Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szerelmes vagy, attól még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagy, attól még boldog lehetsz egy másik párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van egy friss, lassan egy hónapos párkapcsolatom. Még inkább az ismerkedés fázisában vagyunk, és semmit sem kapkodunk el, de nagyon jól érezzük magunkat együtt.

De felvette velem a kapcsolatot a volt barátom, akivel félév alatt nyolc talit sikerült összehoznunk, és legalább tízszer szakítottunk.

Igazából én nem mondtam ki, hogy vége, és úgy léptem bele a másik kapcsolatba. De amikor nem írt nekem a levelemre, akkor én lezártam a kapcsolatot. Legalábbis azt hittem. De arról, hogy miután együtt vagy valakivel, és az a valaki csak két hét múlva kerül elő, arról tényleg senki nem gondolhatja azt, hogy az a fiú, az exem szeretne. Pedig állítja, hogy szeret. Engem viszont rettenetesen megbántott. Azután a legváltozatosabb módon leku@rvázott. Meg lett beszélve a volt barátommal, hogy nem jó nekem, hogy kéthetente, havonta találkozunk, nekem ez szexkapcsolatra emlékeztet, és ez nem párkapcsolat. Ezért is léptem ki belőle. Már egészen jól voltam, de most megint beleszerettem a volt páromba, bár nem tudom, hogy miért.

Tisztában vagyok vele, hogy soha senkit úgy nem fogok szeretni, de megint elvette az életkedvemet is a volt párom.

Azért írtam ki a kérdést, mert folyton azon rágódom, hogy most én valójában játszom az új párommal? Az új párom komolyan vesz engem, foglalkozik velem, és mindenről tudunk beszélgetni. Az pedig eddig sem zavart, hogy nem szeretem. De az már igenis zavar, hogy én egy másik fiúba vagyok szerelmes, aki úgy bánt velem mindig, mint egy kutyával.

Szeretném megkérdezni, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak? Mert én mindig csak arra vágytam, hogy szeressenek, és lehet, hogy saját magamat sem ismerem eléggé, és lehet, hogy tényleg csak azért vagyok azzal a fiúval, mert gyengédségre és szeretetre vágyom, és csalódott vagyok. Lehet, hogy nem azért mentem bele ebbe a kapcsolatba, mert tényleg normális párkapcsolatot akartam.

De eddig nem érdekeltek ezek a kérdések annyira, az elmúlt hetekben, csak most. Azt tudom, hogy egész életemben szeretni fogom az exem, de nem tudom, hogy most mit tegyek. Én képtelen vagyok elengedni az exem, mert már megint annyira rosszul vagyok. Megint én szakítottam, és megint borzalmasan rosszul érzem magam, és igazából minden szakítás után egyre rosszabb.

Tudtok segíteni? Az egész életem tönkre megy lassan, nem tudom, mi lesz így, tanulnom kellene, de folyton ezen jár az agyam.

Köszönöm.


2010. júl. 24. 11:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az erő és elhatározás az, hogy kilépsz egy szar helyzetből, amiről te magad is tudod hogy az. Azt hiszed hogy hú de erős vagy, mert eddig elviselted ennek az alaknak a szemétkedéseit. Hát elmondom, hogy az igazi erőd akkor mutatkozna ha kilépnél egy olyan kapcsolatból amit tönkre tesz téged. Persze mentegetheted ezt a fiút életed végéig, meg hivatkozhatsz hatalmas szerelemre.De nyugi, ahogy az idő megy, majd meglátod hogy változol belül, és amikor olyan fiút fogsz szeretni aki tényleg szeret, nem csak mondja, meg nem akar majd agyonverni, akkor tudni fogod miről beszélnek azok akik azt mondják hogy tovább kell lépni, és az idő majd segít. Lehet hogy okos vagy, és nem buta ahogy te mondod, de akkor ezt mutasd be a cselekedeteiddel. Ha meg kinyírod magad akkor lehet hogy belecsöppensz egy még szarabb szituba, mert ettől elmenekültél. Mert nem a pokol meg a menyország vár, hanem fogalmad sincs mi. De ez tuti hogy nem megoldás. A kemény szavaim mögött tapasztalat van, nem bántási szándék, és ha van önismereted, akkor nagyon jól érzed, hogy igazam van, és így kellene tenned.
2010. júl. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!