz..ja.

Úgy húztsm ki belőle, hogy akkor most féltékeny-e vagy mi van...

Válasz..nem esett neki jól, de ő megbízik bennem.

Hát, hogy őszinte legyek rosszul esett.

Nem őrjöngést vártam..csak egy kis..mégis ki volt az vagy bármit. De nem is érdekelte...

Nem tudom mit gondoljak.

Ennyire nem számítanék neki?

Ha előjön a téma azt hajtogatja, hogy nem tudja, hogy hogy hozhatná rendbe és hogy találjam ki nekem mi lenne a jó, hogy elfelejtődjön a dolog. Én mondjam meg? Nem neki kéne teperni?


Ne írjatok ilyeneket, hogy hagyjam el, meg váljak el...

Terhesen meg egy kisgyerekkel nem lenne kivitelezhető.



#megcsalás #másik nò
2020. febr. 24. 07:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Tudom, de ez most arra irányult, hogy nem reagált kb sehogy
2020. febr. 24. 10:59
 12/12 anonim ***** válasza:

Azert nem reagalt sehogy mert teljesen egyertelmu szamara, hogy csak azert csinaltad, hogy visszakapja o is, es nem azert beszeltel par mondatot egy masik ferfival mert teged annyira erdekelne az illeto.

Illetve terhes is vagy, es ebben az allapotban a noknek nem az ismerkedes az elsodleges, hanem a babara figyelnek es, hogy minden rendben legyen. Ezt nyilvan a ferjed is tudja, igy minek is akadjon ki rajta? 🤷‍♀️ Ez nem feltetlenul azt jelenti, hogy nem szamitasz neki. Ennyibol nem gondolnek ilyesmire. En a helyedben azzal foglalkoznek hogy massal beszelt meg mindent, veled meg semmit... es ezen dolgoznek, hogy ilyesmi miert fordulhatott elo es nem tesztelgetnem hogy na vajon feltekeny lesz e.

2020. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!