Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elfogadnátok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadnátok együtt a párotokkal?

Figyelt kérdés

tegyük fel ismerkedtek egy új fiúval/lánnyal ( leginkább fiúk véleményére lennék kíváncsi)

és a lánynak van 1 vagy akár több szoba kutyája , olyan aki vele is alszik az ágyba, azaz veletek aludna a kutya is ( ilyen 2-3 kilósra gondolok)

ti elfogadnátok vagy inkább hagynátok a kapcsolatot?



#kutya #szoba #kapcsolat #elfogadás #kutya ágyba alszik
2020. márc. 3. 18:41
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
59%
hagynám. Kutyának semmi keresnivalója a hálószobában, ágyban meg végképp nincs.
2020. márc. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
81%

7es! Az elején is tisutazom, hogy van egy kutyám lakásban. Igaz nem az ágyon alszik. De! Ha allergiás rá vagy zavarja nyilván első pár randin kiderül. És ilyenkor még nincs szerelem!

A kutyám semmi miatt nem dobnám ki...!

N27

2020. márc. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
74%

# 2


Nem fogadnám el sehogy sem. Én fürdés nélkül nem igazán fekszem az ágyamba be. Valahogy engem zavarna, ha benne henyélne a kutya és ott nyalogatná a seggét. Szőnyegen meg esetleg kanapén a nappaliba egy pléden még teljesen rendben van, de a hálószobában nem szeretném, ha ott aludna. Számomra ez alap higiénia. Ugyanúgy ahogy mondtam az asztalra sem. Nem szeretnék szőrrel találkozni az ételemben.

2020. márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Laus11 válasza:
78%

én leszögezem még a találkozás előtt hogy van egy kutyám ugyan ugy mint más hogy van egy gyerekem. és ha nem tetszik az opció akkor egyértelmű nem találkozunk/ismerkedünk tovább.

nem rakom ki a kutyám én sem senki miatt amikor ehez szokott! 5 kapcsolatomból 2 nél volt meg a kutyám és 2/2 elfogadta megszerette az ágyba alvást is! úgyhogy így válogatom meg.

2020. márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
73%
kizaro ok
2020. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
14%

Volt egy nemetjuhaszom es mindig velem aludt. 35-40 kg korul mozgott, szoval egy kistestu kutyat is elviselnek, de nem minden pillanatban..;)


25/F

2020. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
72%
Gyakoribb ágynemű cserével, mancsmosással, saját kis takarón alvassal nem lenne bajom. Én is szoktam a kutyámmal aludni néha, hogyha épp jobban oda kell rá figyelni, vagy én vagyok rosszabb passzban. Nálam nem lenne kizáró ok, de állatok mellett a napi takarításhoz mindenképpen ragaszkodom.
2020. márc. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
70%

Kutyának nálam nincs helye sem az ágyban, sem olyan felületeken, amelyeket tisztán kell tartani, pl asztal.

Azért van külön fekhely meg külön etetőtál kitalálva.

2020. márc. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
42%

Felejtős lenne, pedig nekem is vannak állataim.

Voltam ilyen csajjal, az egy dolog hogy éjjel rámjön a szívbaj amikor a kutya felugrik az ágyba, akkor akadtam ki amikor hallottam hogy elkezdte a lábát nyalogatni...

2020. márc. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
69%

Nálam kizáró ok. Mindenki úgy éli az életét, ahogy szeretné, ha egy srác egy ágyban alszik a kutyájával, mert neki így jó, áldásom rá, ő élete csinálja, de én ezzel a sráccal akkor nem kezdenék, mert nem illünk össze. Én nem szeretem még házon belül sem a kutyákat, macskákat, de ha a másik igen akkor szimplán nem kezdek ilyen emberrel. Bár az tény hogy ezt jobb ismerkedés legelején tisztázni az ilyen dolgokat, mert később nehezebb az elválás, ha akkor derülnek ki olyan dolgok, amik a másiknak kizáró tényező.

28N

2020. márc. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!