Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ölelés mit jelent?

Figyelt kérdés
ha először adtam neki egy puszit és viszont ő is adott egy puszit, és utánna megöleltem úgy hogy a hátat fogtam, és ő viszont megölelt, és magához ölelt teljesen és nem a fenekem fogta meg hanem át karolta a hátam mind két karjával, és legalább egy fel percig így voltunk és csak akkor engedett el amikor elkezdtem el távolodni tőle. Szerintetek ez egy szokványos ölelés volt vagy kifejezte hogy ő is többet szeretne?
2020. febr. 24. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle
2020. febr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki spontán egy fél percig ölel, az vagy nagyon-nagyon szeret, vagy szexuálisan vonzódik hozzád, vagy mindkettő. Mivel nem próbált megcsókolni, sem pedig megtapizni, szerintem erős szeretet van legvalószínűbben a dologban. Tehát érzelmi téren szeretne többet, meghitt együttlétre vágyik veled, amelyből persze idővel szép szerelem is lehet majd. Adj neki közösen eltöltendő időt, mondjuk hívd meg valamilyen programra, amelyen kettesben lehettek és beszélgethettek, s azalatt hagyd, hogy megfogja a kezed. Arra biztosan nagyon vágyik.
2020. febr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a kérdés mi az a több amit szeretne!
2020. febr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Függ a szituációtól is, milyen helyzetben voltatok, stb. Ismerek olyan férfit, akinek egy ilyen ölelés semmit nem jelent, tényleg csak baráti ölelés, de olyat is, akinek többet jelent. Flörtölj vele, ha szeretnéd, hogy több legyen belőle, és meglátod a reakcióját :)
2020. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt jelenti, hogy már most, az első puszinál és az eddigi randevúk menete alapján, bejöttél neki. Ez bizonyos mértékű vonzódást jelent, de semmiképpen sem szerelmet!! Ezt majd később vagy kialakul szerelemmé, amikor jobban megismeritek egymást, vagy eltávolodtok egymástól.

Jó lenen tudni, hogy Te vagy a fiú vagy a lány.

2020. febr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2020. febr. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!