Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem kellett volna ezért szakítanom?

Figyelt kérdés

A barátok, rokonok hülyének néznek hogy szakitottam egy ilyen aprosagert...

A párommal 2 hónapja vagyok együtt, együtt is élünk, ő roma (22 éves) , én magyar (23 éves lány). Nagyon régóta ismerjük egymást.

Tegnap veszekedtünk egy kicsit. Ő a vita hevében megszoritotta a karom, utana megrántotta a pulcsim. Mondtam higy jó lenne ha nem tépné el a vadiúj pulcsim, erre ő "és ha eltépem akkor mivan?".. Ezután megfogta a nyakamnál a pulcsim és tiszta erőből széttépte rajtam. Nagyon megilyedtem, és egyből hazamentem anyámhoz aki pár utcára lakik. Írtam neki hogy végeztem vele. Erre annyit mondott hogy beszéljük meg, de ha nem akarom akkor jöjjek vissza a cuccaimért és vége.

Most hülyének néznek az ismerőseim hogy szakitottam egy ilyen miatt. A bátyám nagy lazasággal annyit mondott, hogy "énis ütöm az asszonyt, mégse szakít velem"



2020. márc. 4. 14:26
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Apróság? Az ismerőseid szerint mi az, ami már nem fér bele egy kis civódásba? Mondjuk ha a bátyád ilyen "kedves", akkor nem csoda, hogy egy pulcsi széttépése nem nagy dolog neki.

Nagyon jól tetted, hogy szakítottál. Tökmindegy, hogy roma, vagy sem a fiú. A megrángatás és a ruha széttépése erőszakos emberre vall. Szedd össze a cuccod és nehogy ellágyulj, ha esetleg elnézést kér.

2020. márc. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem apróság, igenis komolyan kell venni. Nagyon jól tetted hogy szakítottál. Az ilyenek később már nem csak a pulcsit tépik szét hanem a nőt is szétverik.
2020. márc. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted!

Egyedül pedig semmiképpen NE menj vissza a cuccaidért.

De erős a gyanúm, hogy a roma pasid vissza fogja magát dumálni.

Te meg visszamész hozzá.

2020. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól tetted!

Egy apró észrevétel, kérlek, ne csesszetek le, de a saját érdekedben: tanulmányozd át a ly-j dolgokat...

2020. márc. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Utolsó. Az utóbbi időben rengeteget romlott valamiért a helyesírásom, engem is zavar! Köszi a tippet :)
2020. márc. 4. 21:27
 26/31 anonim ***** válasza:
Szívesek, örülök, hogy nem vetted bántásnak. :)
2020. márc. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Tanuld meg felismerni ezt a típust! Leckének jó lesz a további életedre.


Az én volt párom először csak a mobiltelefonomat csapta földhöz egy vita hevében, amikor én a térdére csaptam.

Szerintem innen kezdve feljogosítva érezte magát, hogy üssön.

Legközelebb egy vitánál felpattant, nekem rontott, teljes erejéből megrázott (mögöttem volt a kandalló sarka, ha nekilök azzal az erővel, szétmegy a koponyám), aztán kirohant és kintről rávágott a nappali üvegajtajára, az üveg a szoba szomszédos faláig repült, ha akkor fél méterrel arrébb állok, ma nem lenne arcom. Utána elkezdett nyavalyogni, hogy vérzik a keze és még hónapok múlva is azt hallgattam, hogy milyen szemét voltam, amiért nem kötöztem be, ő akár el is vérezhetett volna. Akkor egyébként szakítottam vele, de fél év múlva visszaköltözött, és engedtem, mert nem tudtam egyedül fenntartani a házat. Utána még egyszer voltam életveszélyben mellette.


Azóta úgy vagyok vele, hogy olyan férfi nekem nem kell, aki bármit is képes földhöz vágni. Mert valahol ott kezdődik. Ok, állítólag létezik olyan, aki csak a tányért töri össze vagy csak a kutyába rúg bele és az emberek neki tabuk, de elárul sokat a konfliktuskezelési technikájáról, az ilyennek nem szülnék gyereket, hogy egy rossz pillanatában megrázza és abba haljon meg a kisbaba vagy amikor már teljesen kiszolgáltatott leszek, akkor lássa el a bajomat. Ezek akkor mutatják meg az igazi arcukat, amikor már nincs aki megvédjen, mert hozzáköltöztél, mert meghaltak a szüleid, mert gyereked van és kiszolgáltatottá váltál neki.


Arról is felismerheted ezt a típust, hogy gyerekkorában az apja verte az anyját, sőt valószínű őt is verték, majd felnőtt korában ő verte az apját. Amikor elmeséli, hogy így védte meg az anyját, ez még szimpatikus is lehet, de hidd el, erre van szocializálva gyerekkora óta, hogy aki hozzá közel áll, azt konfliktushelyzetben üti. És Isten őrizzen meg téged attól, hogy beleszeress másba és ő ezt megtudja.


Amúgy 2 hónap alatt hogy bírtatok összeköltözni?

2020. márc. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

#27 egyszer mesélte, hogy az apja megverte az anyját, de ő nem hagyta, és utána osszeverekedett az apjával.


Kivett a falumba egy albérletet hogy közel kerüljön hozzám. Miután össze jöttünk 2 hét múlva oda költöztem. Eddig minden jó volt, bár láttam sűrűn agresszívnak, de csak férfiakkal, velem ezelőtt sose.

2020. márc. 4. 23:50
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem az a baj, hogy megvédte az anyját, hanem az a baj, hogy meg kellett védenie. Sajnos erre van szocializálva kisgyermekkora óta, hogy veréssel lehet a problémákat megoldani. Ne hidd el, hogy ez megváltozik. Bárki lesz a közelében, abba fog belerúgni, ha rossz napja lesz.
2020. márc. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
jol tetted.ez kesobb csak rosszabb lett volna...tapasztalatbol mondom..Igy kezdodik, aztan pofonnal folytatodik!Nekem is roma csinalta ezt 😂
2020. márc. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!