Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg követelőző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg követelőző és hisztis vagyok?

Figyelt kérdés
A barátom megigérte, hogy holnap el megyünk kirándulni külföldre, de ma bejelentette mégsem megyünk mert nem úgy alakult ahogy tervezte, elfogyott a pénze és nem fizették ki ma pedig várta. Teljesen kiakadtam, direkt nem dolgozom ki írattam magam erre a hétvégére erre fel átvert de hagyta, hogy bele éljem magam. Hatalmas összeveszés lett a vége, nagyon haragudtam rá ő szerinte meg én nem fogom fel, hogy most nem így alakult. Azt mondj állandóan követelőző vagyok, hogy kirándulni menjünk de az élet nem csak ebből áll. Kérdem én akkor miért ígéri meg? Többet soha nem is kérem, hogy vigyen valahová de akkor inkább éljünk begyepesedve?
2020. febr. 29. 00:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

Ha csak a penz volna a gond elmehetnetek valahova a kozelbe is, mittudom a legkozelebbi erdobe vagy hegyre. De szerintem te tobbre vagy, lehet neked kene kulfold, az extrem utazasok stb...


Ha tobbre vagy akkor keress gazdag csokat :)

2020. febr. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a párodnak, ezt nőként írom. Miért nem mentetek a te pénzeden, ha ennyire mehetnéked volt?
2020. febr. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen az vagy. Elmondta miért nem tud elvinni, Te meg csinálod a műsort. Gondolom azt nem mondtad h akkor most te fizeted vagy h jó lesz a park is a szomszédban. Neked nem az együtt töltött idő a fontos hanem h kiposztolhasd h hol jártál.... Szegény srác
2020. febr. 29. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen az vagy. Hálát adok az égnek, hogy nem az én csajom vagy. Ha meg csak a pasid pénze a gond, akkor járjatok a te pénzeden kirándulni, nyaralni.
2020. febr. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el a közelbe nagy sétára, ettől függetlenül valami nem hétköznapi programot is ki lehet találni.
2020. febr. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk annyiban, hogy sem túl megértőnek, sem túl rugalmasnak, sem túl kedvesnek nem mutatkoztál ebben a helyzetben.
2020. febr. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Remélem már kidobott.
2020. febr. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy nem mentek külföldre, vagy az, hogy nem mentek sehova?

Ha nem dolgoztok, szabadnapot vettetek ki, csináljatok olyan közös programot, amihez nem kell sok pénz.

Értem én, hogy beleélted magad, de ha nincs pénze, mit csináljon??? Raboljon bankot?

Fizesd ki te az utat, vagy menjetek olyan helyre, amihez nem kell pénz, esetleg keress olyan pasit, akinek mindig van pénze és hajlandóságot mutat arra, hogy finanszírozza a külföldi kiruccanásokat. Problem solved.

2020. febr. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Beszéljétek meg, hogy inkább amikor már tuti a dolog, előtte jelezze feléd, hogy lenne egy meglepetése.
2020. febr. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozol, gondolom van pénzed, hát nyiljon ki most a tiéd és probléma megoldva. Ezt nőként írom.
2020. febr. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!