Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfikén ezt a fajta szeszélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfikén ezt a fajta szeszélyes libidot hogy viselnétek, kezelnétek?

Figyelt kérdés

Nagyom egyszeru a keplet,nálam abszolut hullámzik a libidó a ciklusomtól függően.

Ciklusom elején olyan 2 hétig kb semmi libidóm...nulla... hozzám sem lehet érni, aztán a ciklus vegére meg az egekben van. Naponta tobbszor is szexelnék.

Párom eddig jól kezeli, mert stresszes és fáradt, neki is hullamzik,de hogy kesobb hogy fogja kezelnj azt nem tudom.

Nyilvan az nem opcio hogy magamra eroltessem amikor nem vágyom rá, akkor inkabb fogjam vissza magan amikor nagyom kivanos vagyok? Csak hogy ne legyen ekkora differencia?


2020. márc. 3. 14:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nyugi kérdező, ha mindig akarnád a szexet az ugyanúgy nem lenne jó. Legalább nem un rád. El sem tudnám képzelni, hogy minden nap legyen, az ember nem robot. Persze minden nap többször, utána csodálkoznak, hogy pár év után rá se bírnak nézni a párjukra vagy jön a cuckold, bdsm, hogy egyáltalán felálljon.
2020. márc. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nalam is szinte ugyanez. En probalok tobbszor relaxalni es rafokuszalni, mi meg a kapcsolat elejen vagyunk es a parom nem tapasztalata ki hogy mikor oke nekem a szex mikor nem. Azert 2-3 napnal tobb nem szokott sorban kimaradni ha minden nap talalkozunk. Ha egyuttelunk nyilvan meg kell tanulnia kezelni, mert nem fogok kenyszerbol szexelni. A lazitast probaltam es valamennyire mukodik. Anugy a hormonalis fogamzásgátlo is okozhat ilyet, mi lehet ezert is fogjuk ezt elhagyni. 28N
2020. márc. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, elég szépen lekezeled a válaszadót aki segíteni próbál, ez nen szép dolog. Egyébként az mellékes,hogy tudományosan igazolt e vagy sem, de kérdezz meg 10 férfit hetente hányszor szexelne, tuti ugyanezt az arányt kapnád. Egy egy próbát megér, egy férfit egy jó csókkal is fel lehet izgatni ha arra sem reagál hagyd, de azt mondom csak azt tedd vele amit te is elvárnál az adott szituációban.
2020. márc. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!