Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfikén ezt a fajta szeszélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfikén ezt a fajta szeszélyes libidot hogy viselnétek, kezelnétek?

Figyelt kérdés

Nagyom egyszeru a keplet,nálam abszolut hullámzik a libidó a ciklusomtól függően.

Ciklusom elején olyan 2 hétig kb semmi libidóm...nulla... hozzám sem lehet érni, aztán a ciklus vegére meg az egekben van. Naponta tobbszor is szexelnék.

Párom eddig jól kezeli, mert stresszes és fáradt, neki is hullamzik,de hogy kesobb hogy fogja kezelnj azt nem tudom.

Nyilvan az nem opcio hogy magamra eroltessem amikor nem vágyom rá, akkor inkabb fogjam vissza magan amikor nagyom kivanos vagyok? Csak hogy ne legyen ekkora differencia?


2020. márc. 3. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Lesznek ebből összetűzések az biztos. Főleg ha emiatt hónapokig egymás felé se néztek majd.
2020. márc. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Valaki bioszbol nem erős ugy latom. Egy ciklus 4 hetug tart...nem honapokig.... :D
2020. márc. 3. 14:13
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is lesznek problémák. Én 41/F teljesen kivagyok, ha legalább hetente egyszer nincsen szex. Egy egészséges férfinak 3 naponta szükséges van a szexre, és ez tudmányos, ahogyan az is, hogy egy éjszaka alatt kb. 3 alkalommal áll fel neki, ha kell, ha nem. Reggelente meg végképp.
2020. márc. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Megkérnélek, hogy használd a szád, kezed, popid.
2020. márc. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azért lehetnek ebből hónapok, mert ha ő is fáradt, problémás, akkor lehet hogy hónapok eltelnek mire pont egyszerre lesztek kívánósak.
2020. márc. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha a párod sem igényli rendszeresen akkor lehet hogy működik, de amikor te felpörögsz és ő éppen nem kívánja, akkor lesz a veszekedés. Kéne találni valami arany középutat. Nem szedsz fogamzásgátlót?
2020. márc. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ciklusom elején olyan 2 hétig kb semmi libidóm...nulla... hozzám sem lehet érni, aztán a ciklus vegére meg az egekben van"


Azt írtad két hétig semmi, aztán a végen csúcsosodik a dolog. Tehát két hét szünet aztán két hét mehet. Aztán azt írtad hogy a párodnál is van stressz meg probléma. Ezért írtam hogy akár egy vagy több hónap is kimaradhat ha mindketten felváltva szenvedtek...

2020. márc. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"Egy egészséges férfinak 3 naponta szükséges van a szexre, és ez tudmányos,"


:DDDDDDDDDF


rég hallottam ekkora baromságot. Ezt egy haverod meselte? Ilyen nincs :D nem lehet ilyen baromsagot rahúzni az osszes egészseges ferfire. Libidó ezer tényezős. Iszonyat hülyeséget irtál :D

Vagy masold be ezt a tanulmányt :D

En egy tanulmanyt találtam HIVATALOS OLDalrol nem ilyen bulvár stilus élet mod oldalrol ami heti legalább egyet ír....

2020. márc. 3. 14:25
 9/13 A kérdező kommentje:
#6 de szedek. Gondoltam ra hogy elhagyom mas okokból kifolyólag
2020. márc. 3. 14:28
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Elmennék prostizni.
2020. márc. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!